عکس مسعود مولوی وردنجانی

روزنامه دیلی صباح ترکیه روز ۲۳بهمن از دستگیری یک دیپلمات تروریست رژیم ایران در استانبول خبر داد و نوشت: «یکی از کارمندان کنسولگری رژیم ایران در استانبول به‌دلیل کمک به عامل اصلی قتل مسعود مولوی وردنجانی در سال۲۰۱۹ در این شهر دستگیر شد».

محمدرضا ناصرزاده دیپلمات رژیم آخوندی به جعل سفر علی اسفنجانی متهم اصلی قتل برای قاچاق وی به داخل ایران متهم شده است.

روزنامه صباح ترکیه افزود «مسعود مولوی وردنجانی قبلاً با وزارت اطلاعات رژیم ایران همکاری می‌کرد. پس از فرار به ترکیه در شبکه‌های اجتماعی فساد رژیم ایران و نیروی تروریستی قدس را به اشتراک می‌گذاشت. وی در تاریخ ۱۴نوامبر ۲۰۱۹ توسط عبدالوهاب کوچاک به ضرب گلوله کشته شد.

به‌دنبال تحقیقات ترکیه حول پرونده این قتل دخالت محمد ناصرزاده (دیپلمات رژیم) روشن شد و به دستور دادگاه اوایل هفته دستور بازداشت وی صادر شد.

ناصرزاده در کنسولگری رژیم در بخش ثبت احوال کار می‌کرد. قابل توجه این‌که بنا به تحقیقات حول این پرونده مشخص شده که مظنونان با دریافت مدارکی با نامهای مختلف موفق به فرار به ایران شده‌اند…

مسعود مولوی وردنجانی ۲۳آبان سال۹۸ در محله شیشلی استانبول هدف اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. قاتل یک گلوله به قلب و یک گلوله به پای آقای مولوی شلیک کرده بود.

روزنامه صباح نوشته است نام ناصرزاده، دیپلمات رژیم در استانبول، در جریان بازپرسی از سیاوش اباذری شلمزاری که متهم به کمک به فرار اسفنجانی به ایران است، مطرح شده بود.

پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه۱۳۹۹