در چند روز گذشته تلویزیونهای «بی بی سی» و «ایران اینترنشنال» و .. به ناگهان وعده پیامی مهم از سوی رضا پهلوی فرزند شاه سرنگون شده ایران را دادند!

بالاخره این پیام پخش شد و هیچ حرف جدیدی کما فی السابق جز حرف ها ی بی پایه و تکراری وبازی با کلمات چیز دیگری نداشت. درعوض تا بخواهید از دغدغه های اصلی مردم ایران بشدت آگاهانه دوری گزیده شده بود.

رضا پهلوی حتی یک کلمه در باره نوید افکاری در پیامش و در باره شکنجه هایی که علیه وی و سایر زندانیان و بازداشتی های قیام آبان اعمال شد و می شد نگفت! چرا ؟در حالیکه حکم اعدام نوید افکاری با واکنش جهانی مواجهه شد و اعدام وی نیز با محکومیت های جهانی همراه بود. این سکوت ادامه همان شکنجه ها و اعدامها که در زمان پدر بزرگ و پدرش انجام گرفت مانند مدرس؛ دکتر فاطمی؛ وارطان؛ خسرو روزبه؛ حنیف نژاد؛ مهدی رضایی؛ گُلسرخی؛ کرامت دانشیان؛ جزنی و یارانش و … نیست؟

چرا رضا پهلوی در پیامش از خانواده های زندانیان سیاسی و قربانیان دیکتاتوری پدر و پدر بزرگش عذرخواهی نکرد؟

چرا یک کلمه از دارایی های به غارت برده مردم ایران توسط پدر و عمه و خانواده و فک و فامیلش که بخش زیادی هم به وی به ارث رسیده و با آن به خوش گذرانی می پردازد نگفت؟

راستی رضا پهلوی کیست و با چه عنوان و سابقه و از چه موضعی به مردم ایران و نیروهای سیاسی پیام ملوکانه!!؟ می دهد؟! در حالیکه هر عضو یا هوادار گروههای سیاسی مخالف رژیمهای شاه و شیخ و هرجوان ایرانی معترض نشانی از ستم و تازیانه شیخ و شاه بر جسم و روح خود دارد و در راه آزادی سختی ها به جان خریده است؛ رضا پهلوی در این سالها جز آشپزی و کاباره وکازینو رفتن و مُِعلق زدن یک فرد عادی و غیر سیاسی کار دیگری هم کرده است؟

منظور رضا پهلوی از این حرف های تکراری و بی محتوا که قبلا همینها را در «شورای ملی ایرانیان» و «فرشگرد» و «ققنوس» و … زده و کسی جز تعدادی اصلاح طلب قلابی که بعضا با پرچم حزب الله لبنان ماهیت خود را کتمان نمی کردند؛ دور و برش جمع نشد و معلوم شد بازیجه دست شیخ است چیست؟

رضا پهلوی اگر بفرموده و برای شاخ شدن در مقابل قیام جلو رانده نشده منظورش از گذار از جمهوری اسلامی با نافرمانی مدنی پس از تجربه قیامهای خونین ۸۸ و دی ۹۶ و آبان ۹۸ چیست؟ راستی گذار از جمهوری اسلامی است و یا گشت و گذار با جمهوری اسلامی است.

چگونه مردم ایران می توانند در برابر رژیمی تا دندان مسلح از بازوی نظامی این رژیم سپاه ضد خلقی و تروریستی و چپاولگر (سپاه پاسداران) عبور کنند!

واقعیت این است که تلویزیونهای «ایران اینترنشنال» و«بی بی سی» و «من و تو » و … که با اهن و تولوپ پیام رضا پهلوی را در بوق می کردند و کوهشان موش زائید! نقش خود را برملا کردند و نشان دادند تلویزیونهای شاه و شیخ هستند و در خط بقای سلطنت و ولی فقیه فعالیت می کنند.

اما باید گفت باش تا قیام آتشین مردم ایران برج وباروی شیخ را چون قصرهای پدر دیکتاتور و وابسته به اجنبی ات در هم بکوبد و خلق یکباره از استبداد داد بستاند. هم استبداد شاه و هم استبداد شیخ و آن روز باید حساب اموال به غارت برده مردم ایران را تو و همه آخوندزاده ها پس بدهید. دیر است ولی دور نیست. متوسل شدن دیکتاتوری ولایت فقیه به «پیام نوین» نماینده یک نظام ضد تاریخی بگور سپرده شده بوسیله مردم ایران دریک انقلاب توده ای دردی را از رژیم حل نخواهد کرد ، درشرایطی که ولایت فقیه نیز درآستانه دچارشدن به وضعیت شاه است . حالا سوته دلان شیخ وشاه گرد هم آمده اند.

زنده باد انقلاب برعلیه هر نوع دیکتاتوری

چهارشنبه ۹مهر ۱۳۹۹