محاکمه اسدالله اسدی دیپلمات تروریست بمب گذار رژیم که نخستین محاکمه یک دیپلمات در حال کار است، روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه در بلژیک آغاز می شود.

این نخستین بار است که، یک دیپلمات در اروپا بخاطر مشارکت مستقیم در تروریسم محاکمه می شود…

اسدالله اسدی، یکی از عناصر اطلاعاتی رژیم آخوندی است، که پست های کلیدی در وزارت اطلاعات داشته و برای مشخص نشدن هویت واقعی خود و نیز موقعیت افراد خانوداده اش، درپاسپورتش محل تولدش را تهران ثبت کرده است.

این شخص از مدیران با سابقه و شناخته شده وزارت اطلاعات رژیم است و آدم معروفی در وزارت اطلاعات بوده است. نامبرده که سابقه زیادی در عملیات تروریستی بخصوص علیه سازمان مجاهدین خلق دارد. این فرد تخصص در بمب‌گذاری و تخریب دارد و طبق اطلاعات مهمی که هوادران مقاومت از داخل ایران برای سازمان مجاهدین خلق فرستاده بودن، مشخص شد که این فرد بر خلاف پاسپورتش که محل تولدش تهران گفته شده، محل تولدش خرم‌آباد و اهل خرم‌آباد هستند در محله پشته، که محله معروفی در خرم‌آباد است. پدرش به اسم علی ملقب به گنجعلی در شهرداری خرم‌آباد بوده و در زمان جنگ در ستاد پشتیبانی جنگ بوده، برخی از عموها و برادرانش در وزارت اطلاعات کار می‌کنند وخانوادگی وابسته به رژیم آخوندی هستند.

دیپلمات تروریست آخوندی (اسدالله اسدی) مستقر در اتریش، در حالی در اول ژوییه ۲۰۱۸ در خاک آلمان دستگیر شد، که از تحویل‌دهی نیم‌کیلو مواد منفجره به یک تیم تروریستی در کشور لوکزامبورگ بازمی‌گشت. اسدالله اسدی و سه متهم پرونده که همکاری با اسدالله اسدی می‌کردند، همگی در زندان هستند. سه دولت آلمان، بلژیک و فرانسه در بررسی های خود به تلاش های وسیع اطلاعاتی و جاسوسی رژیم آخوندی و نقشه توطئه علیه سازمان مجاهدین خلق ایران و اعضا و هواداران آن سازمان در کشورهای اروپایی پی بردند و در نهایت هم تیم تروریستی رژیم را با برنامه مشترک و هماهنگی های لازم دستگیر کردند، و فردا چهارشنبه پانزدهم ژوئیه 2020 محاکمه اسدالله اسدی در بلژیک آغاز می شود.

روزنامه کیهان، روز ۱۱تیر۹۹ ضمن سوزوگداز از شکست توطئهٔ تروریستی رژیم علیه مقاومت ایران در دو سال قبل در پاریس در جریان گردهمایی بزرگ مقاومت ایران، ضمن حمله به دولت آخوند روحانی نوشت: » در سایه انفعال وزارت‌خارجه » بازداشت اسدی وارد سومین سال شد. کیهان افزوده است: » در این میان، سفرای (نظام) در اتریش و بلژیک و آلمان روزه سکوت گرفته و به هیچ عنوان اظهارنظری از این افراد در رسانه‌ها منتشر نشد. در بررسی وب‌سایت‌های اطلاع‌رسانی این سفارتخانه‌ها نیز با کمال تأسف هیچ خبری در خصوص اسدی منتشر نشده بود.!

نوشته عارف شیخ احمدی

منبع:

سیمای آزادی، بگو نه، ایران آزاد

چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah