دربعدازظهر روز چهارشنبه ۱۴خرداد ۱۳۹۹آمار قربانیان کرونا در ۳۲۵شهر ایران از ۴۹هزار نفر بیشتر است. شمار قربانیان در آذربایجان غربی به ۱۳۴۵نفر، در اصفهان به ۲۵۴۵نفر، در خوزستان به ۳۷۸۰نفر، در زنجان به ۵۲۰نفر، در سیستان و بلوچستان به ۱۵۸۰نفر، در کرمانشاه به ۱۱۴۰نفر و در لرستان به ۱۵۸۵نفر رسیده است.

سخنگوی وزارت بهداشت آخوندها امروز در آمار مهندسی شده‌اش از ۷۰ جانباخته و ۳۱۳۴ مبتلای جدید به کرونا در ۲۴ساعت گذشته خبر داد و گفت استانهای هرمزگان، آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، بوشهر، سیستان و بلوچستان، قزوین و خراسان رضوی در وضعیت هشدار قرار دارند.

در تهران زالی رئیس ستاد کرونا اعلام کرد: «در شبانه روز گذشته ۲۶۱بیمار مبتلا به کرونا در بخش‌های عادی بیمارستانی و ۷۳بیمار مبتلا به کرونا با شرایط حاد در بخشهای ویژه بستری شده‌اند»(ایلنا ۱۳خرداد).

در کرمانشاه آمار مبتلایان و بستری شدگان تکان دهنده است. رئیس کمیته اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: «روزانه آمار بیماری بستری شده مبتلا به کرونا در استان از مرز ۲۰۰نفر می‌گذرد. آمار بستریهای روز گذشته ۲۴۳نفر بوده است»(خبرگزاری سپاه پاسداران ۱۴خرداد). این آمار تقریباً سه چهارم آمار بیماران بستری شده در تهران ۱۴ میلیونی بر اساس آمار حکومتی است.

در خوزستان دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ۶۵۸مورد ابتلای جدید و جان باختن ۱۶نفر در ۲۴ساعت گذشته خبر داد(رویداد۲۴، ۱۳خرداد). هم‌چنین رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ۶۳ مبتلای جدید و ۵ جان باخته در ۲۴ساعت گذشته را گزارش کرد(جوان ارگان سپاه پاسداران ۱۳خرداد). سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: «هفته گذشته بیشترین موارد بستری در شوشتر را داشتیم … انتظار می‌رود تا آخر خردادماه مجدداً روند شیوع کرونا افزایشی باشد»(ایسنا ۱۴خرداد).

در هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: «در شهر‌هایی مثل بندرعباس به‌دنبال استفاده از هتل‌ها برای قرنطینه افراد مبتلا هستیم. بندرعباس و میناب از سوی ستاد کشوری کرونا دارای وضعیت قرمز اعلام شده‌اند و از نظر ما، رودان وقشم نیز قرمز هستند و شهرستانهای حاجی آباد و بندرخمیر نیز در حال بررسی اعلام وضعیت قرمز هستند. تاکنون ۱۲۳نفر از کادر درمانی و بهداشتی استان نیز به کرونا مبتلا شده‌اند»(خبرگزاری صدا و سیمای رژیم ۱۳خرداد).

در فارس معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: «با یک افزایش ناگهانی شیوع ویروس مواجه هستیم و استان فارس در حال حاضر به مرحله هشدار رسیده است»(خبرگزاری سپاه پاسداران ۱۳خرداد).

در بوشهر معاون استاندار گفت: «امروز در میزان شیوع رکورد زده‌ایم و در صورت ادامه این روند پیش‌بینی زدن رکوردهای بدتر و بالاتر را داریم»(ایرنا ۱۳خرداد).
زنگ خطر کرونا در بوشهر به صدا درآمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از افزایش بیماران کرونایی استان خبر داد و گفت:باتوجه به روند افزایشی ابتلا به ویروس کرونا در این استان ایزوله کردن بیماران کرونایی ضروری است
شمار‌ مبتلایان در خوزستان از ۱۶۶۰۰ تن گذشت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز:
از دیروز تا امروز (۱۳ لغایت ۱۴خرداد۹۹) تعداد ۶۴۴مورد ابتلای قطعی به کرونا ویروس در خوزستان شناسایی شد.
با احتساب این ۶۴۴ نفر تعداد کل مبتلایان به ۱۶۶۳۲ نفر افزایش یافت
فوتی های جوانرود به ۴ نفر رسید
یک نفر دیگر امروز بر اثر ویروس کووید۱۹ در جوانرو

 

 

کرمانشاه، بلوار نوبهار اعلام وضعیت قرمز با بلندگو از سوی شورای شهر و شهرداری
لاپوشانی رژیم در باره شیوع کرونا اینگونه برملا می شود!

 

103044693_1599071213586445_786678257318625280_n

 

در حالیکه در بسیاری از کشورها با توجه به تمهیداتی که در کنترل بحران کرونا انجام شد اکنون پس از هفته ها شاهد روند نزولی و مهار این ویروس مهلک هستیم اما مقایسه روند اپیدمی با کشورهای دیگر نشان می دهد که تنها ایران است که با موج‌ دوم شیوع مواجه شده و کرونا همچنان از مردم ما قربانی می گیرد.
براستی سران رژیم که پول و جان و سرمایه های مردم ایران را به اختیار خود درآورده اند در مهار و کنترل کدام آتشسوزی، بی آبی و یا بحران بیماری کرونا توانسته اند موفق عمل کنند به جز آنکه بهترین نمونه در سرکوب و کشتار معترضان در بین تمامی کشورها هستند.

 

 

 

جوانرود
استان کرمانشاە
اعلام وضعیت قرمز

 

وضعیت قرمز در جوانرود
آمبولانسها و صدای آژیر در خیابانها
بامداد چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹
چهارشنبه ۱۴خرداد۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah