در آستانه نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم، سپاه پاسداران که تا خرخره در فساد و باند بازیهای چپاولگرانه غرق شده است، بر سر کاندیدا شدن پاسدار سعید محمد دچار کشمکش درونی شده است.
پس از اعلام خبر برکناری پاسدار سعید محمد از قرارگاه چپاولگر خاتم به‌خاطر تخلف، توسط پاسدار جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران، پاسدار سعید محمد واکنش نشان داد و گفت: یدالله جوانی مسئولیت سخنگویی سپاه پاسداران را ندارد و تحلیل شخصی خود را به‌عنوان یک شخصیت حقیقی عنوان نموده است.
هم‌چنین پاسدار رمضان شریف سخنگوی سپاه ضدخلقی به تقابل با پاسدار جوانی پرداخت و اعلام کرد: هر کس می‌گوید تخلف بوده باید متقن و دقیق بگوید چه تخلفی بوده است. برداشت یک معاون سپاه این بوده که تخلف صورت گرفته، اما نظر رسمی سپاه ممکن است این نباشد. (خبرگزاری حکومتی انتخاب ۱۵فروردین و خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۴فروردین)
به‌دنبال این فضیحت و بالا‌گرفتن کشمکش در سپاه پاسداران ولایت تبهکار خامنه‌ای، روزنامه حکومتی شرق نوشت: استفاده از نظامیان برای گرم‌کردن تنور انتخابات گزینه خطرناکی است. دعوای انتخابات را به نیروهای مسلح نکشانید، چون شوخی‌اش هم خطرناک است.
مصطفی تاجزاده معاون سابق وزیر کشور رژیم نیز با وحشت نوشت: آیا خامنه‌ای به پیامدهای مخرب دخالت نظامیان در انتخابات توجه دارد؟ با بروز اختلافات ویرانگر در سپاه در روزهای گذشته بهتر می‌توان دریافت چرا خمینی آنرا سم مهلک خواند.

یکشنبه ۱۵ فروردین  ۱۴۰۰