مردم سالاری دوشنبه ۶ بهمن ۹۹
آنها … گویا به یاد ندارند تحریم‌های ظالمانه، از کجا شروع شد! گویا فراموش کردند ریشه‌ تمام این مشکلات از اقدامات مجاهدين آغاز شد که یکی از سران مجاهدين در آمریکا جلساتی گذاشت و نظام را متهم به ساخت تسلیحات هسته‌ای کرد و آسوشیتدپرس هم گزارش داد: «محمد محدثین می‌گوید ایران تلاش می‌کند تسلیحات اتمی تولید کند» (۲۴خرداد۱۳۷۰)؛ و واشنگتن‌پست هم نوشت: «مجاهدین خلق می‌گویند ایران مصمم است تسلیحات اتمی را توسعه دهد» (۵تیر۱۳۷۰).
این مجاهدين بودند که با علم کردن موضوع هسته‌ای، بلوایی سیاسی در سطح بین‌المللی راه انداختند که در ادامه به قطعنامه‌های پی در پی شورای امنیت راه برد. تا جایی که رئیس جمهور وقت گفت: «مجاهدين گزارشاتی منتشر کردند از نطنز و اراک، حساسیت درست شد، آژانس وارد شد، بعد قطعنامه‌های شورای حکام پی‌درپی، پی‌درپی» (۴ اسفند۱۳۸۴)؛
این مجاهدين بودند که با تحمیل شدیدترین تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی، به واسطه‌ اطلاعات کذبی که از تاسیسات هسته‌ای نطنز و اراک در اوت ۲۰۰۲-مرداد ۱۳۸۱ ارائه کردند، نسیم سیاست‌های جهانی را به تندبادی تبدیل کردند که تا همین امروز در کسوت تحریم و فشارهای مگاتنی علیه کشور ادامه دارد. / ترامپ از برجام خارج نشد؛ تا اینکه مجاهدين با راهبرد «کانون شورشی»، غائله دی ماه ۹۶ را به‌راه انداختند/
سردار سلیمانی زمانی ترور شد که مجاهدين بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۹ بیش از ۱۰۰رشته کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن، برلین، پاریس، بروکسل، لندن و سایر پایتخت‌های غربی برپا کردند و اسنادی را که توسط عوامل نفوذی خود در ارگان‌های امنیتی-تحقیقاتی به‌دست آورده بودند، به خورد سرویس‌های اطلاعاتی و دول غربی دادند و در کنار برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای کشور، سرداران ما، به‌ویژه سردار سلیمانی را برای هدف قرار گرفتن، سیبل کردند.
ترامپ هم تا یک سال و ۴ماه پس از روی کار آمدن، از برجام خارج نشد؛ تا اینکه مجاهدين با راهبرد «کانون شورشی»، غائله دی ماه ۹۶ را به‌راه انداختند و سراسر کشور را برای چند روز درگیر شورش‌های خیابانی کردند؛ و به گفته‌ روحانی، ترامپ بعد از این بود که طمع کرد و از برجام خارج شد ..
این مجاهدين بودند که در اکتبر ۲۰۱۷-مهر۹۶ کتابی منتشر کردند باعنوان «قلب برنامه‌ اتمی رژیم ایران» که در آن فضاسازی کردند که نظام به‌رغم برجام، در پی گسترش برنامه‌ هسته‌ای است؛ و با پروپاگاندا آنقدر این کتاب را مطرح کردند که نسخه‌های آن روی میز هر نماینده مجلس و هر عضو سنای آمریکا یافت می‌شود و راه خود را تا کاخ سفید هم باز کرد و عامل تشدید تحریم‌های نفتی و بانکی بیشتر علیه نظام شد.
آنهایی که دولت و وزارت خارجه را عامل تشدید تحریم‌ها معرفی می‌کنند، خوب است لای همین کتاب مجاهدين را باز کنند و ببینند تا کجا به اظهارات این عده تندرو، جهت اثبات این ادعا که نظام در پی نقض برجام است، استناد شده است!
نگاه کنند که چگونه دشمن و مجاهدين هر موضوعی را به بلوایی جهت ایجاد اعتراض در کشور تبدیل می‌کنند.

سه‌شنبه ۷بهمن ماه ۱۳۹۹