فتاح رئیس بنیاد غارت و چپاول رژیم آخوندی موسوم به مستضعفان، شب گذشته ۱۸مرداد۹۹ با حضور در برنامه تلویزیون حکومتی نگاه یک، در جنگ و دعوای باندی بر سر غارت اموال مردم به چند فقره از غارتگریها توسط سران و مهره‌ها و نهادهای متعلق به خامنه‌ای و روحانی اعتراف کرد.
وی درباره ملک ۲۰۰میلیاردی که در اختیار حداد عادل قرار گرفته گفت: «یکی دیگر از موارد مطرح شده، مدرسه حداد عادل بود که برای اداره مدرسه فرهنگ این ملک را در منطقه فرشته و الهیه خیابان چناران گرفته بودند که اجاره آن چند بار تمدید شده بود و الآن هم مدت اجاره تمام شده است؛ البته مبلغ اجاره این ملک به روز نبود و با ملاحظه بود. حداد عادل باید تصمیم بگیرند یا اجاره روز را بپردازند که با توجه به گرانی اجاره بها، حتماً برای آنها به صرفه نخواهد بود، یا این‌که این ملک را به ما برگردانند که هنوز با این کش و قوس‌ها برنگشته و ارزش آن بیش از ۲۰۰میلیارد تومان است».

فتاح اضافه کرد: «علاوه بر این ملک، حداد عادل یک

زمین گرفته بودند تا در آن مدرسه بسازند و مدرسه فرهنگ خیابان فرشته را تخلیه کنند؛ … این زمین سال‌های سال دست ایشان بود، این زمین ۸هزار متر و در منطقه هروی است؛ … . ارزش آن بیش از ۴۰۰میلیارد تومان است…»
رئیس بنیاد غارت و چپاول رژیم گفت: «یکی از املاکی که سر و صدا کرد، کاخ مرمر بود که زمانی دست مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و حتی قبل از هاشمی رفسنجانی نیز دست عده دیگری بود و بعد از ایشان هم مدتی در اختیار مجمع تشخیص مصلحت نظام بود؛ دولت تصمیم داشت آن محل را به‌دلیل نزدیکی به کاخ ریاست جمهوری، تبدیل به محلی برای تشریفات مهمانان خارجی کند که من از آقای روحانی خواستم که این کاخ به موزه تبدیل شود. در طبقه دوم کاخ مرمر حمام، سونا و جکوزی و آسانسور ساخته‌اند! به کاخ مرمر آسیب‌زده و به آن پتک زده‌اند؛ میراث فرهنگی کجا بوده است؟»
فتاح افزود: «یکی از املاک بنیاد مستضعفان در اختیار مرکز مطالعات و تحقیقات زنان و خانم ابتکار و مولاوردی و دیگران قرار داشت که قبل از من تخلیه شده بود، ولی ابتکار و مولاوردی بابت تخلیه ساختمان بنیاد مستضعفان به‌جای این‌که پولی بدهند، ۵میلیارد تومان هم گرفته‌اند که این کار تخلف است!»
وی گفت: «احمدی‌نژاد هم در حال حاضر در ملک بنیاد مستضعفان در منطقه ولنجک هستند که زمین آن ۱۸۰۰ متر مربع است. باید ملک بیت‌المال را پس بدهند».
فتاح گفت: «ملکی بوده دست آقای خاتمی، رئیس‌جمهور اسبق برای مؤسسه باران که در ایام کرونا این ساختمان برای قرنطینه بیماران آماده شده بود که بعد از این ایام آن ساختمان را می‌فروشیم».
رئیس بنیاد غارت و چپاول رژیم درباره ساخت و ساز در ملک متعلق به بنیاد مستضعفان توسط مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: «در کنار مرکز پژوهش‌های مجلس و در همان منطقه نیاوران، در ملکی که در اختیار مجمع تشخیص و مرکز تحقیقات استراتژیک بود، یک ساختمان عجیب ۹ طبقه آن هم بدون مجوز ما و بدون داشتن پروانه و پایان کار ساخته شده و حتی بخشی از آن در حریم یک مالک خصوصی دیگر ساخته شد؛ ولی این ساختمان که معلوم نیست کاربری آن تجاری است، اداری است یا مسکونی، استخر به این بزرگی را برای چه می‌خواستند؟ استخری آن‌چنانی با منظره‌ای ابدی به سمت نیاوران دارد. معلوم نیست این ساختمان برای چه کسانی آماده شده است. یا چه کسانی می‌خواستند در آن اقامت کنند؟»
وی گفت: «در حال حاضر بنیاد مستضعفان دهها پرونده قضایی در قوه قضاییه دارد».
فتاح درباره غارت مناطق توسط ارتش تحت‌امر خامنه‌ای گفت: «حریف نیروهای مسلح نمی‌شویم. ارتش منطقه‌یی خوب در کوهک را تصرف کرده است و سپاه ملک ۲۰۰ میلیاردی در جماران را پس نمی‌دهد».
فتاح اضافه کرد: «انتظار داریم زاکانی ساختمان مرکز پژوهش‌ها را که ملک بنیاد است، به ما تحویل بدهد. یکی از ملک‌های خیلی ارزشمند بنیاد در ضلع جنوبی کاخ نیاوران است که قبلاً دست مجمع تشخیص مصلحت بوده و ۱۲ طبقه در آن ساخته شده. در حال حاضر این ملک در اختیار مرکز پژوهش‌های مجلس است. انتظار داریم آقای زاکانی که رئیس این مرکز شده، این ملک را به بنیاد تحویل دهد».

یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah