امروز سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۹۹، کارگران نیشکر هفت تپه در شصت و پنجمین روز از اعتصابشان با تجمع در مقابل ساختمان فرمانداری شهر شوش خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

امروز سه شنبه ۲۸مرداد ماه ۱۳۹۹، رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی #تهران, « خط BRT », در سامانه یک این شرکت واقع در مسیر تهرانپارس – میدان آزادی تهران, در اعتراض به پرداخت نشدن به موقع حقوق ماهیانه آنها با روشن نگه داشتن چراغ اتوبوسهای خود نسبت به وضع موجود اعتراض کردند.

تجمع کارکنان عوارضی‌های قزوین
۵۰نفر از کارکنان عوارضی‌های قزوین از ابتدای سال جاری تا به امروز به مدت ۵ ماه است که بیکار شده اند الکترونیکی شدن عوارضی‌ها بهانه ای برای بیکاری کارکنانی شده است که چندین ماه است دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده اند
۲۸ مرداد ۹۹

روز سه شنبه ۲۸مرداد هجدهمین روز اعتصاب کارگران صنایع نفت و پتروشیمی و نیروگاه های برق ایران، استمرار یافت. کارگران اعتصابی همچنان بر خواستهای خود که از روز ۱۱ مرداد ماه همزمان با آغاز اعتصاب، اعلام کرده‌اند اصرار دارند و ایستاده اند.

کارگزاران مخابرات روستائی که بصورت رسمی با شرکت مخابرات قرار داد دارند در مقابل ساختمان مجلس در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.
روز سه شنبه ۲۸مرداد ماه

تجمع اعتراضی اهالی شهرک فرهنگیان همدان نسبت وضعیت نامناسب خیابان ها مقابل فرمانداری
جمعی از اهالی شهرک فرهنگیان همدان برای اعتراض نسبت وضعیت نامناسب خیابان ها وآسفالت نبودشان دست به تجمع مقابل فرمانداری این شهرستان زدند.

امروز سه‌شنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت شغلی و عدم دریافت مطالبات مزدی خود، برای چهاردهمین روز متوالی در محوطه این شرکت تجمع کردند

سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

http://t.me/begoonah
https://instagram.com/begoonah