بعدازظهر روز پنجشنبه اول خرداد۱۳۹۹  آمار قربانیان کرونا در ۳۱۹شهر ایران به بیش از ۴۳هزار و ۳۰۰نفر رسیده است. شمار قربانیان در آذربایجان شرقی به ۱۵۲۰نفر، در خراسان رضوی به ۳۰۶۰نفر، در خوزستان به ۳۱۲۵نفر، در سیستان و بلوچستان به ۱۳۳۰نفر، در کردستان به ۸۱۵نفر، در لرستان ۱۲۶۵نفر و در همدان به ۱۲۶۶نفر رسیده است.

ابعاد فاجعه به حدی است که امروز معاون وزارت بهداشت اذعان کرد: «حدود ۱۰هزار نفر از کادر پزشکی کشور به کرونا مبتلا شدند» (جان بابایی-ایلنا اول خرداد) . از این آمار به‌خوبی می‌توان فهمید که آمار رسمی مبتلایان و قربانیان تا چه اندازه دروغ و مهندسی شده است.

در حالی‌که شمار مبتلایان حتی طبق آمار مهندسی‌شده وزارت بهداشت مستمراً بالاتر می‌رود و امروز به ۲۳۹۲نفر رسیده است، روحانی روز گذشته «از روند کاهشی شیوع کرونا و رسیدن به آستانه مرحله مهار» داد سخن می‌داد و وقیحانه علت شیوع بیماری در چند استان را «رعایت نکردن کامل دستورالعمل‌ها» از سوی مردم دانست.

در لرستان معاون استانداری گفت: «استان اکنون در وضعیت هشدار قرار دارد و در روزهای اخیر ۵ شهرستان خرم‌آباد، بروجرد، درود، ازنا و چگینی در شرایط حادتر بیماری قرار گرفتند» (ایلنا ۱خرداد) .

در بروجرد رئیس شبکه بهداشت و درمان گفت: «متأسفانه هر روز بر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا و نیز تعداد افراد بستری افزوده می‌شود… در حال مدیریت این ویروس هستیم و هنوز به آن مرحله نرسیده‌ایم که آن را کنترل کنیم (ایرنا ۱خرداد) .

در مشهد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد: «بر اساس تعریف جدید وزارت بهداشت از وضعیت کلان‌شهرها هم‌اکنون مشهد دوباره در وضعیت قرمز قرار گرفته است» (خبرگزاری نیروی قدس اول خرداد) .

وخامت وضعیت رژیم را وادار کرده است بساط نمایشات مسخره روز قدس را جمع کند. سخنگوی وزارت بهداشت در این باره گفت: «مراسم معمول روز قدس برگزار نخواهد شد. آنچه تحت عنوان کاروان خودرویی هم بود ظاهراً با توجه به مشکلاتی که می‌توانست در بر داشته باشد منتفی شده» است.

 

 

ابتلای کودکان به کرونا در جهرم افزایش یافت

دکتر محمد رحمانیان رییس دانشگاه علوم پزشکی جهرم: آمار ابتلا به کرونا در این شهرستان در حالی رو به افزایش است که درصد نسبتاً زیادی از مبتلایان جدید از کودکان و سالمندان هستند و احتمال افزایش تعداد بیماران بستری، خطری است که جهرم را تهدید می‌کند.

 

 

 

🔥تجمع اعتراضی پرستاران اصفهان مقابل دادستانی
روز پنجشنبه اول خرداد ۱۳۹۹
جمعی از پرستاران و کادر درمانی اصفهان در اعتراض به عدم اجرای قوانین بر زمین مانده پرستاری از سوی دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت برای پیگیری مطالبات خود به دادستانی رفتند.
پرستاران خواهان اجرای قانون تعرفه‌گذاری، اجرای قانون مشاغل سخت و زیان‌آور، فوق‌العاده ویژه، برطرف کردن کمبود نیروی انسانی و برطرف کردن تبعیض در کارانه هستند.

 

photo_2020-05-21_17-17-17

تجمع کارگران خدمات شهرداری شاهین شهر روز پنجشنبه ۱ خرداد ۹۹جمعی از کارگران خدمات شهرداری شاهین شهر، برای دومین روز متوالی در اعتراض به تعویض پیمانکار و کم بودن میزان حقوق دریافتی خود در مقابل ساختمان شهرداری این شهرتجمع کردند.

 

 

کودک دانش آموز بلوچ که نان آور خانه شده است

 

 

اداره اطلاعات جهرم واقع در خیابان چمران در آتش سوخت
شب چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۲۰ شب اداره اطلاعات شهرستان جهرم در خیابان چمران در آتش سوخت.
ماموران آتش نشانی برای خاموش کردن آتش اقدام کردند اما شعله های آتش بسیار بلند و مهیب بود مرکز جاسوسی و شکنجه و جنایت را در آتش سوخت و خاکستر شد.

اداره اطلاعات جهرم واقع در خیابان چمران در آتش سوخت
شب چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۲۰ شب اداره اطلاعات شهرستان جهرم در خیابان چمران در آتش سوخت.
ماموران آتش نشانی برای خاموش کردن آتش اقدام کردند اما شعله های آتش بسیار بلند و مهیب بود مرکز جاسوسی و شکنجه و جنایت را در آتش سوخت و خاکستر شد.

 

 

فراموشتان نمی کنیم هرگز حتی یک لحظه و دادتان را می ستانیم از این بیداد

قطره قطره خونتان را شعله خشم خواهیم کرد

در سنگرهای کوی رزم آباد

 

 
پنجشنبه اول خرداد ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah