تجمع کارگران بیکار شده «کمربند سبز» شهرداری اهواز برای بازگشت به کار
صبح امروز یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹ گروهی از کارگران بیکار شده «کمربند سبز» شهرداری منطقه دو اهواز، مقابل ساختمان شهرداری مرکزی اهوازدست به تجمع زدند. کارگران معترض خواستار بازگشت به کار هستند.

تداوم اعتصاب كارگران شهر حميديه براى پنجمين روز متوالى
امروز يكشنبه ۲۷ مهرماه ۹۹؛ شمارى از كارگران شهردارى حمیدیه به دليل عدم پاسخگوئى مسؤلين در مقابل دادگاه تجمع اعتراضى برگزار كردند و بعد از تهديد رئيس شوراى شهر «عبدالله عبيات» نسبت به اخراج كارگران، نيروهاى امنيتى يكى از كارگران بنام كاظم صرخى را بازداشت كردند

تجمع دستفروشان سنندج علیه ماموران سرکوبگر شهرداری
روز شنبه ۲۶ مهرماه، شماری از دستفروشان سنندج در اعتراض به رفتار شهرداری و ماموران آنها و جلوگیری از کسب و کارشان در مرکز این شهر تجمعی برگزار کردند. /عکس تزئینی و از آرشیو است.

شش ماه است که حقوق پرسنل شهرداری سریش آباد قروه کردستان پرداخت نشده است
هفتم مرداد ماه سال جاری بود که اعتصاب چند روزه در شهرداری سریش آباد صورت گرفت و در نهایت با وعده های مختلف و تنها پرداخت یک ماه حقوق عقب افتاده آن هم بنا به گفته های پرسنل نه به صورت کامل، این اعتصاب پایان یافت.
حال بعد از گذشت دو ماه و نیم هیچ کدام از وعده های داده شده تحقق نیافته و وضعیت اقتصادی پرسنل روز به روز در حال وخیم تر شدن است.

فراخوان اتحادیه هماهنگ کننده رانندگان سراسر کشور به اعتصاب و اعتراض به «گران شدن لاستیک، ندادن سهمیه لاستیک، قیمت نجومی لوازم یدکی و پایین بودن کرایه
اعتصاب کامیون داران اصفهان و اراک»
۲۷ مهر ۹۹
 یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹