تجمع کارگران ابنیه فنی راه آهن کرج
امروز شنبه ۱شهریور ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شاغل در واحدهای نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن کرج, کردان و هشتگرد در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق معوقه و بیمه عقب افتاده تجمع کردند.

شصت ونهمین روزاعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه
امروزشنبه یکم شهریور ۹۹ در شصت و نهمین روز اعتصاب، کارگران نیشکر هفت تپه پاسخ دندان‌شکنی به توطئه درخواست شکستن اعتصاب برای شروع کار را دادند. روابط عمومی شرکت هفت ‌تپه ، طی اطلاعیه‌ای که یک نسخه از آن را خبرگزاری حکومتی ایلنا جمعه ۳۱مردادمنتشر کرده، از کارگران خواسته است که روز شنبه اول شهریور ماه ۹۹ سر کار حاضر شوند؛ اما کارگران هفت تپه نسبت به آن واکنش شدیدی نشان داده و اعلام کرده‌اند که تا برآورده شدن همه خواسته‌ها، به اعتصاب و تجمع خود ادامه خواهند داد.

تجمع اعتراضی #کارگران شهرداری لالی
امروز کارگران شهرداری در پارک شهر لالی در استان خوزستان در اعتراض به عدم پرداخت ۱۱ماه حقوق و ۶ماه حق بیمه معوقه تجمع اعتراضی برگزار کردند.

شنبه ۱ شهریور۱۳۹۹

تهران – تجمع اعتراضی حوالە داران (مالباختگان) شرکت خودرو سازی آذویکو در اعتراض بە عدم در یافت ٦ هزار خودرو پیش خرید شدە پس از ٢ سال
شرکت آذویکو می گوید کە تولید ندارد اما خودروهای MG360 تولیدی خود را در بازار آزاد بە قیمت روز بە فروش می رساند
شنبه ۱ شهریور۱۳۹۹

فیلمی از تجمع اعتراضی پرستاران بیمارستان‌های استان اصفهان در مقابل ساختمان استانداری که خواستار رسیدگی به مطالبات مزدی خود شدند. شنبه یکم شهریور ۹۹

تجمع دامداران مشهد
دراعتراض به مشکلات عدیده صنعت دامپروری که به هیچ عنوان حل نشده است
قیمت کنجاله سویا به مرز ۱۰ هزار تومان و ذرت ۳ هزار تومان رسیده که با نرخ مصوب خود اختلاف چندبرابری دارد با استمرار این روند بسیاری از تولیدکنندگان از چرخه تولید خارج می شوند.

بازار چرم تبریز دچار حریق و آتش سوزی شد.

شنبه اول شهریور ماه، پیش ظهر امروز نورگیرهای پلاستیکی پشت بام بازار چرم ساوالان در تبریز دچار حریق آتش سوزی شد. هنوز از خسارات ناشی از این آتش سوزی گزارشی منتشر نشده است.

شنبه ۱ شهریور۱۳۹۹

http://t.me/begoonah
https://instagram.com/begoonah