سایت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه ۱۲اردیبهشت ۹۹ اعلام کرد: خزانه‌داری آمریکا شرکت پوششی نیروی قدس سپاه پاسداران و صاحبش را نامگذاری کرد.
خزانه‌داری آمریکا افزود: دفتر کنترل داراییهای خارجی امروز امیر دیانت یک دو تابعیتی ایرانی و عراقی و همدست دیرین فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران نامگذاری کرد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا، شرکت خدمات معدنی «طیف» در عمان و یک فرد نام «امیر دیانت» را به دلیل ارتباط با سپاه تروریستی پاسداران در لیست تحریم‌های جدید قرار داد.

امیر دیانت با رستم قاسمی وزیر پیشین نفت،مشاور پیشین اسحاق جهانگیری و مشاور عالی وزیر دفاع رژيم ایران در قاچاق نفت در ارتباط بوده است
دیانت دارای تابعیت عراقی ایرانی و از همکاران دیرینه سرکردگان ارشد سپاه قدس پاسداران است که درقاچاق سلاح برای شبه نظامیان و سپاه پاسداران نقش دارد

 

 

اقدام امروز که متعاقب دستور اجرایی ۱۳۲۲۴ اتخاذ شد و توسط دستور اجرایی ۱۳۸۸۶اصلاح شده بود به‌دنبال نامگذاریهای اخیر توسط شبکه‌های اصلی است که از فعالیت بی‌ثبات کننده نیروی قدس سپاه پاسداران حمایت می‌کند.
در دسامبر۲۰۱۹ اوفک یا دفتر داراییهای خارجی یک شبکه کشتیرانی ایرانی که در قاچاق کمکهای مرگبار از ایران به یمن از طرف نیروی قدس سپاه دست داشت را نامگذاری کرد.

خبرگزاری سپاه پاسداران (فارس) در رابطه با تحریم‌های آمریکا علیه رژیم ایران نوشت: وزارت خزانه‌داری آمریکا، شرکت خدمات معدنی «طیف» در عمان و یک فرد نام»امیر دیانت» را به‌دلیل ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تحریم‌های جدید قرار داد.
جمعه ۱۲اردیبهشت۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah