بعدازظهرروز شنبه سوم خرداد آمار قربانیان کرونا  در ۳۲۰شهر ایران به بیش از ۴۳هزار و ۸۰۰نفر رسیده است. شمار قربانیان در خراسان رضوی دست کم ۳۰۸۵نفر، در خوزستان ۳۲۷۰نفر، در فارس ۱۰۵۰نفر، در قزوین ۵۰۵نفر، در کردستان ۸۲۶نفر، در کرمان ۵۳۸نفر و در لرستان ۱۳۱۵نفر است.

در حالی‌که حتی وزارت بهداشت رژیم تصریح می‌کند هیچ استان سفیدی وجود ندارد و اکثر مراکز استانها در وضعیت قرمز به‌سر می‌برند، روحانی امروز در ستاد کرونا گفت: «از دهم خردادماه همه کارمندان اداری به محل خدمت خود حاضر می‌شوند و آن درصدی که قبلاً… گفته بودیم کمتر بیایند، بنابراین این محدودیت برداشته می‌شود».

 

 

ابتلای ۱۷ دانشجوی علوم پزشکی کرمان به کرونا

به گزارش خبرگزاری حکومتی ایسنا روز سوم خردادماه، هفده تن از دانشجویان خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی کرمان به کرونا مبتلا شدند. این دانشجویان در حال حاضر در یک هتل در قرنطینه کامل به‌سر می‌برند.

رحمان خدابنده لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت رژیم با اعلام این خبر افزود: ۱۱تن از این دانشجویان دختر و ۶تن پسر هستند.

 

 

 

 

اعلام وضعیت قرمز در چابهار توسط خودروهای آتش‌نشانی

 

98556960_1589271914566375_4647296481336754176_n

 

درگذشت دکترمحمدطیبی پزشک خانواده شهرستان گیل فریدونکنار
بر اثر ابتلا به کرونا

 

اعلام وضعیت قرمز در ایرانشهر

 

 

درددلهای پیازکاران: کسی پیازمان را نمی‌خرد/ بچه‌هایم گفتند بابا مرغ بخر اما نمی‌توانم، خجالت می‌کشم!

 

photo_2020-05-23_16-01-32

تجمع اعتراضی کارگران خدمات شهری بندر خمینی
روز شنبه سوم خرداد ماه جمعی از کارگران خدمات بندر خمینی در اعتراض به عدم پرداخت دستمزدهای معوقه خود مقابل فرمانداری ماهشهر تجمع کردند.

معترضان که خواستار دریافت ۵ ماە دستمزد معوقە خود هستند می گویند، علاوه بر پرداخت دستمزدهای معوقه نسبت به سطح نازل دستمزهایشان نیز اعتراض دارند. یکی از کارگران می گوید در جریان تجمعات پیشین کارگران شهرداری وعده داد سه ماه از دستمزد کارگران را پرداخت کند اما اکنون به بهانه های مختلف از جمله کسری بودجه از پرداخت آن سرباز می زند.

 

 

آب آشامیدنی مردم سیستان و بلوچستان
فیلمی ازیک هموطن:باورش سخته ولی آب آشامیدنی خیلی از روستاهای سیستان و بلوچستان از هوتک تامین میشه. هوتک همین چاله‌های بزرگیه که با آب باران پر میشه. روز اول اشتباهی از آب هوتک خوردم و چند ساعتی معده‌ام باد کرده بود.جز بحث آشامیدن، بعضی کودکان هم در این آب غرق میشن…

 
شنبه۳ خرداد ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah