بعدازظهر روز سه‌شنبه ۲۰خرداد ۱۳۹۹ آمارقربانیان کرونا در ۳۲۷شهر ایران از ۵۰هزار و ۵۰۰نفر بیشتر شده است. شمار جان‌باختگان در اصفهان به ۲۵۶۵نفر، در تهران به ۱۰۵۵۰نفر، در خوزستان به ۴۰۷۰نفر، در زنجان به ۵۳۲نفر، در سیستان و بلوچستان به ۱۷۸۵نفر، در لرستان به ۱۶۸۷نفر و در هرمزگان به ۳۱۰نفر رسیده است.

بنا به گزارش پزشکان از اسفند ماه تاکنون در بیمارستان میلاد تهران ۲۶۰نفر از بیماران کرونایی و در بیمارستان آتیه تهران ۱۶۵نفر جان باخته‌اند. در استان تهران بیماران کرونایی در ۱۳۸ بیمارستان دولتی و خصوصی بستری شده‌اند. در اکثر بیمارستانها میزان مراجعات در هفته دوم خرداد نسبت به هفته‌های قبل افزایش یافته است. در بیمارستان آتیه در هفته اول خرداد شمار مراجعه کنندگان مشکوک به کرونا روزانه ۴۰نفر بود اما در هفته دوم به ۹۰نفر افزایش یافت.

اردکانی مشاور وزیر بهداشت به وخامت اوضاع اعتراف کرد و گفت: «تعداد بیماران شناسایی شده رو به افزایش است… مردم باید بدانند که یک تا دو سال آینده با اپیدمی کرونا زندگی می‌کنیم… ما در ایران سریع‌تر از اروپا در بازگشایی‌ها عمل کردیم. فکر می‌کردیم وضعیت در حال عادی شدن است در حالی که این طور نبود… هر تست کرونا حدود ۴۰۰هزار تومان برای دولت تمام می‌شود… مطمئن هستم اگر وضعیت بدتر شود قطعاً محدودیتها برمی‌گردد و باید این اتفاق بیفتد». (ایرنا۲۰ خرداد).

هموطنی از آبادان روز دوشنبه ۱۹خرداد در مورد وضعیت شیوع ویروس کرونا در خوزستان گفت: «تعداد مبتلایان کرونا در خوزستان افزایش فوق‌العاده پیدا کرده و کرونا بیداد می‌کند. نفراتیکه برای گرفتن تست کرونا به بیمارستان طالقانی یا بهشتی مراجعه می‌کنند توسط دکترهایی که خودشان مبتلا به کرونا هستند تست می‌شوند.تعداد بیماران کرونایی در این بیمارستان بیشتر از ۱۰۰نفر بوده است.

بیمارانی که مشکوک به کرونا هستند را مرخص کرده و مجبورند به خانه بروند.

این هموطن افزود: «یکی از کارکنان شبکه بهداشت که مبتلا به ویروس شده است و در خانه در وضعیت وخیمی به‌سر می‌برد و سرفه‌های متعدد می‌کند به او گفته‌اند که باید از فردا سر کار برود. این در حالی است که مبتلا به کرونا شده است.

هم‌چنین اماکن ورزشی را هم باز کرده‌اند و اساساً هیچگونه مراعاتی در رابطه با این مسأله وجود ندارد».

تجمع اعتراضی کشاورزان قهدریجان اصفهان مقابل استانداری اصفهان
وحضور یگان ویژه در برابر کشاورزان
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹

اعتصاب کشاورزان قهدریجان اصفهان دراعتراض به برای بستن آب با تراکتورها
سه شنبه ۲۰ خرداد

آتش سوزی جنگل‌های منطقه حفاظت شده کلدر سفیدکوه که از حوالی ظهر امروز ۲۰ خرداد آغاز شد
سه شنبه ۲۰ خرداد

فاکس نیوز ـ ایران تا سال آینده به بمب اتمی دست پیدا خواهد کرد
فاکس نیوز۹ ژوئن ۲۰۲۰
خبرنگار فاکس نیوز : گفته می شود جمهوریخواهان کنگره قرار است یک دور جدید تحریم ها را علیه رژیم تهران علنی کنند این قرار است بزرگترین تحریمها در تاریخ باشد که واشنگتن فری بیکن می گوید این پیشنهاد تازه شامل ۱۴۰ ابتکار عمل جدید خواهد بود که به اقتصاد ایران ضربه می زند و درحال حاضر تعدادی از معافیت ها در جریان است که به ایران اجازه می دهد کارهایی را انجام دهد و ۸۰۰میلیون دلار برق به عراق طی دو سال بفروشد.
این نوع معافیت ها انتظار می رود که نقطه اختلاف باشد و همانطور که اشاره شد آژانس بین المللی انرژی اتمی که بعنوان دیدبان اتمی سازمان ملل عمل می کند روز جمعه گفت ایران به نقض شروط کلیدی توافق اتمی سال ۲۰۱۵ با غنی سازی اورانیوم و گسترش ذخایر آن خارج از محدوده تعیین شده، ادامه می دهد.
دکتر راز زیمیت Dr.Raz Zimmit کارشناس در موسسه مطالعات امنیت ملی که تخصص آن درمورد ایران است معتقد است ایران قرار است تا پایان سال به نقطه گریز اتمی برسد و با این کار اسرائیل متحد آمریکا را در وضعیت دشواری قرار خواهد داد.

تخریب منازل مردم دزفول در روز سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹توسط ماموران سرکوبگر رژیم

مراسم گل و شمع در خیابانی سرخ

فرزانه انصاری فر، خواهر شهید قیام آبان «فرزاد انصاری فر» در یادبود برادر بی گناهش که به دستور خامنه ای به قتل رسید با گل و شمع و عکس فرزاد همان محلی را که خون برادر بی گناهش ریخته بود را آذین کرد تا دیکتاتورها بدانند شهیدان برای همیشه جاودانه اند و مردم ایران انتقام خون سرخ شهیدان را خواهند گرفت.

الجزیره:هیچ کشوری در خاورمیانه اندازه ایران از ویروس کرونا ضربه نخورده است!
ایران میزان مرگ و میرناشی از کرونا را بیش از هر جای دیگر در منطقه را به ثبت رسانده و هنوز هم در کل عفونت ها رو به افزایش است ، اگرچه عموما عفونتهای ناشی از این مریضی رو به کاهش است.
علیرغم هشدارها ، دولت تمرکز خود را از مهار ویروس به صرفه جویی در اقتصاد تغییر داده است زیرا محدودیت ها را برداشته و در شهرها را برای تجارت باز کرده است.
کارشناسان بهداشت می گویند که این زندگی مردم را در معرض خطر قرار می دهد ، در حالی که رژیم ایران ادعا می کند گزینه های دیگری ندارد زیرا اقتصاد کشور سالهاست که تحت شرایط تحریم های ایالات متحده قرار دارد!
پ.ن: دروغ می گوید. رژیمی که کمک های پزشکی کشورهای خارجی را در بازار سیاه به فروش می رساند از کرونا به عنوان یک فرصت برای بقایش استفاده می کند

پیام تسلیت خانم پوری بنایی به مناسبت درگذشت هنرمند محبوب و مردمی خانم مرجان یکی از درخشان ترین ستارگان آسمان هنر ایران زمین
هنرمندی که از هنر و صدایش چون سلاحی برای مبارزه برای آزادی استفاده کرد.

فردی که به دلیل فقر در مقابل بنیاد شهید خودسوزی کرده بود درگذشت

جهانگیر آزادی میان‌کوهی، چند ماه‌ است که حقوق‌اش به‌دلیل ضمانت وام و نپرداختن اقساط، مسدود بوده و تقاضای وام از بنیاد داشته که موافقت نمی‌کنند. دو هفته‌ای هر روز برای راضی کردن معاون مالی به بنیاد می‌رفته و در نهایت دیروز خودسوزی می‌کند و با هشتاد و هشت درصد سوختگی در بیمارستان خمینی کرمانشاه بستری شد و ساعاتی پیش فوت کرد‌.

سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah