نوشته ای از سایت بولتن نیوز است. حتما بخوانید.چون آدرس دشمنی اصلی نظام را خیلی خوب داده است.

«منبع: سایت بولتن نیوز(رژیم) ۱۱/۲/۱۴۰۰

«حنظلی در آستانه انتخابات

گروه سیاسی – عباس منصوری طی یادداشتی درباره فایل صوتی افشا شده ظریف نوشت: در حالی‌که ابعاد رسوایی فایل صوتی محمد جواد ظریف وزیر خارجه روحانی روزبه‌روز صورت جدی‌تری به خود می‌گیرد، به‌نظر می‌رسد که ابعاد ماجرا گسترده‌تر از آن چیزی است که در ظاهر می‌نمود! اما هر چه که بود، حنظلی بود در آستانه انتخابات!

به گزارش بولتن نیوز، روحانی در صحبت‌های روز هشتم اردیبهشت خود با اشاره به فایل صوتی منتشر شده گفت: «از همه می‌خواهم در این ماجرا با صبر با حوصله با دقت اگر گرهی ایجاد شده این گره را با دست باز کنیم نگذاریم دشمن سو استفاده بکند». همین یک جمله نغز! حاوی پنج سؤال اساسی است: چرا این گره ایجاد شده است؟ چرا چنین گره‌هایی در دو دوره از ریاست‌جمهوری شما اتفاق می‌افتد و باعث رسوایی نظام می‌شود؟ آیا دو دوره «صبر و حوصله» برای تحمل دولت شما کافی نبوده است؟ مگر این همواره شما نبودید که در این ۸سال، گره‌ها را به‌جای دست، با دندان پاره کرده اید؟. آیا مردم باعث می‌شوند که دشمن از این ننگ «سوء استفاده بکند» ؟

حال، پاسخ چهار سؤال اول به کنار، چرا که پاسخ آنها را روزانه مردم و جوانان جامعه، از تظاهرات، اعتصابها، دیوارنویسی‌ها، آتش زدنهای نمادهای مذهبی گرفته تا نصب تصاویر سران منافقین مسعود و مریم رجوی، در اماکن عمومی دارند از جیب دولت هزینه می‌کنند! اما پاسخ سؤال آخر جای تأمل دارد!

روحانی در سخنرانیهای خود با اشاره به سوابق آیت‌الله ابراهیم رئیسی و تخریب شخصیت ایشان گفت که مردم، «آنهایی که در طول ۳۸سال فقط اعدام و زندان بلند بودند را قبول ندارند». این قسمت از سخنرانی روحانی باعث شد که دشمنان نظام به‌ویژه منافقین که عناد آنها با آیت‌الله رئیسی اظهر من الشمس است، در رسانه‌های خود بولد کرده و آنرا مهر تأیید بر ادعاهای خود کنند.

البته مصادیق و مشابهت‌های تاریخی کم نیستند.

افشای مصاحبه ظریف را می‌شود با افشاگری احمد منتظری در شهریور ۹۶ مقایسه کرد. در فایل صوتی احمد منتظری، بیشتر از آن که ماجراهای دهه۶۰ و مسأله اعدام منافقین برجسته شود، خیلی زود نام آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی بر سر زبانها افتاد.

حال ورود حسن روحانی به موضوع فایل صوتی محمدجواد ظریف اصلاً چیز عجیبی نیست. حافظه تاریخی مردم ما چنین خیانتهایی را فراموش نکرده است؛ چه از زبان رئیس دستگاه دیپلماسی باشد و چه از زبان خود رئیس‌جمهور. قرینه سازی خیانت در ۱۴۰۰ آن‌روی خیانت در ۱۳۹۶ است. در ۱۳۹۶ و در ۱۴۰۰ می‌بینیم که تیم امنیتی و عملیات روانی دولت، از راهبرد مشابهی تبعیت می‌کند. در رقابت های انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۳۹۶ اتفاق مشابهی جنجال آفرین شد. فایل صوتی فرزند منتظری دست به‌دست شد و سر از شبکه‌های ماهواره‌یی دشمن در آورد. این بار نیز هدف آیت‌الله رئیسی بود. اگر‌چه موضوع این فایل صوتی اعدام منافقین در دهه۶۰ بود اما در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری که از قضا آیت‌الله رئیسی نیز یکی از کاندیداهای آن بود، از ایشان چهره هیولاگونه‌ای در جامعه به ثبت داد که مصداق آن، به تعبیر رهبری، چیزی جز جابجا شدن جای شهید و جلاد نبود.

در پایان، اگر به ضرس قاطع، پروژه فایل صوتی ظریف بابت ریختن در باک سوخت انتخابات و یا ریختن زهر به کام آن بوده است، باید گفت که در هر دو منظر، بازنده آن شخص ظریف بوده است و دولت تدبیر و امید! و اما سود برنده آن دشمن است، دشمن دیرینه‌ای چون سازمان مجاهدین (منافقین) که به تصریح چند باره مقام معظم رهبری، همواره یا تا «بیخ گوش» بما نزدیک شده است و یا همیشه، ضلعی از اضلاع اصلی «مثلث شوم» بوده که در اغتشاشات دی ۹۶ این ضلع مثلث خیلی بی‌پرده به وسط میدان آمد.

درست در شرایطی که هیچکس باعث و بانی راه‌انداختن اغتشاشات را به منافقین نسبت نمی‌دادند و در آینه هم نمی‌دیدند، مقام معظم رهبری آنها را در خشت خام می‌دید. در زمان اغتشاشات بود که هر لحظه و هر روز، گوینده تلویزیون منافقین یعنی «سیمای آزادی، تلویزیون ملی ایران» با هدف تهییج جوانان فریاد می‌زد: «پیام پیام پیام فوری از ارتش آزادیبخش ملی به جوانان دلیر میهن در تهران و تیمها و دسته‌های ارتش آزادی؛ در میدان مصدق، میدان ولیعصر درگیری است و. . ».

آقای روحانی، کشورمان در شرایط بسیار خطیری است که نمی‌شود ننگ وزیری را با آب کثیف تطهیر کرد. دلسوزانه می گوییم؛ چنین شعبده‌هایی آن هم در آستانه انتخابات، علاوه بر تضعیف نظام، به‌لحاظ امنیتی نیز هزینه بر خواهد بود.

/حنظلی-در-آستانه-انتخابات»

سه شنبه۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰