روز شنبه سوم خرداد مردم معترض منطقه غيزانيه که آبشان قطع شده بود توسط نیروهای جنایتکار رژیم مورد ضرب وشتم قرارگرفتند وچندین تن از آنان مجروح شدند.
در روستاهای غیزانیه در نزدیکی اهواز صدها چاه نفت وجود دارد.

تجمع مردم محروم غیزانیه خوزستان مقابل ایستگاه تقویت فشار آب نزهه در اعتراض به نداشتن آب و اجرایی نشدن وعده‌های استانداربی کفایت رژیم در استان خوزستان

چاههای نفت وگاز در چند متری روستاهایشان قرار دارد اما سهم آنها از این هم ثروت خدادادی، تنها فقر و گرسنگی است و در صورت اعتراض هم دستگیری و ضرب و شتم و اهانت و گلوله است.

 

 

افشای توطئه کثیف بخشدار غیزانیه برای دستگیری مردم معترض غیزانیه

در ادامه اعتراض و تجمع مردم غیزانیه خوزستان روز دوشنبه ۵خرداد، یکی از ساکنین معترض غیزانیه توطئه رذیلانه بخشدار و مقامات رژیم در این بخش را افشاکرد و گفت: « می گه برو جاده را قطع کن برو تظاهرات کن .خود بخشدار خود اسحاقی…..
من چند بار آمدم بخشداری این حرف را می زنند. گفتم دام مون از تشنگی داره می میره مردم گرفتارند. خدابخش میگه آقا برو جاده را بگیر برو طایر بسوزان. بعد که مردم می روند و جاده می گیرند او زنگ می زند به پاسگاه . بعد میایند بچه هامون را می گیرند. …

 

 

 

 

 

 

تجمع اعتراضی مردم غیزانیه خوزستان در مقابل ایستگاه تقویت فشار آب نزهه به نداشتن آب و اجرایی نشدن وعده‌های استاندار بی کفایت

 

 

photo_2020-05-25_14-59-30

 

تجمع مردم منطقه چومه سید علوان مقابل اداره برق
روز یکشنبه ۴خرداد ۹۹ مردم منطقه «چومه سید علوان»، از توابع بخش مرکزی شهرستان شادگان در خوزستان، در اعتراض به قطعی برق این منطقه در مقابل اداره برق چومه تجمع اعتراضی برپا کردند.
یکی از شهروندان چومه در مورد قطع مکرر برق این منطقه گفت: «اقا ما باید به کی بگیم پیش کی شکایت کنیم،از دیروز برق ما منطقه چومه رفته و هر چی زنگ میزنیم میگن یک کمی دیگه میاد،یک بار می‌گویند ترانس نیست. یک بار میگویند تجهیزات نیست، نباید توی این روزهای تعطیل اداره برق خودش را برای شرایط اضطراری آماده میکرد؟ نباید یک مسئول پاسخگو بگذارند؟! بخدا خسته کننده ست این وضعیت خدا جوابشونو بده.»
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah