ادامه اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه
دوشنبه ۲۰ مرداد ۹۹

پنجاه و هفتمین روز اعتصاب کارگران هفت تپه صبح امروز با حضور تعدادی از کارگران شرکت در درب فرمانداری برگزار شد.

ادامه تجمع اعتراضی کارگران هپکو
امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹، جمعی از کارگران هپکو اراک برای هشتمین روز با تجمع در داخل محوطه شرکت، خواستار پاسخگویی مسئولان و رسیدگی به مطالباتشان شدند

تجمع اعتراضی جمعی از کارگران پیمانکاری اداره آب وفاضلاب اهواز

امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹، شماری از کارگران پیمانکاری اداره آب و فاضلاب اهواز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق معوقه خود در مقابل ساختمان شرکت آب و فاضلاب خوزستان تجمع کردند.

امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹، تعدادی از پرسنل شرکتی بیمارستان‌های مشهد در اعتراض به عدم رعایت حقوق صنفی و پایین بودن دستمزدشان در مقابل ساختمان استانداری خراسان رضوی تجمع کردند.

دهمین روز از اعتصاب کارگران نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاههای ایران
روز دوشنبه ۲۰مرداد۱۳۹۹، اعتراض سراسری کارگران صنایع نفت و پتروشیمی و نیروگاه‌های برق ایران، برای دهمین روز متوالی هم‌چنان ادامه داشت. بر اساس گزارشهای دریافتی، پالایشگاه بید‌خون و شرکت حلقه صنعت ایران، کاملاً تعطیل شده است . هم‌چنین شرکت تنش‌گستر و بقیه در اعتصاب به‌سر می‌برند. کارگران شرکت‌های عمران صنعت، فرزین مرادی، رگبی پویا، نصب گیل صنعت، کیهان پارس نیز در اعتصاب و در خانه هستند.
سرپرستان و مسئولان سایتها و فاز‌ها در وحشت از عاقبت این اعتصابات، تلاش می‌کنند از طریق پیمانکاران و دیگر عوامل‌شان با دادن وعده و وعید، کارگران را به کار بازگردانند ولی تاکنون موفق نشده‌اند.

امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹، شماری از گلخانه‌‌داران یاسوج در مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند
آنهادر دست داشتن پلاکاردهایی «حذف معافیت سهم بیمه کارفرما مساوی است با تعطیلی واحدهای تولیدی و بیکاری کارگران خواستار پیگیری مسئولان و حمایت از تولیدکنندگان شدند.

تجمع جمعی از کادر شرکتی کرمان مقابل استانداری این استان در اعتراض به وعده های محقق نشده برای مدافعین سلامت شرکتی
روز دوشنبه بیستم مرداد

امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹، جمعی از کارکنان طرح تحول سلامت با تجمع در مقابل استانداری خوزستان، خواستار رسیدگی به مطالبات خود از جمله «اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، پرداخت منظم حقوق، تبدیل وضعیت و حذف شرکت‌های پیمانکاری» شدند.

تجمع پرستاران ارومیه مقابل درب استانداری
بیشتر تجمع کنندگان پرستاران بخش کرونایی و جز نیروهای شرکتی بوده که مزایا و اضافه کاری خود را از اسفند ماه سال گذشته تا کنون دریافت نکرده اند.
دوشنبه ۲۰ مرداد ۹۹

تجمع اعتراضی جمعی از #کارگران واحد پاکبانی و فضای سبز شهرداری خوی در مقابل ساختمان شورای شهر این شهرستان بدلیل پرداخت نشدن ۵ ماه حقوق ماهیانه, حق بیمه و سایر معوقات مزدی
دوشنبه ۲۰ مرداد

برملا کردن غارتگری های سازمان خصوصی سازی در تلویزیون حکومتی
در سال ۹۶ هپکو را با قیمت ده میلیون تومان واگذار کردند. کشت و صنعت مغان مرغوب ترین زمین خاورمیانه را متری ۲۷۰۰ تومان واگذار کردند و ماشین سازی تبریز را که در اوج سود دهی بود به عنوان بدهی دولت به یک شخص فاسد واگذار کردند.
سازمان خصوصی سازی ابزاری برای زد و بند و واگذاری اموال عمومی به آقا زاده ها و خودی‌ه

آتش سوزی در بیمارستان نفت شهر
ساعت ۲ بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در یک بیمارستان واقع در خیابان حافظ،خیابان سرهنگ سخایی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام می‌شود محل حادثه یکی از بخش‌های سه طبقه این بیمارستان بود که بخش‌های تخصصی از جمله سی سی یو و شیمی درمانی را شامل می‌شد

دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah
https://www.instagram.com/begoonah