نامه گ.د. به سازمان مجاهدین خلق ایران – آذر۱۳۹۹
به سازمان مجاهدین خلق ایران
با سلام و درود ـ اینحانب (گ-د) از سال۲۰۰۴ همراه خانواده‌ام از جهنم سرکوب و فشار آخوندها همراه همسر و دو دخترم گریخته و در آلمان پناهندگی گرفتم وظیفه خود می‌دانم که شما را از یک طرح خائنانه و توطئه تروریستی دستگاه اطلاعاتی خامنه‌ای ـ روحانی مطلع بکنم. به‌ویژه از این جهت نگرانی‌ام بیشتر می‌شود که در آستانه محاکمه دیپلمات تروریستی‌شان اسدی در بلژیک طبق اقرار خود در پی تلافی تروریستی علیه سازمان مجاهدین خلق ایران هستند. وزارت اطلاعات یا دستگاه اطلاعاتی تروریستی سپاه قدس با طرح و برنامه سو استفاده از یکسری ارتباطات خانوادگی من طی مدت اخیر تلاش کرد که مرا وادار کند که در ازای دریافت پول کثیف برای آنها اطلاعات مربوط به سازمان مجاهدین و هوادار شان را جمع آوری و ارسال کنم آنها بعد از چند ارتباط تلفنی فردی با نام مستعار بابک را از طریق واتس‌اپ سراغ من فرستادند بابک از طریق واتس‌اپ تلاش داشت در ارتباط مستمر مرا ترغیب کند که پول خوبی در مقابل دادن اطلاعات بمن خواهد داشت و حتی صحبت از پول ماهیانه برای من می‌کرد و می‌گفت به چه دلیلی سرکار می‌روی او چندین بار بمن می‌گفت که لفتش نده و عجله زیادی برای گرفتن فوری این اطلاعات داشت.
”بابک“ بمن گفت اگر خوب کار کنی منم خوب پول می‌دهم من بهت کمک مالی می‌کنم و حقوق هم بهت میدم بشرط این‌که کار خوب بکنی نگران پول نباش، هرچی تو بهتر کار کنی منم بیشتر ازت دفاع می‌کنم و بیشتر بهت پول میدم پس یه معادله ساده است کار خوب = پول خوب در ضمن نباید زیاد لفتش بدی مثل الآن چند روزه میگم چارت و مستند سازی هنوز قدمی برنداشتی یه کمی بیشتر هماهنگ باشی اوکی اول باید بدونم چی از دستت برمیاد الآن کجاها میتونی بری و چه دسترسی داری تو خوب کار کن من یه طوری بهت کمک می‌کنم نیاز نباشه بری بیرون کار کنی ولی کار خوب پول خوب اوکی؟
از دفاتر و خونه همه عکس و فیلم بفرست از دفتر دبیران هم می‌خواهم توی اینا کی هست که فکر می‌کنی. من منتظر ارسال فایلهای شما هستم منم صبر می‌کنم منظورم این‌که حواسم هست کار می‌کنی فقط اون چارت رو که کاری نداره آماده شد زود بفرست روی یک کاغذ بکشی مسئولیتها آدرس شماره تلفن و هر چیزی که از هر نفر داری رو زیرش بنویسی منکه گفتم پول میدم اون مستند سازی و چارت رو انجام بده من بعدش پول واست می‌زنم بعدش هم هینطوری کار می‌کنی پول میدم و پول میدم به شرط خوب کار کنی و دقیق باشه یک کمی شجاعت بخرج بده منم همین‌طور ازت میخوام.
من اسناد مربوط به این اقدام کثیف را با تمامی جزییات در اختیار شما قرار می‌دهم تا افکار عمومی را نسبت به طرح و برنامه‌های این جانیان بیشتر هشیارکنید
اینها بخشی از نوشته‌های عامل اطلاعاتی رژیم بر روی واتس‌اپ بمن بود و امیدوارم با این خبر توانسته باشم طرح و برنامه تروریستی این رژیم جنایتکار را که به‌خصوص بعد از قیام ۹۸ برای بقای خودش دست و پا می زند به شکست کشانده و برای امنیت مجاهدین و هوادار شان و هم‌چنین شهروندان آلمانی کمک مؤثری کرده باشم
گ-د آذر۱۳۹۹
امضا
لازم به یاد آوری است که امیر سعدونی را اینگونه با پول و زن خریدند و می خواست با بمب گذاری در گردهمایی مجاهدین بزرگترین جنایت تاریخ را انجام دهد.
می بینید رژیم مثل ریگ برای مزدورانش پول خرج می کند تا شبانه روز پارس و جاسوسی و خبرچینی و آدم فروشی بکنند.
برای همه فوروارد کنید.
هرکس با چنین مواردی روبرو بوده بهتر است آن را افشا کند. چنانچه کسانی می شناسید که در ازای مزدوری پول دریافت می کنند، اطلاعاتش را بفرستید تا اطلاع رسانی شود و فرهنگ مزدوری و مزدور پروری رژیم افشا و رسوا گردد.

دوشنبه ۱۷‌آذر  ۱۳۹۹