خانواده امنیتی فخری زاده کیستند؟ شرکت‌های امنیتی که این خانواده اداره می‌کنند چه شرکت‌هایی هستند؟

جاسوسی این شرکت‌ها و مناطق آن

خانواده امنیتی فخری زاده کیستند؟ شرکت‌های امنیتی که این خانواده اداره می‌کنند چه شرکت‌هایی هستند؟ جاسوسی این شرکت‌ها و مناطق آن

خانواده محسن فخری‌زاده، از جمله همسر و ۳ فرزند وی نیز در پروژه‌های امنیتی هلدینگ ساینا فعالیت چشمگیری دارند.

صدیقه قاسمی همسر فخری‌زاده ، حامد ، هانی و محمد مهدی فخری‌زاده از جمله اداره کنندگان این هلدینگ و پیش برنده پروژه‌های امنیتی نیز می‌باشند.

این هلدینگ بنابر اساسنامه آن برپایه اندیشه‌های مسولین نظام جمهوری اسلامی تاسیس شد.

هلدینگ ساینا دارای حداقل ۷ شرکت بنام‌های فخر ایمن شرق (فاش)، نوین پردازشگران ساینا، شرکت ارتباط آفرینان ساینا، شرکت داده‌نگار ساینا، شرکت رایان افراز ساینا، شرکت نوآوران کشت و صنعت ساینا و شرکت ایرسا ساینا می‌باشند.

اما مهمترین این کارتل کدام است و کدامیک از آقازاده‌های فخری‌زاده آن را اداره می‌کنند؟

مهمترین و اصلی ترین شرکت امنیتی که در کارتل بزرگ خانواده فخری‌زاده اداره می‌شود، شرکت فخر ایمن شرق است که یک شرکت امنیتی است و کارش واردات، فروش، طراحی، نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات مربوط به سیستم های امنیتی، مدیریتی و مدار بسته، دوربین های مدار بسته و کنترل تردد می‌باشد.

دقت کنید… سیستم های امنیتی، مدیریتی و مدار بسته، دوربین های مدار بسته و کنترل تردد!!! به زبان خودی یعنی بخشی از همان کار جاسوسی، شناسایی مردم، براندازان و وقوع جرم و … دست سردارزاده‌های خائن!!!

با چه دوربین هایی؟ دوربین های مداربسته و جاسوسی انگلیسی از نوع Green

جاسوسی و کنترل ترددات در کجا؟

کنترل امنیتی شهرها بخصوص تهران و بطور خاص‌تر در منطقه ای که این شرکت یعنی در منطقه پاسداران و در کوهستان دوم واقع شده است. دقیقا همان محلی که سلاخی #دراویش_گنابادی در گلستان یکم در بهمن و اسفند ۹۶ و محل شناسایی و دستگیری #براندازان در آبان ۹۸ بود.

آدرس دقیق: تهران – منطقه ۸ – پاسداران، میدان نوبنیاد، نبش کوهستان دوم، پلاک 598، واحد یک

اما اداره کننده این شرکت امنیتی کدامیک از فرزندان فخری‌زاده هستند؟

تقریبا تمامی اعضای خانواده فخری‌زاده.. ولی اصلی ترین فرد کدام است؟ همان که گفت: “پس از ترور پدر به فاصله کمی به محل رسیدم ولی جزییات را نمی گویم!!” یعنی حامد فخری زاده که بعنوان مدیر عامل شرکت امنیتی فخر ایمن شرق فعالیت می‌ کند و فرزند اصلی در پیشبرد این کارتل امنیتی و خانوادگی است که تصاویر وی در ویلای خانوادگی فخری زاده در آبسرد دماوند مشخص است.

حامد فخری‌زاده مدیرعامل شرکت فخر ایمن شرق (فاش) با شماره ملی 0070356327.

هانی فخری زاده هم قائم مقام شرکت فخر ایمن شرق است که شماره ملی وی 0011400005

محمد مهدی فخری زاده، دیگر فرزند هم عضو هیئت مدیره این شرکت هستند با شماره ملی

افشاگری  اختصاص_ایران_نیوز

چهارشنبه  ۱۲ آذر ۱۳۹۹