آقای موکیزی وزیر پیشین دادگستری آمریکا در جلسه مجازی که توسط شورای ملی مقاومت ایران روز جمعه ۲۷ تیر ماه ترتیب داده شد، گفت:‌رژیم ایران هیچ‌گاه برنامه ساخت سلاح هسته‌ای را رها نکرده و به آن ادامه می‌دهد. باید تمامی تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی را بازگرداند و فشار را بیشتر کرد. رفتار این رژیم عادی نیست و به دنبال برهم زدن ثبات منطقه است.
وی افزود: دو روز قبل، محاکمه دیپلمات رژیم ایران آغاز شد. این اولین بار نیست که رژیم ایران از دیپلمات‌هایش برای کارهای تروریستی استفاده می‌کند. کسانی که قرار است در دادگاه تروریسم محاکمه شوند، همه‌شان مورد حمایت رژیم ایران بودند.

صدای آمریکا: رودی جولیانی: همه ما در کنار مردم ایران هستیم تا فرا رسیدن ایرانی آزاد را جشن بگیریم
رودی جولیانی شهردار پیشین نیویورک می‌گوید مردم ایران به تمام جهان گفته‌اند اگر به انتخاب آن‌ها باشد، آن‌ها ایرانی آزاد، دموکرات و با آزادی ادیان و تساوی حقوق زنان می‌خواهند.
آقای جولیانی در جلسه مجازی كه توسط شورای ملی مقاومت ايران روز جمعه ۲۷ تیر ترتيب داده شد، افزود: به همراه جو لیبرمن در کنار شما هستیم و ما حامیان جدی ایران آزاد و دموکراسی هستیم. باعث افتخار است که در جمع این همه مشتاق از ۱۰۲ کشور جهان باشم. این برنامه برای مردم ایران که زیر دیکتاتوری و فشار و سرکوب قرار دارند، ‌پخش می‌شود. اعتراض مردم از نوامبر ۲۰۱۹ شروع شد و به اشکال مختلف ادامه داشته است. این نشان می‌دهد چقدر عطش آزادی در ایران جدی است.
وی افزود: باید همه بدانیم، مردم ایران به چه فکر می‌کنند. ما شعارها و پلاکاردهایی در ایران می‌بینیم که می‌گویند مرگ بر دیکتاتور. این شعار در ایران می‌تواند به صدور حکم مرگ منتهی شود؛ با این حال از تعداد معترضان کم نشده و بیشتر و بیشتر می‌شود. (متن خبر از صدای آمریکا است.)

سناتور مارتا مکسلی: در کنار مردم ایران برای رسیدن به ایرانی آزاد هستیم
سناتور مکسلی در جلسه مجازی كه توسط شورای ملی مقاومت ايران روز جمعه ۲۷ تیر ترتيب داده شد، در پیامی گفت: ما پیشتبان مردم ایران هستیم و ما در کنار شما برای برخورداری از آزادی می‌ایستیم. ما از شرکت فعال زنان ایرانی در مقاومت تقدیر می‌کنیم.
وی افزود: در مورد رژیم خطرناک ایران باید گفت مردم ایران باید بتوانند حکومت خود را تشکیل دهند. رژیم ایران یک حکومت تروریستی است… رژیم ایران مردم را سرکوب و روانه زندان می‌کند؛ آن هم فقط برای اینکه آنها خواهان آزادی هستند.
سناتور آریزونا همچنین گفت: من فعالیت‌های تروریستی و سرکوب‌های رژیم ایران را محکوم می‌کنم. از خروج از برجام از سوی دولت پرزیدنت ترامپ حمایت کرده و از کارزار فشار حداکثری هم حمایت می‌‌کنم. ما باید با متحدان اروپایی فشار حداکثری به ایران را وارد کنیم و تحریم‌های سازمان ملل را بازگردانیم. ما همچنین اقدام چین برای کمک به رژیم ایران برای دور زدن تحریم‌ها را محکوم می‌کنیم. ما در کنار شما برای رسیدن به ایرانی آزاد هستیم.
صدای آمریکا

رابرت توریچلی، سناتور سابق دموکرات ایالت نیوجرسی در جلسه مجازی که توسط شورای ملی مقاومت ایران روز جمعه ۲۷ تیر ماه ترتیب داده شد، گفت: در ایران در همه شهرها یک پیام واحد وجود دارد: اصلاح‌طلب،‌اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا – کشور ما رو به ما پس بدهید. مردم ایران دارند با ما حرف می‌زنند و حالا صدای ایران از شهرها به گوش می‌رسد.
صدای آمریکا

استیون هارپر» نخست وزیر پیشین کانادا در جلسه مجازی که توسط شورای ملی مقاومت ایران روز جمعه ۲۷ تیر ماه ترتیب داده شد، گفت رژیم ایران یک هواپیمای مسافربری را سرنگون کرد که خیلی از قربانیان، مانند من شهروندان کانادایی بودند. زمان برای کنار رفتن رژیم ایران فرا رسیده است. من در جایگاهی نیستم که بگویم مردم ایران چه کنند، ولی باید دولتی که حامی دموکراسی و آزادی باشد، برای خود تشکیل دهند.
صدای آمریکا

نیوت گینگریچ، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا در جلسه مجازی که توسط شورای ملی مقاومت ایران روز جمعه ۲۷ تیر ماه ترتیب داده شد، گفت:
مردم ایران بدانند که تنها نیستند و در راه رسیدن به دموکراسی و آزادی، آمریکا در کنار آن‌ها ایستاده است.
صدای آمریکا

اجرایی سرودهای ماندگار در گردهمایی اینترنتی شورای ملی مقاومت ایران در روز جمعه ۲۷ تیر ۹۹

تلویزیون اینترنشنال دریک اقدام بیسابقه اقدام به پخش زنده سخنرانی مریم رجوی رهبر مجاهدین درکنفرانس سالانه شورای ملی مقاومت ایران کرد.
مجاهدین خلق توانسته بودند ۳۰۰۰۰ نقطه را در ۱۰۲ کشور جهان بصورت آنلاین بهم وصل کنند.گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در روز جمعه ۲۷تیر۱۳۹۹ در شرایط استثنایی و ویژه‌یی که پاندمی کرونا بر همهٔ جهان حاکم کرده، یک واقعهٔ بزرگ را در سپهر سیاسی و اجتماعی ایران رقم زد.
بسیاری از دهها شخصیت برجسته‌یی که از ۵قارهٔ جهان در این گردهمایی سخنرانی کردند، با شگفتی و اعجاب از این گردهمایی که در آن واحد ۳۰هزار نقطه در ۱۰۲کشور جهان را با شرکت یکهزار تن از برجسته‌ترین شخصیتهای سیاسی و اجتماعی به‌هم پیوند داده بود سخن گفتند. آنها با کلماتی مانند «خارق‌العاده» «شگفت‌انگیز» «غیرقابل تصور» «ممکن ساختن ناممکن» «یک دستاورد هیجان‌انگیز تکنولوژیک» و امثالهم… این گردهمایی را توصیف کردند. اما فراتر از تکنولوژی و قدرت سازماندهی دستاورد سیاسی و اجتماعی این کنفرانس است که ایران شورشگر و متحد و آزاد فردا را نمایندگی می کند.

شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah