تحلیل و تفسیر این نوشته با شما خوانندگان است. روزنامه حکومتی مستقل وابسته به باند آخوند روحانی شیاد در مقاله ای می نویسد:

«تیرانانشینان از طریق شبکهٔ ماهواره‌یی خود دست از تهییج جوانان و مردم به آشوب و فتنه بر نمی‌دارند؛ (مجاهدینی) که عملاً فضای مجازی را قبضه کرده و با تولید روزانه کلیپ‌ها، سندها و مقالات، عملاً جوانان را به تسلیح دعوت می‌کنند، خدا می‌داند چه خواب شومی برای آشوب‌های بعدی دیده‌اند.

آشوب‌هایی که به‌گفتهٔ بسیاری از مقامات امنیتی اگر به خیابان‌ها کشیده شود، حتی قابل مقایسه با دی ۹۶ و آبان ۹۸ نیست و حتماً در آنها شاهد استفادهٔ گسترده و در ابعاد کلان از سلاح و مواد انفجاری توزیع شده توسط (مجاهدین) خواهیم بود.

قسم خورده‌ترین دشمن نظام، یعنی (مجاهدین)، آن‌سوی آب‌ها قطعنامهٔ دوحزبی با امضای ۱۱۳تن از اعضای مجلس جدید نمایندگان آمریکا را به ثبت رساندند و در حال بهر‌ه‌برداری استراتژیک از آن علیه تمامیت نظام هستند؛ آیا این عده تندرو، مواد قطعنامه کنگرهٔ آمریکا را خوانده‌اند که تن هر کس را می‌لرزاند؟ قطعنامه‌یی که سراسر از راهبرد شوم براندازی (مجاهدین) حمایت کرده و جابه‌جا گام‌های (مجاهدین) برای ضربه به نظام جمهوری اسلامی را «اصولی» و شایان کمک معرفی کرده است.

گویا معنای چنین قطعنامه‌یی را در شرایط تغییر دولت در آمریکا متوجه نیستند؛ آنها نمی‌بینند که در یک برههٔ حساس که امکانی استثنایی برای رفع تحریم‌ها پیش آمده، چنین قطعنامه‌یی نه تنها فرصت‌های سیاسی- استراتژیک- اقتصادی تمامیت نظام را می‌سوزاند، بلکه هر چه بیشتر بهمن‌های مهیب آینده را از دامنهٔ کوه تحولات، علیه نظام به پایین می‌غلتاند. این جماعت متوجه نیستند که با این قطعنامه، کنگرهٔ جدید آمریکا هنوز یک ماه از شروع کارش نگذشته از برنامهٔ ۱۰ ماده‌ای (مریم رجوی) برای دوران پس از به‌اصطلاح براندازی نظام حمایت می‌کند و حتی زمینه‌های مانور با پدیدهٔ «سلطنت» را هم می‌سوزاند تا هر چه بیشتر نقش (مجاهدین) را برجسته کند».«چرا نمی‌بینند در خلأ ایجاد شده در این جدال، (مجاهدین) توطئهٔ دادگاه آنتورپ در بلژیک را به سرانجام رساندند؟

توطئه‌یی که یک دادگاه بین‌المللی برای اولین بار یک دیپلمات رسمی و در حال خدمت جمهوری اسلامی را با تهمت واهی تروریسم و بمب‌گذاری در گردهمایی (مجاهدین)، به ۲۰سال زندان محکوم کرد؛ آن هم درست زمانی که کورسویی برای لغو تحریم‌های ظالمانه دیده می‌شد که همان کورسو هم کور شد!»«سوراخ کردن کشتی، همه را به کام نیستی فرو خواهد برد» به باند رقیب گوشزد می‌کند که «تندروهای وطنی که می‌گویند قلب و نبضشان با انقلاب و نظام می‌زند، چرا متوجه نیستند در شرایطی که (مجاهدین) با ۴۰سال ضدیت کور با تمامیت نظام جمهوری اسلامی (فارغ از هر جناح و جریان) حاضر نیستند سر سوزنی از راهبرد براندازی کوتاه بیایند، حملات آنها به اصلاح‌طلبان تنها و تنها زمینه‌های ضربات بیشتر (مجاهدین) به تمامیت نظام را آماده می‌سازد.

با خواندن این مقاله کسانی که می گویند اپوزسیونی وجود ندارد و قیامهای دی و آبان خودجوش و بدون دخالت اپوزسیون بودند را خوب بشناسید. یا از سر بی اطلاعی این حرف ها را می زنند که طبعا در گامهای بعدی خود را تصحیح می کنند. یا آگاهانه وعمدی برای توجیه بی عملی خود و در واقع یاری رساندن به رژیم! بدا به حال آنان.

سه شنبه ۵ اسفند۱۳۹۹