سایت تورنتو سان(کانادا) روز جمعه ۲۷تیر نوشت گروهی از مخالفان ایرانی به‌نام شورای ملی مقاومت ایران، میزبان بزرگترین اجلاس سالانه بودند که برای آزادی و عدالت و کرامت در ایران تلاش می‌کنند.این اجلاس اینترنتی هیاتهایی را از ۳۰هزار نقطه و ۱۰۲کشور از جمله مقامات منتخب از کانادا، آمریکا، انگستان و فرانسه نشان می‌داد.

روز جمعه هفده ژوئیه ، جمعی از مخالفان ایرانی که خود را شورای ملی مقاومت ایران می نامند ، میزبان بزرگترین اجلاس سالانه با هدف آزادی ، عدالت و عزت برای ایران بودند.
در این اجلاس آنلاین نمایندگان از سی هزار مکان و صد و دو کشور جهان ، از جمله مقامات منتخب کانادا ، ایالات متحده ، انگلیس و فرانسه حضور داشتند.
نمایندگان مجلس کانادا از هر دو جناح(سیاسی) – جودی سگرو ، نماینده لیبرال ، نماینده محافظه کار کاندیس برگگان و نخست وزیران پیشین کیم کمپبل و استفان هارپر که در برنامه های گذشته شورای ملی مقاومت ایران برگزار شده بود سخنرانی کرده اند. امسال هارپر بار دیگر سخنرانی کرد و نقش اصلی رژیم اسلامی در ایران را در ظلم و ستم بر مردم خود و همچنین تروریسم و بی ثباتی در خاورمیانه محکوم کرد. وی مجدداً بر لزوم مسئولیت پذیری رژیم برای شلیک یک فروند هواپیمای مسافربری در ماه ژانویه و قتل همه صد و هفتاد و شش سرنشین آن که بیشتر آنها به سوی کانادا پرواز می کردند ، تاکید کرد.
کنفرانس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا رژیم ایران درخواست وام اضطراری پنج میلیارد دلاری از صندوق بین المللی پول دارد ، که ادعا می شود صرف تلاش برای کاهش مبارزه با ویروس کرونا خواهد شد.
با کمال تعجب ، رژیم ایران دروغ گفته است که آمار کشته شدگان COVID-19 را گرفته است. این رژیم ادعا می کند که سیزده هزار نفر بر اثر ویروس جان باخته اند در حالی که گروه های محلی تعداد آنها را هفتاد هزار می دانند.
از این گذشته، رژیم استبدادی ایران با دریافت پول بیشتری از جامعه بین المللی قابل اعتماد نیست – و کانادا قدرت متوقف کردن آن را دارد.
تصمیم برای اعطای این وام با هیئت اجرایی صندوق بین المللی پول است ، که شامل یک نماینده از کانادا است که کانادا و یازده کشور کارائیب را نمایندگی می کند.
به رغم رفتار بد سیاستمداران و مقامات خودمان کانادا با رای ندادن به این پیشنهاد برای نوشتن چک پنج میلیاردی به رژیم تروریستی ایران که دستش به خون کانادایی ها آغشته است باید نشان دهد که نماینده آزادی ، عدالت و عزت است.

دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah