کارگران ‌نیشکر هفت‌تپه در روز چهارشنبه ۲۸ خرداد ماه برای سومین روز در اعتراض به پرداخت نشدن دستمزدهای خود با آغاز سال ۹۹ و همچنین عدم تمدید دفترچه‌‌های تامین اجتماعی و درمانی، بلاتکلیفی وضعیت شغلی و برچیده شدن بخش خصوصی، برای سومین روز، دست از کار کشیدند و در مقابل دفتر مدیرت شرکت دست به اعتصاب زدند.

طی این سه روز که کارگران در اعتصاب هستند هیچ مسئولی از جمله مدیرعامل شرکت به عنوان نماینده تام الاختیار اسدبیگی حضور پیدا نکرده است.

در اعتصاب روز چهار‌شنبه ۲۸خرداد ماه تمامی بخشهای شرکت حضور داشتند.
سندیکای کارگران ‌نیشکر هفت‌تپه ضمن حمایت خود از خواست به حق کارگران، خواهان برچیده شدن بخش فاسد خصوصی بوده و خواستار رسیدگی سریع به مطالبات کارگران میباشد و هرگونه بی احترامی و تهدید و فشار بر کارگران نیشکر هفت‌تپه را محکوم است.

ماموران اجیر شده سپاه در روز روشن در حال آتش زدن

در تهران میدان موج منطقه ۲۲

روز چهارشنبه۲۸ خرداد ۹۹

تلویزیون رژیم و تهدید هنرمندانی که برای در گذشت خانم مرجان پیام تسلیت فرستادند !!
رژیمی که از محبوبیت و مبارزه یک زن هنرمند به وحشت افتاده و از پیام تسلیت هنرمندان اینگونه به لرزه افتاده و از طریق تهدید وارعاب هنرمندان دنبال گرفتن اعتراف اجباری علیه مجاهدین و مرجان است! بدانید که روز های آخرش را سپری می کند و در منتهای ضعف و ذلت قرار دارد.
مجری این برنامه با ادبیات و فرهنگ بازجویان و با پخش اجباری واقعیت هایی از زندگی و مبارزه یک هنرمند شورشی و محبوب که مرگش مردم ایران و جامعه هنری را متاثر کرد وقیحانه برای کسانی که پیام تسلیت فرستادن خط و نشان می کشد که باید ابراز ندامت بکنند!
زهی وقاحت و بی شرمی!
مردم با دیدن این برنامه هنرمند محبوبشان را بیشتر می ستایند.

پیام شاپور احسانی راد قبل از دستگیری و روانه زندان شدن
با سلام و درود
امروز برای پنج سال به زندان می روم
زندان رفتن من به خاطر این است که کارگر هستم و حقوق خودم و همه طبقه ایی ها خود را طلب
کردم و برای ان ایستاده ام
از نظر خودم اگر سیصد دفعه دیگر بمیرم و دو باره در همین طبقه و همین شرایط زنده شوم بازهم همین راه را ادامه میدهم.
اما پنج سال زندان رفتن من و زندان بودن جعفر عظیم زاده و دیگر دوستانم این را ثابت می کند که از کارگران نیشکر هفت تپه، فولاد خوزستان، هپکو اراک تا معدنکاران و کارگران و پرستاران و معلمان و مزدبگیران سراسر ایران
که محکم و استوار برای افزایش حقوق و دستمزد هرگز کوتاه نیامدند و برای تضمین حقوق و دستمزد خود از حق ازادی تشکل و اعتصاب و اعتراض تا پای جان ایستادگی خواهند کرد و
مطمئنا همه اقشار مردم از مطالبات انها حمایت خواهند کرد
اما سخن اخر و خداحافظیم
سرمایه داری ایران بداند که جهنمی که برای فرودستان و مزدبگیران درست کرده خواهد سوخت
با درود به همه ازادیخواهان

چهارشنبه ۲۸ خرداد۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah