وزارت اطلاعات ایران در بیانیه‌ای از بازداشت جمشید شارمهد، رئیس «گروه تندر» خبر داده‌ که رسانه انجمن پادشاهی ایران در آمریکا است. تلویزیون ایران هم بخشی از «اعترافات» این شخص را با چشمان بسته پخش کرده است.
اطلاعات گفت که در «عملیاتی پیچیده» جمشید شارمهد را دستگیر کرده که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد!
تلویزیون ایران بعد از اطلاعیه وزارت اطلاعات، فیلمی از «اعترافات» او به صورت تقطیع شده پخش می‌شود که در آن از «بمب‌گذاری» و «در اختیار گذاشتن مواد منفجره» سخن می‌گوید.
تا اینجای داستان همان سناریوی تکراری است. عملیات پیچیده چند وجهی! و دستگیری مغز متفکر ترورکه هنوز پایش به ایران نرسیده پیشاپیش اعتراف کرده. مثل داستان زم. اما این بار سناریو یک وجه دیگر هم دارد و گروه تندر اطلاعیه داده که؛ «جمشید شارمهد با تلاش و سختی بسیار با وجود تمام تنگناها و شرایط جسمی نامناسب، بسان یک فرمانده واقعی! دلاورانه! و شجاعانه!، رأسا پای در میدانی دشوار و غیرقابل پیش‌بینی نهاد تا با تمام توان خود درفش کاویانی! را به آریا بوم برساند!».

photo_2020-08-03_11-07-18

پس این بار پای یک قهرمان! هم در میان است که پا در آریا بوم! گذاشت.
در ادامه وزیر اطلاعات شارمهد و گروه تندر را به «حدودا ۲۷ اقدام تروریستی» متهم کرد که به گفته او همه آنها خنثی شده است!
از اینکه گروهی ۲۷ عملیات تروریستی طراحی کرده که همه آنها خنثی شده است آیا نمی‌شود پی به حقیقت ماجرا برد؟
بد نیست بدانیم که رئیس انجمن پادشاهی ایران، فتح‌الله منوچهری که خود را فرود فولادوند می‌خواند به همراه دو نفر دیگر در دی ماه ۱۳۸۵ در استان حکاری ترکیه ناپدید شد.
حکومت ایران گروه انجمن پادشاهی ایران را مسئول انفجار حسینیه شیراز در سال ۱۳۸۷ می‌داند که در جریان آن دست‌کم ۱۴ نفر کشته شدند.آرش رحمانی پور و محمدرضا علی زمانی در ارتباط با این گروه بازداشت و اعدام شدند.
توضیحات سعید ملک‌پور
اما برای فهم اصل ماجرا بدون هیچ شرحی بگذارید توضیحات یک زندانی سابق به نام سعید ملک پور را بشنویم سعید ملک‌پور زندانی محکوم به دلیل جرائم سایبری است. وی در سال ۱۳۸۶ دستگیر و از سوی بیدادگاه انقلاب محکوم به اعدام شد و در شهریور ۱۳۹۲ اعلام شد که حکم او با یک درجه تخفیف به حبس ابد تغییر یافته‌است.
ملک‌پور در ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ در حالی‌که بعد از ۱۱ سال زندان برای نخستین بار با وثیقه یک و نیم میلیارد تومانی به مرخصی آمده بود، به کانادا گریخت. او در این باره می‌نویسد؛ «اواخر سال ۸۷ یک نفر از هکرهای گروه آشیانه به اسم کوچک رامین در بند انفرادی اطلاعات سپاه، سلول روبروی من بود، برخورد خوبی با اون می‌شد و هر روز اون رو به دفتر فنی اطلاعات سپاه واقع در اقدسیه تهران می‌بردند، من رو هم گاهی برای بازجویی، فیلم برداری و یا کتک زدن به اونجا می‌بردند، در یکی از دفعاتی که به اونجا برده شدم به صورت خیلی اتفاقی متوجه شدم، وبسایتی به اسم تندر در اون دفتر طراحی و اداره می‌شه و همین رامین مسئول شناسایی ویزیتورها و کسایی بود که از اون سایت بازدید می‌کردند و یا تماس میگرفتند!!!

اون زمان سواد سایبری بچه‌های اطلاعات سپاه در حدی نبود که خودشون قادر به این کارها باشند، البته اعضای گروه آشیانه بعدها مجبور به جذب در سپاه شدند و الان خودشون سپاهی هستند. من نمیدونستم تندر چیه تا اینکه زمستان ۸۸ زمانیکه در بند ۳۵۰ بودم، یه روز یه نفر جدید الورود دادند به اتاق ما، ازش پرسیدم چرا گرفتنت، گفت من رفتم سایت تندر براشون کامنت گذاشتم فرداش منو گرفتن، پرسیدم تندر چیه، گفت سایت رسمی گروه نظامی انجمن پادشاهی ایران!!!!».
سعید ملک‌پور ادامه می دهد؛«چیزی که من فهمیدم بعد دستگیری یا کشته شدن فرود فولادوند اطلاعات سپاه که اون زمان همکاری تنگاتنگی با وزارت اطلاعات داشت گروه تندر رو کنترل می‌کرد، هر از چند گاهی چند نفر از جذب شدگان به این گروه رو هم که بدون اینکه خودشون بدونند، در اصل جذب نیروهای اطلاعات سپاه شدند، رو دستگیر می‌کنند، چند نفری رو هم بعد از شکنجه و وادار کردن به اعتراف به عملیات مسلحانه اعدام کردند و یکی از این بچه‌ها هم در زندان بر اثر اعتصاب غذا فوت کرد، متاسفانه خیلی‌ها قربانی این پروژه کثیف شدند، هدف این پروژه هم مشخصا قدرتمند نشون دادن سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی در دستگیری نیروهای مسلح اپوزیسیون بود، جدیدا یه بدبخت دیگه رو که احتمالا مدتها پیش جذب سپاه شده بود و کلی باهاش بازی کرده بودند رو دستگیر کردند و احتمالا به زودی به یک سری عملیات تروریستی خیالی اعتراف میکنه …».
جمشید شارمهد کیست؟ چرا دستگیرشد؟ چه کسی باید بترسد؟!
به این ترتیب می توان فهمید که جمشید شارمهد دانسته یا نادانسته بخشی از سناریوی خلق شده وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه بوده که الان به پایان مصرفش رسیده و حالا درخدمت قدرت‌نمایی به کار گرفته می‌شود.
در عین حال آنچه مهم است اینکه، نحوه فریب دادن و به دام انداختن شارمهد توسط نظام آخوندی و عوامل نفوذیش در ابهام ودود و دم مکتوم مانده است اما سپاه پاسداران گفته است که شارمهد در روز جمعه ۱۰ مرداد به دست مأموران اطلاعات در تاجیکستان دستگیر شده است که: «یادآور شیوه دستگیری نیما زم طی عملیات فریب و با شیوه‌های پیچیده اطلاعاتی بود».

photo_2020-08-03_11-04-52

نوشته زندانی سابق سعید ملک پور در باره گروه تندر و به دام انداحتن جوانان توسط اطلاعات سپاه

دوشنبه ۱۳مرداد ۱۳۹۹

http://t.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah