از دیدگاه خامنەای، فتنەگرانی که مدنظر اویند؛ در ایران تحت ستم و سلطه مُلایان، از اصالت ملی، منشور شهروندی و هویت انسانی به هیچ صورتی برخوردار نیستند. مگر کسانی که جزو مجیزگویان، نان‌خورهای ولایت‌مدار، تواب و مزدور نظام سلطه‌گر آخوندی باشند….

در کتاب مجمع البيان از طبرسی، كلمه (وسواس ) به معناى حديث نفس است. به نحوى كه گويى صدايى آهسته است كه بگوش مى رسد. شيطان را از اين جهت «خناس» می گویند كه به طور مداوم آدمى را وسوسه مى كند، و به محضى كه انسان به ياد خدا مى افتد، پنهان مى شود و عقب مى رود، باز همينكه انسان از ياد خدا غافل مى شود، جلو مى آيد و به وسوسه مى پردازد.!

جالب است بدانیم، علی خامنەای در سخنرانی یکشنبه ٢٢ مارس سال جاری «دشمنان جنّی» را یکی از دشمنان ایران معرفی کرد و چند روز بعد هم، بلافاصله از ایجاد بخشی در وزارت اطلاعات آخوندها به نام » آنتی جن» سخن به میان آمد.

اگرچه بیشتر ارگانهای رژیم، درصدد لاپوشانی توهمات رهبر رژیم برآمدند، اما برخی از روحانیون مخلص و مفلس بیت عنکبوت؛ مانند آخوند مصباح یزدی، به دفاع جانانه از ایرادات خامنەای پرداخته و وجود اجنه را مسبب گرفتاری ها و آسیب های جدی در ایران معرفی نمودند.

پایگاه اطلاع رسانی و دفتر حفظ و نشر آثار خامنه‌ای، متن کامل سخنرانی وی را منتشر کرد. اما بسیاری از رسانه‌های حکومتی، این بخش از اظهارات وی را عمدا سانسور کردند.!خامنه‌ای در این بخش حذف شده از سخنانش به «دشمنان جنی و انسی » در ایران اشاره کرده و گفته بود: » نباید هم تعجب کنیم از دشمنی‌ها؛ خب ما دشمن زیاد داریم. عرض کردم در قرآن خدای متعال میفرماید که «وَ کَذٰلِکَ جَعَلنا لِکُلِّ نَبِیٍّ عَدُوًّا شَیٰطینَ الاِنسِ وَ الجِنِّ یوحی بَعضُهُم اِلیٰ بَعضٍ زُخرُفَ القَولِ غُرورا»؛ یعنی هم دشمنان جنّی، هم دشمنان انسی وجود دارند و اینها به هم کمک هم می کنند و سیستم‌های اطلاعاتیِ خیلی از کشورها علیه ما با همدیگر همکاری میکنند.»!!

در ادامه مبحث فوق الذکر، این روزها بعد از قتل جورج فلوید ـ سیاهپوست امریکایی ـ توسط پلیس آن کشور، خامنەای و کلیت مسئولان و رسانه های دروغ پرداز رژیم آخوندی، چنان به دایه بهتر از مادر برای مستضعفان و سیاهپوستان جهان مبدل شده اند؛ که گویی نیروهای ضد مردمی انتظامی، بسیج و پاسداران جنایتکار در حکومت آخوندی، در اعتراضات خیابانی با مردم ایران با دسته گُل و شکلات و شیرینی برخورد می کنند.!

اگرچه این سخنان رهبر آخوندها، موجی از واکنش‌ها در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت و منتقدان جدی رژیم با یادآوری کشته‌شدگان اعتراض‌های سال‌های نزدیک و دور، با بازنشر تصاویر آنها؛ کارنامه این حکومت پلید را در برخورد با منتقدان و معترضان مرور کردند، اما چون بنیاد آخوندها و اساس وجود آنها دروغ و تقیه و حقه بازی است، هیچگاه از کذب، جدل و مغالطه دست بر نمی دارند، زیرا چنین کاری همان تیشه بر ریشه زدن است.

بی شک برخورد و سرکوب معترضان در دی ۹۶ و آبان ۹۸ تا اعتراض‌ها به انتخابات سال ۸۸، اعتراضات کوی دانشگاه در سال ۷۸، قتل‌‌های زنجیره‌ای روشنفکران در دهه ۷۰ و اعدام‌ زندانیان مجاهد و چپ ها در دهه شصت، در تاریخ ثبت شده و بعنوان کارنامه شوم جنایات حکومت آخوندها در بیش از چهار دهه، نزد همه سازمانهای مدافع حقوق بشر موجود و در محافل بین المللی بارها مطرح و محکومیت رژیم مُلایان را به دنبال داشته است.

حال باید از خامنەای پرسید، تو که معتقدی » در امریکا مردم را می‌کشند، زبانشان هم دراز است»، در طول این سالها با زبانهای راستگو، وجدانهای آگاه و جوانان بیدار ایرانی چگونه برخورد کرده اید؟!

برای یادآوری، خامنەای در ۲۶ آبان سال جاری، در یک تجمع با آخوندهای دربارش، به سخنرانی پیرامون قیام برق‌آسا و سراسری جوانان مبارز ایران علیه کلیت نظام مُلایان پرداخت.

جالب است بدانیم، اظهارات خامنه‌ای حاوی نکاتی است، که اگرچه در قیامهای پیشین هم چنین گفتەهای لاطائل دارد، اما با این وجود، بازکردن مفهوم و معنای واقعی آنها برای شناخت موقعیت و مختصات کنونی حکومت مُلایان، قابل‌ توجه است. خامنه‌ای البته به علت استیصال و درماندگی مطلق، هیچ حرف جدیدی نداشت، جز سخن از سرکوب و کشتار از موضع بن‌بست نهائی نظام.

خامنه‌ای طبق سنت معمول همهٔ دیکتاتورها‌ شبیه نظامش، هرگز اصالت توده‌های مردم را برای حق‌خواهی و دادخواهی و شورش علیه بیدادگر به ‌رسمیت نمی‌شناسد. از این رو از منظر و منطق او و تمام فاشیستها و خودکامگان مسلط بر سرنوشت مردم، مخالفان نظامشان باید مشتی اشرار و اغتشاشگر و اخلالگر و فتنه‌گر جلوه داده شوند. این ادبیات را تمام دیکتاتورهای ادوار تاریخ کشور (خان و شاه یا سلطان و شیخ) بعنوان اصلی‌ترین

رثیهٔ‌ تبلیغاتی به بعد خودشان تحویل داده‌اند و در ادبیات سیاسی ایران به یادگار گذاشته اند.!

از دیدگاه خامنەای، فتنەگرانی که مدنظر اویند؛ در ایران تحت ستم و سلطه مُلایان، از اصالت ملی، منشور شهروندی و هویت انسانی به هیچ صورتی برخوردار نیستند. مگر کسانی که جزو مجیزگویان، نان‌خورهای ولایت‌مدار، تواب و مزدور نظام سلطه‌گر آخوندی باشند. پس همیشه هم این فتنه‌گران به قول خودشان، صفشان از صف مردمان ساندیسی و نان به نرخ روز خور آنها جداست.!

حالا باید پرسید، مردم واقعی ایران کجایند و کیستند و چه حقوقی دارند؟ البته که خامنەای دیکتاتور و مسلط به دروغ و متوهم، خود را موظف به این تعریف و معرفی و پاسخ سوال نمی داند.

برای به تصویر کشیدن مغالطه‌گری رهبر رژیم در هنگام دفاع از تظاهرات مردم امریکا و یا هر کشوری که او آنها را شامل جبهه جن ها می داند، و نیز در مقایسه با سرکوب جنبش آزادیخواهی مخالفان و براندازان واقعی در ایران؛ کافی است به طعنه و تشرها و هدف اصلی حملات او، که همانا منظور و مقصودش تنها «سازمان مجاهدین خلق» است، خوب توجه کنیم.

خامنەای تنها چند روز پیش از اعتراضات سیاهپوستان امریکا، طی سخنانی نتوانست هراسی که در درونش نهفته است را پنهان نماید. او در واقع می خواست به مسئولان دزد و غارتگر در حکومت خود، دشمنان اصلی دیکتاتوری مُلایان را معرفی کند و خطر آنها را جدی تر از هر زمانی بداند.

او کوشید در لفافه طعن و اشاره، فعالیت و مبارزه جانانه سازمان مجاهدین خلق را بعنوان بزرگترین تهدید نظامش یادآوری کند. بنابراین، او با اشاره به اینکه، در اوایل انقلاب جوانانی بودند که با ایمان و استوار بودند، و لذا تلاش و فعالیت سیاسی هم داشتند و اما اشکال اصلی آنها، آن بود که به دام شیطان افتادند و کلا از راه سعادت دور شدند و به بیراهه رفتند! فقط خوف از خروش کانونهای شورشی و قیام میلیونی بیش از صد شهر در کشور بود.!

در پایان و بر همین سیاق، باید به خامنه‌ای و دستگاه تبلیغاتی حکومت مُلایان گفت؛ که اگر مارک‌ها و برچسب‌هایی که حاصل توهمات شما از اپوزیسیون واقعی است را برداریم، چه حرفی برای گفتن دارید؟!

لابد اعتراضات خیابانی در امریکا و فرانسه و چند کشور دیگر در محکوم کردن راسیزم و نژادپرستی، با پشتوانه غیبی امام زمان و به هدف ظهور مهدی و ایجاد صلح جهانی به سبک شما صورت می گیرد.!

اما هرکس در دیکتاتوری آخوندی لب به انتقاد بگشاید و حقوق مشروع خود را مطالبه کند، از سوی شما شیاطین و ظالمان، با صفاتی از قبیل اخلال‌گر، تروریست، مواجب‌بگیر عربستان و اسرائیل، هم‌سویان با آمریکا، فریب‌خوردگان ساده‌لوح، ستون پنجم دشمن، مخالفان اسلام، مغزشویی شده‌ها، سخنگویان استعمار، پیشقراولان تهاجم بیگانگان و غیره…، خوانده می شود و به همین آسانی جزو محارب و دشمنان اسلام ناب ولایی محسوب گشته و در بیدادگاههای آخوندی اعدام می گردد.!!

واقعیت این است که جامعه ایران و مرد و پیر و برنای کشور ضد حاکمیت ولایت فقیه، ضد دین و مذهب تحمیلی، ضد حجاب اجباری، ضد استبداد و دیکتاتوری، ضد زن‌ستیزی، ضد اعدام و شکنجه، ضد صدور ارتجاع به دیگر کشورها به قیمت بر باد دادن زندگی و هست و نیست مردم ایران هستند.

در یک ‌کلام، تنها هراس خامنەای از قیام سراسری و گستردەتر شدن کانونهای شورشی در سراسر ایران، موجب شده این همه دروغ و شارلاتانیسم را تکرار و به فسیل های بیت عنکبوتش تجویز کند.

نوشته عارف شیخ احمدی

.

یکشنبه ۱۸ خرداد۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah