مســــــــــلم اسکـــــــــندر فیــــــــــــلابی :
مردم قهرمان ایران ،
در آغاز چهل و سومین سال انقلاب ضد سلطنتی ، رژیم ضد بشری آخوندی در حضیض درماندگی و افلاس تنها راه نجاتش را در تشدید سرکوب آزادی‌ها، زندان ، شکنجه ، کشتار حرث و نسل ، زن ستیزی ، ویرانی ، نابودی زیرساخت‌ ها ، جنگ‌ افروزی منطقه ‌ای ، اتلاف ثروت‌ های ملی برای کسب قدرت واهی هسته‌ای و ایجاد خلافت با صطلاح شیعی ، فقر ، فلاکت ، بی اعتباری جهانی ، خرافه پروری ، نابودی ثروت‌ های طبیعی و محیط زیست، واگذاری خائنانه ذخایر ملی به بیگانگان، کشتار فرزندان بی‌ گناه میهن از کرد و بلوچ با نام‌های کولبر و سوختبر و غیره یافته است. این واقعیت ما و همه جوانان میهن را موظف میکند تا در مبارزه‌ای که ۴۰ سال است با این رژیم آغاز کرده ایم ، مصمم تر و پرتوان تر حرکت کنیم تا رهایی همه ملت ایران ما را از تمامی کاستی‌ها و شوربختی ‌های به وجود آمده از رژیم آخوندی به ارمغان بیاورد . براستی زمان برداشتن خیز نهایی برای رسیدن به پیروزی فرا رسیده است
در طول این چهل و دو سال ، همواره شاهد مقاومت جانانه و پر شور مردممان بوده‌ ایم که جان بر کف در برابر ایلغار آخوندهای بی وطن و عاری از مهر میهن ایستاده‌اند و هیچگونه کم و کاستی از فدای بی کران نداشته اند . اما این مقاومت‌ها با بی‌ رحمی و شقاوتی که تاریخ ایران فقط از مغول‌ها بیاد دارد سرکوب شده است، تجربه تاریخی مبارزات مردم خودمان در همه بزنگاه ‌های تاریخی نشان میدهد ، همه ما ایرانیان اجزا یک پیکر واحد هستیم و همانگونه که در برنامه شورای ملی مقاومت ایران که در سال ۱۳۶۰ توسط آقای رجوی مسئؤل این شورا اعلام شده است « پایداری تمامیت ارضی و وحدت ملی این میهن دقیقا در رابطه با احقاق حقوق حقه‌ی تمامی عناصر و بخش های تشکیل دهنده آنست » .
چنانچه خود را در برابر رنج دیگران مسئول ندانسته و مسئولیت دفاع از آزادی‌ ها را به دیگران محول کنیم و بگوییم مشکل قوم کرد یا فارس یا ترک یا گیلک یا لر یا ترکمن یا عرب و یا بلوچ مشکل من نیست ، سیه اندیشان آخوندنشان از آن بیشترین بهره را می برند . آنها بی شرمی رذیلانه ‌ای سعی میکنند بین آحاد ملت جدایی انداخته و سپس راحت تر به مقاصد شوم خود برسند. در حالی که در صورت اتحاد و خیزش همگانی و همزمان در همه جای ایران ، رژیم مفلوک و منفور آخوندی به هیچوجه توان بسیج نیرو برای سرکوب در یک زمان را ندارد و قیام با سرعت بسیار بیشتری به سمت پیروزی حرکت خواهد کرد .
مردم شریف ایران
قیام مردم قهرمان بلوچ برای اعتراض به جنایت های گستاخانه رژیم حاکم بار دیگر همه ما را وظیفه مند میکند که در هر کجا که هستیم از هر ملیت و قوم و مذهبی که هستیم بپا خیزیم و امکان سرکوب و کشتار را برای رژیم خونخوار آخوندی سخت تر کنیم و نجات خود و میهن را از لوث وجود آخوند ها و همپالکی هایشان تضمین کنیم و همچنین راه قدرت‌ های استعماری را بطور کامل ببندیم تا دیگر مهره‌ های وابسته به خود را با هر عنوان پر طمطراق به ما تحمیل نکنند .
زمان آن است که به حمایت از برادران بلوچ برخیزیم این نه کمک به مردم محروم و ستمدیده بلوچ بلکه کمک به همه مردم ایران برای دست یابی به آزادی و استقلالی که در انقلاب سال ۵۷توسط آخوند ها از ما ربوده شد برسیم ؟ .
مسلم اسکندر فیلابی
جمعه ۲۲اسفند ۱۳۹۹

 
 
 
 
 
جمعه ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۹