ترامپ عصر روز شنبه ۲۵ مرداد به وقت آمریکا در یک کنفرانس خبری و در پاسخ به سوالی درباره عدم تمدید تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در شورای امنیت سازمان ملل گفت که ما انتظار چنین رایی را داشتیم و هفته آینده شاهد خواهید بود که مکانسیم ماشه علیه رژیم ایران را فعال خواهیم کرد.
پرزیدنت ترامپ همچنین گفت که «احتمالا» در نشست پیشنهادی ولادیمیر پوتین درباره ایران با حضور اعضای شورای امنیت شرکت نخواهد کرد.
رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر به توقیف چهار کشتی حامل نفت ایران به ونزوئلا اشاره کرد و گفت که رژیم ایران دیگر منابع کافی برای حمایت از تروریسم در اختیار ندارد.

خبرگزاری فرانسه: آمریکا، راه تحریم‌های خودکار را گشود
خبرگزاری فرانسه روز ۲۵مرداد گزارش داد: آمریکا با یک قطعنامه تندروانه که می‌دانست رد می‌شود، راه تحریم‌های خودکار (مکانیسم ماشه) را گشود.
این خبرگزاری افزود: انتظار می‌رود آمریکا نامه تحریم‌های خودکار (مکانیسم ماشه) را هفته آینده ارائه کند. تحلیلگران بر این گمان هستند که واشنگتن آگاهانه یک پیش‌نویس قطعنامه تندروانه را ارائه کرده که می‌دانسته اعضای شورا نمی‌توانند آن را بپذیرند.
خبرگزاری رویترز ۲۵مرداد گزارش داد: دونالد ترامپ گفت او هفته آینده تحریم‌های «ماشه» علیه رژیم ایران را در سازمان ملل شروع خواهد کرد. وی افزود «ما مکانیزم ماشه را انجام خواهیم داد» . «شما هفته آینده شاهد آن خواهید بود. رئیس‌جمهور آمریکا گفت: رژیم ایران به طرز بدی می‌خواهد بازنده باشد. این رژیم الآن در وضعیت خیلی بدی قرار دارد. آنها از تروریسم حمایت کرده‌اند، آنها در حال حاضر پول زیادی برای خرج کردن در این زمینه ندارند، این را خودشان هم می‌دانند. همان‌طور که می‌دانید ما ۴ کشتی رژیم ایران را توقیف کردیم و به هوستون آوردیم.

یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

http://t.me/begoonah
https://instagram.com/begoonah