بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۵اردیبهشت ۱۳۹۹ آمار قربانیان کرونا  در ۳۱۷شهر ایران از ۴۱۵۰۰نفر گذشت. شمار قربانیان در آذربایجان‌ غربی به ۱۲۴۵نفر، در خراسان شمالی به ۴۵۵نفر، در خوزستان به ۲۴۳۰نفر، در سیستان و بلوچستان به ۱۱۹۰نفر، در کردستان به ۶۸۵نفر، در لرستان به ۱۱۳۰نفر، در مازندران به ۲۵۵۵نفر و در همدان به ۱۱۸۵نفر رسیده است.

روحانی در دروغپردازیهای امروزش مدعی موفقیت در مدیریت و کنترل کرونا شد و گفت: «انسجام و وحدت مسئولان در سطوح مختلف و در سراسر کشور، از مهمترین عوامل اصلی موفقیت در مدیریت و کنترل ویروس مرگبار کرونا بوده است و باید آن را پاس داشت و قدردان بود».

رئیس‌جمهور رژیم اضافه کرد: «با افزایش تعداد شهرهای سفید و نزدیک شدن به مرحله مهار ویروس، بتوان سایر مشاغل و مراکز پر رفت و آمد نظیر ورزشگاهها و مراکز فرهنگی را نیز بازگشایی کرد».

اما ساعتی بعد سخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۷۱نفر و مبتلا شدن ۱۸۰۸نفر در ۲۴ساعت گذشته خبر داد و گفت ۲۷۵۸نفر «در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند». وی با اشاره به وضعیت بحرانی در خوزستان هشدار داد: «خراسان شمالی هم ممکن است به وضعیت خوزستان دچار شود»( ایرنا ۲۵اردیبهشت).

 

 

تعداد ۵۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا که روز چهارشنبه،در خوزستان ثبت شد نسبت به آمار ۱۶۴ بیمار در روز سه‌شنبه، حاکی از سه برابر شدن تعداد ابتلای روزانه در خوزستان طی بیست و چهار ساعت است. این درحالی است آمار رسمی اعلام شده طی بیست و چهار ساعت ۲۳ تا ۲۴ اردیبهشت ماه نشان می‌دهد که تعداد بیماران جدید شناسایی شده طی یک روز در استان خوزستان نسبت به ده روز گذشته دست‌کم سه برابر و نسبت به روزهای قبل از بازگشایی‌ ادارات و واحدهای صنفی به دستور آخوندشیاد روحانی دست‌کم هشت برابر شده است

علی بیرجندی‌نژاد، رییس سازمان نظام پزشکی مشهد، از ابتلای دست‌کم ۷۰ پزشک فعال در بخش غیر دولتی بهداشت و درمان این شهر به کرونا خبر داد و با تاکید بر اینکه دلیل اصلی ابتلای این پزشکان کمبود و عدم تامین تجهیزات حفاظت شخصی از سوی دستگاه‌های مسئول است، گفت که دو تن از این پزشکان جان‌باخته‌اند.

کرونا در خراسان شمالی در وضعیت هشدار قرار گرفت
وزارت بهداشت رژیم هشدار داده است که اگر روند فعلی در خراسان شمالی ادامه پیدا کند ممکن است به وضعیت خوزستان دچار شود

 

شیوع ویروس کرونا در کرمانشاه و وضعیت خطرناک این استان
بدنبال بی عملی و پنهانکاریهای رژیم، یکی از استانهایی که بیشترین مبتلایان به کرونا را در روزهای اخیر داشته کرمانشاه است.
احمد صفری عضو مجلس آخوندی از کرمانشاه در این باره به خبرگزاری حکومتی خانه ملت گفته:
در صورت افزایش تعداد مبتلایان، طرح فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی مغازه ها مجدداً به اجرا گذاشته می شود.
بسیاری از مردم در زمان قرنطینه به دلیل نیاز مالی در سطح شهر حضور داشتند چرا که مرگ تدریجی ناشی از فقر و تنگدستی بسیار سخت تر از کرونا است، از طرفی دولت هم هیچ برنامه ای برای حمایت از این اقشار کم درآمد نداشت.
کمبود تجهیزات پزشکی کاملا محسوس بوده و کفاف جمعیت استان کرمانشاه را نمی دهد.

 

 

اعلام وضعیت قرمز در شهر دیزیچه
دراستان اصفهان

 

اعلام وضعیت اضطراری در بهبهان
شب گذشته شهردار رژیم در بهبهان با اعلام وضعیت فوق‌العاده و قرمز خطاب به مردم این شهر گفت:
وضعیت فوق‌العاده بحرانی و آزمایش‌های مثبت کرونا به مرز انفجار رسیده است، قرنطینه خانگی را صد در صد رعایت و خیابان‌ها را خلوت کنید.
پارک‌ها ممنوع و آرامستان‌ها تعطیل است، مراقب جان خودتان و عزیزانتان باشید.
به گزارش خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسنیم): «علیرضا بهادری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با کمال تأسف وضعیت شهرستان را قرمز اعلام کرده چون تست‌های مثبت کرونا به وضعیت قرمز رسیده است».
‌وی افزود: «از مردم می‌خواهیم قرنطینه خانگی را صد‌در‌صد رعایت کنند و خیابان‌ها خلوت شود. البته دستور خاموشی چراغ پارک‌ها و انسداد راه آرامستان نیز فوراً صادر شد».
وی تأکید کرد: «متأسفانه مسئولیت اعلام وضعیت فوق‌العاده توسط آقای فرماندار محترم و دادستان محترم به اینجانب سپرده شده. با کمال تأسف اعلام می‌کنم وضعیت فوق‌العاده بحرانی است و تست‌های مثبت کرونا به مرز انفجار و وضعیت قرمز رسیده است.

 

پیام ویدئویی فاطمه سپهری پس از آزادی از زندان:
من سکوت نمی کنم و این راه را ادامه میدهم
به وی گفتند «حواست باشد، ۵ سال تعلیقی و دو نوبت شلاق داری…»
فاطمه سپهری عصر روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۹ از زندان آزاد شد.
وی از امضا کنندگان «بیانیه استعفای» خامنه ای می باشد

 

 

رفتار وحشیانه نیروی سرکوبگر انتظامی با یک کارگر زحمتکش
که فریاد میزند خدایا بیکارم و بدهکارم کمکم کن

 

 

سخنان روزگذشته همسر یکی از کارگران معادن زغال سنگ کرمان که به تجمع اعتراضی کارگران پیوستند
تداوم تجمعات اعتراضی ٣٥٠٠ کارگران معدن زغال سنگ کرمان
روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹
در جریان این تجمع اعتراضی که روز جاری و با حضور همسران این کارگران برگزار شد آنها خالی بودن سفره کارگران و مشکلاتی که بر خانواده و فرزندان آنها تاثیر گذاشته تاکید کردند و گفتند این مشکلات باعث شده فرزندان این کارگران با محرومیت های بسیاری روبرو بشوند

 

گزارش یک هموطن از وضعیت یک خانواده زلزله زده در سرپل ذهاب که چهار نفر هستند و زوال عقل دارند!
هنوز زلزله زدگان در کانکس و در وضعیت دشواری زندگی می کنند. رژیمی که با دست باز برای لبنان و سوریه و حوثی یمن خرج می کند و دمی از غارت و چپاول و اختلاس باز نمی ایستد ایادیش حتی کمکهای مردمی به زلزله زدگان را به جیب زدند زلزله زدگان را رها کرده و هرگز فکری به حالشان نمی کند. بنابراین در هیچ زمینه ای نباید چشم طمع به این رژیم و ارگانهایش داشت. یک راه بیشتر پیش پای ما مردم ایران نیست و آن هم قیامی دیگر گسترده تر و قوی تر از قیام آبان ۹۸. قیامی که رژیم را در تمامیتش سرنگون کند. تا این رژیم هست آب خوش از گلوی مردم ایران پایین نمی رود.

 

 

 

 

photo_2020-05-14_11-35-13

پاسخ محکم و دندان شکن حامد اسماعیلیون به مزدوران خامنه ای جلاد
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah