قیام‌کنندگان عراقی در بصره، ناصریه و میسان با برگزاری تظاهرات بر خواست خود مبنی بر محاکمه قاتلان تظاهر کنندگان و عاملان ترور فعالان قیام تأکید کردند.
خشم مردم در پی ترور فعالان سیاسی در شهرهای مختلف به‌ویژه در بصره و ناصریه اوج گرفته است.
تظاهر کنندگان خشمگین در ناصریه علیه شبه‌نظامیان رژیم ایران و نوری مالکی شعار دادند و تصاویر مالکی را به‌آتش کشیدند.
شب گذشته در استان ذیقار قیام‌کنندگان و تظاهر کنندگان مقرات شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران را به آتش کشیدند. مقرهای شبه‌نظامیان بدر، عصائب، حزب الدعوة، حزب‌الله و یکی از مقرات فرعی شبه‌نظامیان را به آتش کشیدند.در بصره تظاهر کنندگان خشمگین مخالف وحوش وابسته به رژیم ایران، دفتر پارلمان را به‌آتش کشیدند و خواستار معرفی عوامل ترور فعالان سیاسی شدند.
شب گذشته مزدوران شبه‌نظامی وابسته به رژیم ایران یک موتور سیکلت انفجاری را در نزدیکی چادرهای تظاهرات کنندگان در میدان حبوبی ناصریه منفجر کردند.
مصطفی کاظمی فرمانده پلیس بصره را برکنار کرد و شماری از فرماندهان را تغییر داد.

ترور یک فعال مدنی در عراق توسط عوامل سپاه تروریستی قدس
تروریست های رژیم ایران محمد رضا الزامل فعال مدنی عراقی را در بغداد ترور کردند. وی از فعالان عراقی بود که بطور علنی می گفت هر زمان دخالت های رژیم ایران در عراق به پایان برسد ؛ قتل تجاوز و فساد و دزدی در کشورش به پایان می رسد.

فیلمهای بە آتش کشیدە شدن و تخریب دفاتر حزب الدعوە و عصائب‌ اهل‌الحق در شھر ناصریە پس از ترور محمدرضا الزامل فعال مدنی ضد فساد و نفوذ جمهوری اسلامی توسط عوامل سپاه پاسداران اول شهریور۹۹

شنبه ۱ شهریور۱۳۹۹

http://t.me/begoonah
https://instagram.com/begoonah