فیلمهایی از چهل و سومین روز اعتصاب و راهپیمایی کارگران خستگی ناپذیر نیشکر هفت تپه
دوشنبه ۶ مرداد ماه ۹۹
کارگران ابتدا در مقابل فرمانداری شهر شوش تجمع کردند و سپس درخیابانهای شهر راهپیمایی کردند.
شعار های کارگران:
یک اختلاس کم بشه مشکل ما حل میشه
کارگر می میرد ذلت نمی پذیرد
خوزستان بیچاره مسئول خوب نداره
شریعتی حیا کن خوزستان را رها کن

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری یاسوج در مقابل ساختمان شورای شهر
این کارگران در بخشهای پاکبانی و فضای سبز شهرداری یاسوج شاغل هستند اعلام کردند: » با احتساب تیر ماه ۹ماه است که حقوق نگرفته‌ایم، بخدا قسم صبح امروز صبحانه نخوردم و آمدم سَر کار، چونکه پول نداشتم. حقوق نمی‌دهند. پول برای نورچشمی‌ها در شهرداری هست، اما برای ما نیست. اگر اعتراض کنیم، و حرفی بزنیم برگه اخراج از کار به دستمان می دهند. تجمع کارگران در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقشان است.
دوشنبه ۶مرداد ماه ٩٩

تجمع اعتراضی پرسنل شرکتی وزارت بهداشت در مقابل سازمان برنامه و بودجه

تجمع بازنشستگان شرکت واحد مقابل ساختمان مرکزی
دوشنبه ششم مرداد۹۹،بازنشستگان شرکت واحد اتوبوسرانی در اعتراض به عدم پرداخت حقوق سالهای خدمت، مقابل ساختمان مرکزی شرکت واحد (خیابان هنگام) تجمع کرده‌اند. پس از مدتی با درخواست مدیریت به سالن کنفرانس ساختمان رفتند ولی با توجه به شلوغی سالن کنفرانس با درخواست مدیریت چند تن از نمایندگان برای مذاکره با مدیریت در سالن کنفرانس ماندند و الباقی کارگران سالن کنفرانس را ترک کردند.
این کارگران بازنشسته عموما اسفند ماه ۹۸ بازنشسته شده‌اند اما به هر یک از آنان ۵۰ تا ۶۰ درصد حق سنوات‌شان پرداخت شده است. کارگران بازنشسته پیش از این سه مرتبه در مقابل شورای شهر و شهرداری تهران در اعتراض به عدم پرداخت سنوات خدمت تجمع کرده‌اند و هر بار با وعده مدیریت شرکت واحد به تجمع خود پایان دادند اما مدیریت به وعده خود عمل نکرده است.
حق گرفتنی است. باید در سراسر ایران تجمع و اعتراض کنید.

تجمع مردم روستای دب حردان مقابل استانداری در اهواز
روز یکشنبه ۵مرداد ۹۹،‌ شماری از مردم روستای دب حردان خوزستان در اعتراض به ۵ سال بی آبی و خشکسالی در این روستا و مطالبه وعده های دروغ مسئولان در مقابل استانداری شهر اهواز تجمع کردند.
آنها فریاد می زدند «ما آب میخواهیم». در کلیپی که از این تجمع منتشر شده است یکی از روستاییان می‌گوید: « اینها (جمهوری اسلامی ایران) از بنی‌امیه بی‌رحم‌ترند! آب شرب ما را قطع و فقط وعده و وعید می‌دهند.»
اهالی روسانی دب حردان در اهواز نه آبی برای خوردن و انجام امور روزانه شان در منازل دارند و نه آبی برای کشاورزی و دامداری .
روستای دب حردان در مسیر شهر اهواز – خرمهشر قرار دارد و در حاشیه شهر اهواز است. علیرغم وجود شرکت‌ها و میادین بزرگ نفتی در منطقه دب‌حردان اما ۵ سال است که مردم منطقه بدون آب و تشنه لب هستند

آتش سوزی وسیع درزندان قزلحصار کرج روز دوشنبه ششم مرداد

دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah