تجمعات اعتراضی درشهرهای ایران یکشنبه ۲۰ مهر

تجمع اعتراضی جمعی از کارگران خدمات شهری شهرداری اروندکنار آبادان مقابل ساختمان شهرداری این شهر به دلیل عدم پرداخت مطالبات مزدی خود

تجمع جمعی  از بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی
کرج

تجمع گروهی از بازنشستگان تامین اجتماعی تهران
امروز یکشنبه ۱۹مهر ماه ۱۳۹۹، جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی ساکن تهران با حضور مقابل اداره سازمان تامین اجتماعی این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.
مهم‌ترین خواسته این بازنشستگان، تجدیدنظر در فرمول‌های همسان‌سازی است؛ آنها می‌گویند چرا سابقه استحقاقی بازنشستگان سخت و زیان‌آور در محاسبات همسان‌سازی منظور نشده است.

تجمع اعتراضی کارگران شاغل در طرح آب رسانی دشت سیستان
پرسنل شرکت جهاد نصر همدان که یکی از شرکت‌های پیمانکار فاز دوم پروژه آبیاری دشت سیستان می‌باشد به دلیل عدم دریافت ۸ ماهه حقوق خود از بهمن ماه سال گذشته تا کنون در مقابل ساختمان جهاد کشاورزی شهرستان زابل تجمع کردند.

انفجاری در اهواز جان ۶تن از هموطنان را گرفت
رسانه‌های حکومتی ایران بامداد روز یک شنبه ۲۰مهرماه خبر از انفجاری در اهواز دادند. براساس خبرها در اثر انفجار در یک ساختمان در بازارچه عامری اهواز متاسفانه ۶هموطن کشته شدند. و تعدادی مجروح شدند. دراثر این انفجار بخش عمده این ساختمان ویران شد.
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری، در این باره به خبرگزاری حکومتی ایلنا گفت: «این حادثه ساعت هشت و ۴۰ دقیقه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد».
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی فرهنگ کره‌بندی، نیز می‌گوید این انفجار ۹ مصدوم و ۶ کشته به همراه داشت.
سخنگوی اورژانس کشور، نیز به ایلنا گفت که این انفجار در یک منزل مسکونی دوطبقه درجنب بازار روی داد و افزوده است که «هنوز علت این حادثه مشخص نیست اما برخی علت آن را نشت گاز اعلام کرده‌اند».
محله عامری یکی از محلات قدیمی شهر اهواز است که درمنطقه اهواز قدیم قرار دارد.

یکشنبه  بیستم مهر ماه ۱۳۹۹