پیام جمعی از زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ علیه اجرای حکم اعدام زندانی قیام نوید افکاری
ما جمعی از زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ، اعدام ورزشکار قهرمان ایرانی نوید افکاری را محکوم می‌کنیم.
خبر اعدام او را شنیدیم. اما شک نداریم که جوانان و ورزشکاران کشورمان پاسخ این اعدام با آتشی سرخ و در حالیکه به سالگرد قیام آبان سال۹۸ نزدیک می‌شویم، حاکمان جانی از ترس برپایی مجدد قیامی که این بار البته به سرنگونیشان راه می‌برد، برای ایجاد جو خفقان و رعب و وحشت در بین مردم ورزشکار آزاده میهنمان نوید افکاری را به‌شهادت رساندند.
نوید در حالی به‌شهادت رسید که قبل از شهادت گفته بود: «‌مردم ایران، سکوت یعنی حمایت از ظلم ظالم و حمایت از اعدام یک بیگناه. مردم سکوت نکنید!»
ما زندانیان سیاسی در زندان تهران بزرگ، اعدام نوید را که در برابر هیولای ولایت فقیه ایستاد و کوتاه نیامد، محکوم می‌کنیم و یکصدا از همه مردم ایران می‌خواهیم که سکوت نکنید و با آمدن به خیابان‌ها و فریاد آزادی، مرگ دیکتاتور را طنین‌انداز کنید.

پیام جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی کرج علیه اعدام نوید افکاری

عمامه‌داران مستبد ولایت فقیه دست به جنایتی دیگر زدند. گویا که پس از قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی بیگناه در سال۶۷، آن‌چنان آبروباخته‌اند که دیگر از هیچ جنایتی ابایی ندارند. امروز یکی دیگر از جوانان قیام و شورش را به چوبه‌دار سپردند. چرا که خامنه‌ای و رئیسی خوب می‌دانند که تنها راه بقای حاکمیت فاسدشان کشتن جوانان و سرکوب آزادیخواهان است.

حال روی سخن ما به‌عنوان جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی کرج که به جرم شورشگری و آزادیخواهی پشت میله‌های زندان هستیم، به جوانان قیام‌آفرین و شورشی میهنمان این است که باید پاسخ اعدام جوان شورشی و قهرمان کشتی نوید افکاری را از یک‌سو با شورش و قیام، و از سوی دیگر با آتش بدهیم.

هر شهر و کوچه و خیابان را به کانون آتشین علیه حاکمیت خامنه‌ای جنایتکار تبدیل کنید.

ما آغاز کردیم، ما در زیر شکنجه و حکم اعدام با جانهایمان ادامه می‌دهیم و ما با سرنگونی این رژیم کار را یک‌سره کرده و به پایان می‌بریم.

جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی کرج

۲۲شهریور۹۹

شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹

ttps://instagram.com/begoonah