رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: تا پایان شهریور۴۷، ۵درصد جمعیت کل کشور به کرونا مبتلا می‌شوند

معاون وزیر بهداشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بالغ بر ۱۰هزار نفر از کادر درمان اعم از پزشک و پرستار به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند.جمعی از این عزیزان را از دست دادیم

lدر استان کرمانشاه هیچ شهر سفیدی وجود ندارد و تعداد مبتلا و فوت که تا دو هفته پیش سیر نزولی داشت رو به افزایش گذاشته است.

l فقط در بیمارستان گنجویان در دزفول ضمن یک هفته ۴۱۰بیمار کرونایی بستری شدند و حداقل ۴۹نفر جان باختند. فشار روی کادر درمان در گرمای تابستان بسیار بالاست و اکثر آنها یا مبتلا به کرونا و یا در اثر گرما دچار بیماریهای پوستی می‌شوند.

 

بعدازظهر روز شنبه ۱۰خرداد ۱۳۹۹ آمار قربانیان  کرونا در ۳۲۳شهر ایران از ۴۸هزار نفر بیشتر است. شمار قربانیان در اصفهان به ۲۵۲۰نفر، در خراسان شمالی به ۵۴۰نفر، در خوزستان به ۳۶۳۰نفر، در قم به ۳۵۰۵نفر، در کردستان به ۸۹۵نفر، در گلستان به ۱۳۱۵نفر، در لرستان به ۱۴۷۰نفر و در هرمزگان به ۲۱۵نفر رسیده است.

در حالی‌که آمار جان باختگان و شمار مبتلایان هر روز افزایش می‌یابد، رئیس‌جمهور رژیم اعلام کرد: «از امروز در مساجد به روی مردم در سراسر کشور با اجرای دستورالعمل برای نمازهای یومیه باز می‌شود… پاساژها که محدودیت داشتیم که تا ۶ بعدازظهر باز باشند، ما محدودیت ساعتی آن را بر می‌داریم». آخوند روحانی در عین‌حال با وقاحتی بی‌مانند گفت: «این چنین نیست که مردم فکر کنند ۱۵روز یا یکی دو ماه دیگر به شرایط دیماه و اوایل بهمن سال گذشته بر می‌گردیم. باید برای مدت طولانی سبک زندگی را تغییر دهیم و محدودیتها را بپذیریم… این دوران سخت‌تری از اسفند و فروردین است… (کرونا) در حال چرخش است و از یک استان به استان دیگر می‌رود».

در حالی‌که کارگزاران رژیم از کمبودهای پزشکی و فشار طاقت‌فرسا روی کادر درمانی شکایت می‌کنند، آخوند شیاد ادعا کرد: «مشکل تجهیزات هم نداریم. مردم بدانند تجهیزاتی که پرستار و پزشک ما می‌خواهد ماسک N۹۵ و گانی که پرستار ما می‌خواهد و تمام وسایلی که ما برای تجهیز بیمارستان نیاز داریم و ونتیلاتوری که مورد نیاز است ما در این زمینه‌ها مشکلی نداریم. روحیه پزشک و پرستار بالاست و در زمینه تجهیزات هم وضعیت الحمدالله خوب است».

جان بابایی معاون وزیر بهداشت گفت: «از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بالغ بر ۱۰هزار نفر از کادر درمان اعم از پزشک و پرستار… به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند… جمعی از این عزیزان را نیز از دست دادیم» (خبرگزاری سپاه پاسداران ۹خرداد).

به گفته پزشکان از اول تا هشتم خرداد، تنها در بیمارستان گنجویان دزفول، ۴۱۰نفر از مبتلایان به کرونا بستری شده و دست کم ۴۹تن از بیماران کرونایی جان باخته‌اند. وضع به‌خصوص در روستاهای اطراف دزفول بسیار وخیم است. فشار کار روی کادر درمان بیمارستان بسیار بالاست و هوای فوق‌العاده گرم کار را برای پرستارها مشکل‌تر کرده است. اکثر پرستاران یا مبتلا به کرونا می‌شوند یا در اثر گرما دچار بیماریهای پوستی می‌شوند. حقوق و مزایای آنها نیز یک‌سال است عقب‌افتاده است.

 

ادامه وضعیت قرمز کرونا در لرستان؛ ۹۵ نفر دیگر مبتلا شدند
محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان رژیم  امروز در یک آمار قطره‌چکانی گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته جواب تست ابتلای ۹۵ لرستانی دیگر به کرونا مثبت اعلام شد.

 

 

 

100919436_1595449393948627_7100414739469041664_n

بنا به گزارشهای رسیده از ایران به پزشکان خط مقدم بیمارستانهای ویژه کرونا، به صورت جیره بندی ،هفته ای یک عدد ماسک داده می شود. این در حالیست که کارگزاران رژیم در وزارت بهداشت ادعای تامین کافی و به حد وفور اقلام حفاظتی در برابر کرونا و حتی صادرات ماسک مازاد را دارند

 

 

کشتار روزافزون کولبران درکردستان

سپاه تروریست در گردنه ژالانه هورامان کردستان در مقابل چشم گردشگران بهاری اقدام به شلیک مستقیم به گروهی از کولبران می کند
این رژیم جنایتکار در آستانه سرنگونی ودراوج کرونا به کشتار مردم روی آورده است وتنها راه سرنگونی این رژیم است

 

 

 

 

فیلمی دیگراز انفجار در محله تاريخى كُشَن –
شيراز

بستن جاده اهواز-حویزه توسط مردم معترض روستاهاى جفير به دليل قطعی آب آشامیدنی

امروز شنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از هموطنان ساکن روستای مسیر جفیر واقع در دشت آزادگان از توابع استان خوزستان در اعتراض به تداوم قطعی آب آشامیدنی تجمع اعتراضی برگزار کردند

 

 

EZQasRIWkAAg5y2

 

تجمع اعتراضی کارگزاران مخابرات روستایی استان خوزستان
روز شنبه ده خردادماه  کارگزاران مخابرات روستایی استان خوزستان با تجمع مقابل اداره کار این استان، خواستار توجه به وضعیت شغلی و معیشتی خود شدند.
تجمع کنندگان اهم مطالبات خود را «اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، همسان‌سازی حقوق و برخورداری از تمامی مزایای قانونی کار، صدور احکام کارگزینی و قرار گرفتن آنها برابر دیگر پرسنل در چارت سازمانی، به روز شدن و دریافت تمامی معوقات بیمه‌ای و تعیین تکلیف بیمه ۴ درصد سختی کار» عنوان کردند.

 

تجمع جمعی از دامداران در مقابل بخشداری محمدیار و فرمانداری نقده
امروز جمعی از دامداران نقده در اعتراض به محدود کردن چرای دام‌شان در منطقه، در مقابل بخشداری محمدیار و نیز فرمانداری نقده تجمع کردند

 

تجمع اعتراضی رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تهران در صبح شنبه ده خرداد بدلیل عدم دریافت حقوق
صبح روز شنبه ۱۰خرداد۱۳۹۹

 

 

امروز شنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۹ جمعی از صاحبان اراضی شهرک پرواز واقع در شهرستان ارومیه تجمع اعتراضی برگزار کردند.
این هموطنان در اعتراض به انتظار طولانی مدت ۲۰ ساله آنها برای اخذ مجوز ساخت و ساز شهری خواستار صدور این مجوز شدند.

 

 

100748962_1595509240609309_6468202129092771840_o

 

پس از ویران کردن خانه آسیه پناهی و قتل وی توسط شهرداری!
پلمپ خانه یک پیرزن و فرزند معلولش توسط ماموران رژیم در تربت جام
گذاشتن بتن جلوی خانه پیرزن با داشتن فرزند معلول

 

 

 

 

EZQcqm2XsAAEJve
تصاویر دردناک از حیوانات و طبیعت سوخته در نتیجه آتش‌سوزی جنگل‌های خاییز کهگیلویه و بویراحمد که از غروب پنجشنبه آغاز شده و تاکنون بیش از صد هکتار از جنگل‌ها را فرا گرفته است.
تا کنون هیچ اقدام جدی از جانب حکومت برای خاموش سازی آتش صورت نگرفته است.

 
شنبه ۱۰خرداد۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah