بعدازظهر روز سه‌شنبه ۲۹اردیبهشت ۱۳۹۹  آمار قربانیان کرونا در ۳۱۹شهر ایران به بیش از ۴۲هزار و ۸۰۰نفر رسیده است. شمار قربانیان در البرز به ۱۶۴۵نفر، در خراسان شمالی به ۵۰۵نفر، در خوزستان به ۲۹۸۰نفر، در زنجان به ۵۰۳نفر، در فارس به ۱۰۳۵نفر، در کردستان به ۷۹۰نفر، در کهکیلویه و بویراحمد به ۲۶۰نفر، در لرستان ۱۲۱۰نفر و در مازندران حداقل ۲۶۴۰نفر است. سخنگوی وزارت بهداشت رژیم امروز در گزارش مهندسی‌شده خود اعتراف کرد در ۲۴ساعت گذشته ۲۱۱۱نفر به کرونا مبتلا شده‌اند، ۶۲نفر فوت کرده و ۲۶۹۸نفر تحت مراقبتهای ویژه هستند.

از سوی دیگر روحانی در نشست با برخی از افرادی که خامنه‌ای روز قبل آنها را «پشیمان» نامیده بود، در سریال دروغهای بی‌پایان خود گفت: اقدامات دولت «در زمینه بهداشت و درمان و اجرای طرح تحول سلامت، موجب گردیده که در مواجهه با کرونا حتی در زمینه تخت‌های ویژه بیمارستانی و امکانات و تجهیزات درمانی و پزشکی کمبودی نداشته باشیم» و «تولید کیت‌های تشخیصی، ونتیلاتور و ماسک ان. ۹۵ نه تنها نیازهای داخلی کشور را تأمین می‌کند بلکه از قدرت صادرات این محصولات نیز برخوردار شده‌ایم». روحانی افزود: «اقدامات دولت یازدهم در توسعه فضای مجازی و ارتباطات باعث شده که در این ایام با استفاده از فضای مجازی بتوانیم نیازهای مردم را پاسخگو باشیم». علاوه بر این روحانی ادعا کرد: «در مقابله با کرونا، به هیچ عنوان از قوه قهریه استفاده نشد».

 

 

 

 

 

photo_2020-05-19_11-40-13

 

تجمع اعتراضی جمعی از کارگران راه آهن اراک در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات معوقه مزدی
حقوق فروردین ماه آنها و همچنین بخشی از مطالبات آنها از قبیل سنوات خدمت سال ۱۳۹۸، این کارگران تا به امروز پرداخت نشده است.
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

 

 

photo_2020-05-18_17-53-43

 

سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک، در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت تولید در این واحد صنعتی، در محوطه داخلی محل کار خود دست به تجمع زدند

 

تجمع اعتراضی در مقابل فرمانداری شهر ری

امروز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت۱۳۹۹ شماری از اهالی شهر ری در اعتراض به فروش زمین و خیانت فرمانداری نسبت به حل این مشکل در مقابل این نهاد دولتی تجمع و علیه فرماندار شعار دادند

 

 

داد خواهیم بیداد را
بعد گذشت ۶ ماه هنوز مجوز دادن سنگ قبر به خانواده های جانباختگان داده نمی شود. دادخواه خون شهیدان آبانیم و اگر حکومت فاشیستی آخوندی خیال کرده در بحران بیماری ویروس کرونا مردم ایران دادخواهی از خون شهیدان آبان و ویروس ولایت فقیه را که مسبب اصلی همه فجایعی است که در ایران رخ می دهد را فراموش خواهند کرد در اشتباه بزرگی بسر می برد.
اعتراضات آبان ماه ۱۳۹۸

 

 

خشک شدن رودخانه کارون اهواز
در اردیبهشت ماه ۹۹

 

سه شنبه ۳۰ اردیبهشت۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah