بعدازظهر روز جمعه ۱۹اردیبهشت ۱۳۹۹ آمار قربانیان  کرونا در ۳۱۴شهر ایران  از مرز ۴۰هزار نفر گذشت. شمار قربانیان در البرز به ۱۵۹۹نفر، در اصفهان به ۲۴۷۰نفر، در تهران به ۶۶۹۰نفر، در خراسان رضوی به ۲۹۳۵نفر، در خراسان شمالی به ۴۴۲نفر، در خوزستان به ۲۰۵۵نفر، در لرستان به ۱۰۳۰نفر، در مازندران به ۲۴۸۰نفر و در مرکزی به ۵۳۵نفر رسیده است. با این‌حال رژیم آخوندی در وحشت از بازتاب‌های اجتماعی و بین‌المللی ابعاد قربانیان، هم‌چنان به پنهان‌کاری ادامه می‌دهد. رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: «حداقل ۷دستگاه رسمی آمارهای مختلفی را ارائه می‌دهند از وضعیت بستری یا فوتی که متفاوت هست…مقرر شد که هیچ دستگاه دیگری آمار اعلام نکند، هر کس هم می‌خواهد آمار اعلام کند پایه آمار مال وزارت بهداشت است، چون از این وضعیت سوء‌استفاده بسیار زیادی هم در فضای افکار عمومی هم رسانه‌های خارجی می‌کردند».

حریرچی معاون کل وزیر بهداشت رژیم شب گذشته اعتراف کرد: «آن انتظاری که داشتیم از افزایش روند نزولی حاصل نشده در بعضی از استانهای کشور مثل خوزستان روند صعودی قابل توجه داریم».(شبکه خبر ۱۸اردیبهشت)

رئیس بیمارستان رازی اهواز به تلویزیون رژیم در خوزستان گفت: «همین الانی که با شما صحبت می‌کنم ۵۰بیمار در حال بستری شدن در بیمارستان هستند، وضعیت دارد بحرانی می‌شود». تلویزیون رژیم در گزارش خود افزود «الآن بیمارستان رازی تقریباً ظرفیتش تکمیل شده و امروز به‌صورت بسیار معناداری تعداد فوت شده‌ها در استان افزایش پیدا کرده است».

 

پس از بازگرداندن مردم به سرکار وضعیت در استان خوزستان هر روز وخیم‌تر می‌شود.

سخنگوی وزارت بهداشت رژیم  گفت: «در استان خوزستان در حال حاضر با وضعیت شکننده و طغیانی مواجه هستیم».
رئیس بیمارستان رازی اهواز گفت: «کرونا به‌شدت در حال رخنه کردن در خوزستان است، وضع به قدری خراب است که از هر دو مراجعه‌کننده باید یک نفر بستری شود. حدود ۶۰بیمار با زجر تنفسی در ICU مستقر هستند و وضعیت این بیماران به‌شدت اسف‌بار است… این بیماری، بسیار وحشتناک و وحشی است… پیش از این تا این حد مراجعه‌کننده نداشتیم اما چند روزی است که مراجعات زیادی داریم. اوضاع خوزستان در حال بحرانی شدن است».(انتخاب ۱۸اردیبهشت)

 

شیب صعودی شدن کرونا در لرستان / آژیر هشدار به صدا درآمد
محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان: کرونا در لرستان بحرانی‌تر شده است.
وی افزود: در شبانه روز گذشته 125 نفر در لرستان به ویروس کرونا آلوده و یک نفر نیز بر اثر ابتلاء به این بیماری جان باخته است.

حریرچی معاون وزیر بهداشت رژیم: در بعضی از استانهای کشور مثل خوزستان روند صعودی قابل توجهی داریم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور: وزارت بهداشت شهر امیدیه را از لیست شهرهای سفید حذف کرد. چهار شهر دیگر خوزستان نیز این تعریف را ندارند و نامه‌یی به‌وزارت بهداشت ارسال کرده‌ایم تا این چهار شهر نیز از وضعیت سفید خارج شوند.

کیانوش جهانپور: تهران و خوزستان در ۲۴ساعت گذشته جمعاً نیمی از موارد ارجاع بیمارستانی و بستری ابتلای جدید به کرونا -۱۹ در کشور را به خود اختصاص داده‌اند.

تست کرونای مدیر داخلی بیمارستان بزرگ دزفول نیز که از زمان بستری شدن نخستین بیمار مبتلا به کرونا در ارتباط با بیماران بوده مثبت شده است.

 

ابتلا نوزاد ۵۴ روزه به کرونا
رئیس بیمارستان ابوذر اهواز از ابتلا یک نوزاد ۵۴ روزه به بیماری کووید‌۱۹ خبر داد.

دور تازه محدودیتها در بهبهان آغاز شد
پارک‌های بهبهان خاموش و قبرستان این شهر بسته شد.

فرماندار آبادان وضعیت شیوع بیماری کرونا را انفجاری خواند‌

فرماندار آبادان با گلایه از بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا، وضع را به آمار انفجاری نزدیک خواند و از استاندار خوزستان درخواست بستن دوباره راه‌ها را کرد.

 

 

شیب صعودی ابتلا به کرونا در اسلامشهر

مسعود مرسلپور فرماندار رژیم در شهرستان اسلامشهر به سیر صعودی مبتلایان به کرونادر اعتراف کرد و گفت: شیب صعودی ابتلا به ویروس کرونا و افزایش تعداد بیماران بستری در بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان نگران‌کننده است(سایت حکومتی ایرنا پنجشنبه ۱۸اردیبهشت)

وی افزود: با همکاری خوب مردم روند ابتلا به ویروس کرونا در این شهرستان شیب نزولی داشت اما متأسفانه در روزهای اخیر شاهد صعودی شدن این بیماری در اسلامشهر هستیم و اگر توصیه‌های بهداشتی را رعایت نکنیم به شرایط سخت گذشته بازخواهیم گشت.

 

 

 

نگاه دختر کوچولوی اصفهانی به مرگ پدر بزرگ بر اثر کرونا

 

 

 

 

96248387_1575605602599673_7246819282552619008_n

قبر بینوا دختر ایلامی
همان دختر ۱۱ ساله ای که به دلیل فقر اقتصادی خودکشی کرد و خانواده اش به دلیل نداشتن توان خریدن قبر، دخترشان را در ۲۰۰ متری خانه‌ شان دفن کردند!
فصل بازی تا مرگ کوتاه بود و لی لی کنان طی شد

 

 

 

توضیحات دکتر مهدی پژوهش دکترای آب و خاک
در باره ضرر تونل بهشت آباد و انتقال آب توسط مافیای سپاه پاسداران

 

 

هنگامه شهیدی : ازحفاظت قوه قضاییه میخواهیم روابط پنهان، فساد مالی و تبانی ضدامنیتی قاضی صلواتی با احمدرضا گودرزی و نیز میزان سرمایه گذاری های کلان اقتصادی آنان در انگلستان را کشف و با بازداشت گودرزی در اسرع وقت به نفوذ سرویس اطلاعاتی انگلیس در شعبه۱۵دادگاه انقلاب خاتمه دهد.
پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۹
حفاظت قوه قضائیه جزئی از این سیستم مافیایی فاسد است. کل این نظام را باید واژگون کرد.

 

 

 

 

 

 

وجهه بین المللی با لایحه حذف چهار صفر از پول ملی !
آخوند حسن روحانی در یک استدلال بسیار اقتصادی و علمی لایحه حذف چهار صفر از پول ملی را اینگونه توجیه می کند: این اقدام برای وجهه بین‌المللی بهتر است و مثلا به جای این که بگوییم یک یورو ۱۷۰ هزار ریال است، می‌گوییم ۱۷ تومان
می بینید اینطوری کسری بودجه، تورم و تمام مشکلات اقتصادی کشور حل می شود!

 

 

 

 

 

 

96076443_1575614569265443_1926994101631188992_n

دو کشته و دست‌کم ۲۳ زخمی در پی زمین‌لرزه دماوند
زمین‌لرزه‌ای که پس از نیمه‌شب گذشته دماوند و تهران را لرزاند، دو کشته و چندین زخمی به جای گذاشت. شدت زلزله بیشتر از ۵ ریشتر و کانون آن ۶ کیلومتری دماوند بوده است. مازندران بر اثر زلزله خسارات جانی و مالی نداشته است.
خبرگزاری رویترز گزارش داده است که تا کنون دو نفر (یک زن ۲۱ ساله در تهران و یک مرد ۶۰ ساله در دماوند) در این زلزله کشته شده‌اند.
کانون این زلزله در ۶ کیلومتری دماوند، ۱۳ کیلومتری رودهن و ۱۶ کیلومتری بومهن گزارش شده است.

 

 
جمعه ۱۹ اردیبهشت۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah