هفتادو هشتمین روز اعتصاب کارگران هفت تپه صبح امروز با حضور تعدادی از کارگران غیر نیشکری در مقابل فرمانداری، اداره کار و سپس دفتر کعب عمیر نماینده شوش برگزار شد.

جمعی از مربیان پیش‌دبستانی‌های ضمیمه مدارس دولتی شهرستان دزفول، دوشنبه ۱۰شهریور با تجمع در مقابل ساختمان فرمانداری ویژه این شهرستان خواستار تبدیل وضعیت شغلی خود و جذب در آموزش و پرورش شدند.

photo_2020-08-31_17-40-51

تداوم اعتصاب کارگران صنایع نفت و پتروشیمی و نیروگاهها

اعتصاب کارگران صنایع نفت، پتروشیمی و نیروگاههای برق ایران، هم‌چنان ادامه دارد و دوشنبه ۱۰شهریور وارد سی و یکمین روز خود شد.

این اعتصابات که از ۱۱ مرداد ماه آغاز شده است، بیش از ۵۵ مرکز نفتی را در ۱۲ استان و ۲۳ شهر، در برگرفته و کارگران پالایشگاههای بزرگی چون آبادان، قشم، اصفهان و پارسیان سپهر در عسلویه، در اعتصاب به سر می‌برند.

اعتصاب کارگران نفت، پتروشیمی و نیروگاههای برق، از جمله به شهرهای اصفهان، اردبیل، تبریز، مشهد، ماهشهر، آبادان، اهواز، خرمشهر، لامرد، ارومیه، عسلویه، هریس، ایلام، بندر کنگان، مهران، شیروان، هویزه، دشت آزادگان، روستای تنبک، مهر، ایرانشهر و زرندیه کشیده شده است.

جمعی از آبیاران شهرستان خان‌میرزا واقع در استان چهار محال و بختیاری برای دومین بار در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات معوقه خود در محوطه فرمانداری این شهر یکشنبه ۹شهریور تجمع کردند.

شایان ذکر است که این کارگران روز پنجشنبه ۶شهریورماه نیز دست به تجمع زده بودند ولی با وعده رسیدگی فرماندار به مشکلاتشان به اعتراض خود خاتمه دادند ولی از آن روز تاکنون هیچ مقام مسئولی جهت پرداخت معوقاتشان اقدامی نکرده است. کارگران معترض خواستار دریافت ۱۰ماه حقوق معوقه و ۲ماه حق بیمه خود می‌باشند.

photo_2020-08-31_17-36-04

ادامه اعتراضات به برگزاری آزمون های شهریور در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دوشنبه ۱۰ شهریور۱۳۹۹
http://t.me/begoonah
https://instagram.com/begoonah