بعدازظهر روز دوشنبه ۱۵اردیبهشت ۱۳۹۹  آمار قربانیان  فاجعه کرونا در ۳۱۲شهر ایران از ۳۹۰۰۰نفر گذشت. شمار قربانیان در آذربایجان غربی به ۱۲۰۰نفر، در البرز به ۱۵۲۰نفر، در تهران به ۶۴۷۰نفر، در چهارمحال و بختیاری به ۳۱۲نفر، در خوزستان به ۱۹۷۰نفر، در کرمانشاه به ۹۶۰نفر، در لرستان به ۹۲۵نفر، در هرمزگان به ۱۵۲نفر و در همدان به ۹۷۰نفر رسیده است. آمار سایر استانها به این ارقام افزوده می‌شود.

 

ابتلای هزار و ۲۲۳ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت رژیم روزدوشنبه ۱۵ اردیبهشت اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته در ایران هزار و ۲۲۳ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و ۷۴ نفر نیز بر اثر ابتلا به ویروس جان‌ باخته‌اند و هم‌اکنون دو هزار و ۶۷۶ نفر از بیماران در وضعیت شدید بیماری کووید۱۹ قرار دارند.
این آماری است که خود نظام آخوندی اعلام می کند بی شک آمار چندین برابر است

سیر صعودی مبتلایان به کرونا در هرمزگان

در حالیکه حکومت آخوندی از سفید بودن برخی مناطق و شهرها دم میزند و آخوند روحانی به دروغ درمانی ادامه میدهد، رسانه‌های حکومتی از سیر صعودی مبتلایان به کرونا در بندرعباس خبر دادند.
خبرگزاری فارس (سپاه پاسداران) نوشت؛ روند رو به ازدیاد مبتلایان به بیماری کرونا در استان هرمزگان طی 10 روز اخیر، موجب شد تا ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعدازظهر امروز به بندرعباس سفر کند.

 

 

 

 


قطعه فوت شدگان مبتلا به ویروس کرونا در بندر انزلی

رژیم آخوندی این وضعیت بحرانی را بسیارعادی جلوه میدهد

 

 

photo_2020-05-04_11-26-58

دگردیسی ویروس کرونا در نظام آخوندها! من و همسرم رفته بودیم بیمارستان فسا استان فارس بیمارستان اسم بخش رسیدگی به بیماران کرونایی رو گذاشته اورژانس حاد تنفسی! چیزی که من دیدم نسبتا هم شلوغ بود. این هموطن نمی دونه ویروس کرونا که میاد تغییر اسم و ماهیت میده! همانطور مسافرین هواپیما را با موشک می زنند بعد میگن شهید شدن! یا معترضین را می گیرند و زیر شکنجه می کشند بعد میگن خودکشی کرده؛ خوب کرونا هم اسم خودش را عوض می کنه و میشه بیماری حاد تنفسی!

 

photo_2020-05-04_10-22-18
سجاد احمدی معلم مهربان وشریف دوره ابتدایی روستای میرمینگه از توابع شهرستان هرسین در کرمانشاه با وجود شکستگی دو دستش هر روز به روستا میرود و به دانش آموزانش با رعایت فاصله های آنها درس میدهد

 

تجمع کارکنان شرکت ملی حفاری اهواز در اعتراض بە اخراج جمعی از نیروھای این شرکت
یکی از معترضین گفت تاکنون ۱۰۰ نفر از کارکنان شرکت ملی حفاری اخراج شده‌اند ‌و قرار است ۵۰۰ نفر دیگر هم از این شرکت اخراج شوند.»
دوشنبە ١٥ اردیبھشت ٩٩

 

اعتصاب ۳هزار و ۵۰۰تن از کارگران معدن زغال سنگ کرمان

۳هزار و ۵۰۰تن از کارگران شرکت زغال‌سنگ کرمان در اعتراض به برآورده نشدن خواسته‌هایشان روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت بار دیگر دست از کار کشیدند.
کارگران خواهان افزایش دستمزد متناسب با شغل و سابقه کار و پرداخت دیگر مزایای شغلی خود شدند.
به گفته کارگران اعتصاب کننده پس از برگزاری تجمع اول ، کارگزاران رژیم وعده دادند تا ۱۰اردیبهشت به مشکلات کارگران رسیدگی می‌کنند. ولی تاکنون محقق نشده است.

 

 

 

تجمع معلمان نهضت سوادآموزی مقابل مجلس
صبح امروز دوشنبه ۱۵اردیبهشت۱۳۹۹
جمعی از معلمان نهضت سوادآموزی از شهرها و استان‌های مختلف در تهران مقابل مجلس تجمع کردند.
شرکت کنندگان در این تجمع خواستار لغو آزمون جذب هستند و می‌گویند باید تبعیض میان آنها و گروه‌های دیگری که متقاضی ورود به دانشگاه فرهنگیان هستند، برچیده شود.

فیلمی دیگراز تجمع معلمان

 

سپاه تروریستی پاسداران و قاچاق هرویین
این گزارش مربوط به چند روز گذشته جهان درباره قاچاق هرویین است که توسط سپاه پاسداران یعنی شاخه نظامی و شناخته شده تروریستی رژیم آخوندی انجام گرفته است.
اهمیت این گزارش در این است که نشان می دهد انجام چنین کاری تنها با امکانات و مصونیت های دولتی می تواند امکان پذیر باشد.

 

آزارهایی که به زندانیان سیاسی داده می شود گفتنی نیست
خانم فاطمه ملکی که گزارشی را از وضعیت محمد نوری زاد تهیه کرده بود و درباره شرایط فاجعه بار زندانیان سیاسی نقل قول کرده بود بازداشت شد.
دوشنبه ۱۵اردیبهشت۱۳۹۹

 

 

 

 

photo_2020-05-04_10-25-05

تجمع کارگران شهرداری کوت عبدالله در اعتراض به بلاتکلیفی و بی پاسخ ماندن مطالباتشان
کارگران فضای سبز شهرداری کوت عبدالله به بلاتکلیفی در وضعیت پرداخت مطالباتشان اعتراض کرده و مقابل ساختمان استانداری خوزستان تجمع کردند.
تجمع اعتراضی صبح امروز (۱۵اردیبهشت ماه) آنها در ادامه بی‌توجهی شهرداری به تعویق معوقات مزدی آنها صورت گرفته است.
کارگران می‌گویند: از اسفند ماه سال گذشته حقوق نگرفته‌ایم و ضمن آنکه سنوات سال ۹۸ ما هم پرداخت نشده است.

 

photo_2020-05-04_11-18-41

سرکوب کارگران درسال جهش اقتصادی
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۹ : نظام ورشکسته آخوندی درحرکتی ضدکارگری ۱۵ تن ازکارگران هپکوراکه به عدم دریافت حقوق خود اعتراض داشتند ازسوی دادگاه کیفری احضارکرد

 

 

 

photo_2020-05-04_11-19-49

ادامه اعتراضات کارگران آب ‌وفاضلاب روستایی خوزستان نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوق مقابل شرکت

روز یکشنبه چهاردهم اردیبهشت،جمعی از کارگران آب ‌وفاضلاب روستایی استان خوزستان (موسوم به آبداران)درادامه اعتراضاتشان نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوق،دست به تجمع مقابل ساختمان شرکت درمحله امانیه کلانشهر اهواز زدند.
دوشنبه ۱۵اردیبهشت۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah