ادامه اعتصاب قصاب‌های ایذه
امروز قصاب‌ها در ایذه برای سومین روز به اعتصاب و تجمع خود ادامه دادند.

قصابان شهرستان ایذه در شرق خوزستان از ۳روز پیش به دليل فعال شدن كشتارگاه صنعتی باغملک دست به اعتصاب زده‌اند. آنان خواستار تعطیلی کشتارگاه صنعتی در باغملک هستند.
محل اصلی که تعداد زیادی از قصابان ایذه از آن امرار معاش می‌کنند،‌ کشتارگاه دام ایذه است که این کشتارگاه را در روز ۹خردادماه به‌طور کامل پلمب و مقرر کردند که منبعد، کشتار دام فقط در کشتارگاه صنعتی باغملک صورت گیرد و یا می‌گویند ‌بروید در یک شهر دیگر کشتار کنید. امری که باعث به خطر افتادن معیشت قصابان ایذه می‌شد.

 

 

تجمع اعتراضی روز یکشنبه آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مقابل مجلس رژیم برای حذف آزمون استخدامی

یکشنبه ۱۸ خرداد۱۳۹۹

 

photo_2020-06-07_14-56-38

 

پهن کردن سفره خالی درمقابل مجلس در تجمع اعتراضی آموزشیاران روز یکشنبه ۱۸ خرداد۹۹
آموزش‌دهندگان و دانش‌یاران نهضت سوادآموزی با تجمع در مقابل مجلس خواستار لغو آزمون ورودی مربوط به قانون استخدامی در این حوزه شدند.

 

 

 

امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۹، حدود ۶۰ نفر از کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان سنندج در اعتراض به عدم پرداخت بیمه بیکاری ناشی از کرونا در مقابل اداره کل کار این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

 

تجمع حواله داران شرکت آذویکو- آذربایجان خودرو مقابل سازمان تعزیرات روز شنبه هفدهم خرداد در اعتراض بە عدم در یافت شش هزار ماشین پیش خرید شدە پس از دو سال

بە گفتە یکی از خریداران (مالباختگان)، ریگانی سخنگوی تغزیرات میگوید شرکت ماشین های پیش فروش شدە را تحویل نمی دهد.

 

 

 

تجمع اعتراضی پرستاران شرکتی تبریز مقابل استانداری آذربایجان شرقی
روز شنبه ۱۷خرداد۹۹،جمعی از پرستاران شرکتی تبریز در ادامه اعتراضات دامنه دارشان نسبت به عدم تبدیل وضعیت وسطح نازل حقوق دست به تجمع مقابل استانداری آذربایجان شرقی زدند.
یک کمک پرستار شرکتی حاضر درتجمع گفت:« من جزو نیروهای شرکتی می باشم که به عنوان کمک پرستار مشغول هستم و حدود ۴سال سابقه کار دارم.
حقوق هایمان طبق قانون کار نمی باشد و کمتر از قانون کار واریز می کنند در فروردین ماه هم یک میلیون و ۷۰۰هزار تومان برایمان حقوق واریز کرده اند.
اکثرا هم لیسانس و فوق لیسانس هستیم الان در اینجا به عنوان خدمه و کمکی کار می کنیم چون در هیچ جایی کار وجود ندارد در حق ما بیش از اندازه ظلم می شود.
نیروهایی که قراردادی و یا رسمی هستند حقوق هایشان دو یا سه برابر حقوق ما می باشد ما بیش تر از آنان کار می کنیم ولی یک سوم آنان حقوق می گیریم.

 

 

غرق شدن یک جوان در پی تعقیب و گریز نیروهای سرکوبگر انتظامی

در رودخانه سزار شهرستان خرم آباد روستای چمسنگر

 

 

درگیری اراذل اوباش شهرداری با دست فروشان بازار تبریز

 

 

 

 

 

 

 

فیلمی دیگراز درگیری مردم بخش خاوه شهرستان دلفان با نیروی انتظامی شهرستان دلفان
شامگاه شنبه ۱۷خرداد مرکز بخش خاوه شهرستان دلفان در استان لرستان صحنه درگیری مأموران نیروی انتظامی و مردم این منطقه بود.
به گفته منابع محلی، دژخیمان انتظامی و امنیتی که برای بازداشت شماری از معترضان به فعالیت کارخانه ماسه گرین وارد «برخوردار» مرکز بخش خاوه شهرستان دلفان شده بودند وقتی با مقاومت مردم مواجه شدند اقدام به تیراندازی هوایی کرده و با مردم معترض درگیر شدند.
صبح شنبه ۱۷خرداد مردم بخش خاوه شهرستان دلفان برای جلوگیری از تخریب منابع طبیعی و اعتراض به تخریب کوه گرین تجمع کرده بودند و شامگاه شنبه نیروهای امنیتی و انتظامی قصد بازداشت شماری از معترضان را داشتند که به این درگیری شدید میان مأموران و مردم خاوه منجر شد.

 

 

درگیری مردم بخش خاوه شهرستان دلفان با نیروی انتظامی شهرستان دلفان

شبنه هفدهم خرداد ماموران سرکوبگر نیروی انتظامی رژیم جهت بازداشت و دستگیری معترضان
به روستای برخوردار بخش خاوه شهرستان دلفان حمله کردند که با مقاومت مردم روستای برخوردار روبرو شدند. نیروهای انتظامی اقدام به شلیک تیر هوایی جهت متفرق کردن اهالی این روستا نمودند. از مدتها پیش مردم این منطقه به فعالیت کارخانه ماسه کوه گرین معترض بوده اند.

 

 

گزارش یکی از ریزشی های نیروی انتظامی در برلین آلمان

در این فیلم یک پرسش جدی از گروه خبرنگاران اعزامی صدا وسیمای میلی به تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید در آلمان مطرح می شود.
در حالیکه پس از مرگ جورج فلوید – سیاه پوست آمریکایی که توسط پلیس آمریکا کشته شد– تمامی سران رژیم با بهره گیری از تمامی امکانات از جمله رسانه هایی چون صدا و سیما در حال پوشش دادن گسترده این حادثه هستند اما از همین رسانه ها و خبرنگاران در زمانی که مردم ایران در اعتراضات آبان ماه گذشته مورد اصابت گلوله های مستقیم سپاه پاسداران بودند و به طرز فجیعی کشتار می شدند خبری نبود! این در حالی است که در میان جانباختگان آبان تعداد زیادی کودک هم دیده می شود که با شلیک مستقیم نیروهای انتظامی به قتل رسیده اند. حال پرسش جدی ما از خبرنگاران و رسانه های داخلی که با پول مردم ایران تغذیه می شوند این است در کشتارهای آبان ماه و دیگر اعتراضات مردمی که در سراسر ایران بارها شکل گرفته و می گیرد شما خبرنگاران کجا هستید که اکنون از تهران به برلین آمده آید تا قتل یک آمریکایی را گزارش بدهید؟
این گزارش توسط علی حسن نیا از ریزشی های ناجا تهیه شده است.

 

 

 

آتش‌سوزی در جاده تاکستان به شهرک اک

 

آتش سوزی پارک جنگلی هشت بهشت سهند واقع در تبریز

 

به آتش کشیدن مزرعه گندم ١٠ هكتارى در نجف آباد خاش
سیستان بلوچستان

 

 

آتش سوزی جنگل های منطقه دهبکری از توابع شهرستان بم
طبیعت این منطقه بخاطر نبود امکانات خاموش سازی آتش درحال از بین رفتن است

 

 

 

 

آتش سوزی در اجیرلوی پارس آباد مغان
انبار مغازه و منزل مسکونی در آتش سوخته و خسارتی به سایرین نیز وارده شده است.
روزشنبه ۱۷خرداد

 

تجمع کشاورزان ورزنه در محل کانال شاه کرم به منظور ممانعت از دزدی و بردن غیرقانونی آب در روز شانزدهم خرداد

 
یکشنبه ۱۸ خرداد۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah