سیرک انتخابات

جواد مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان :

خطی که القا می‌کند انتخابات بی‌فایده است، چه در خارج چه در داخل، خط دشمن است.

باید باور داشته باشیم که شرکت در انتخابات صرف یک حق نیست بلکه تکلیفی است که سرباز زدن از آن گناهی نابخشودنی است.

التماس آخوند احمد خاتمی برای شرکت در سیرک انتخابات: آنهایی که توفیق نداشتند در ابتدای انقلاب به این نظام آری بگویند ۲۸خرداد سال جاری روز بیعت مجددشان با نظام اسلامی است/ خبرگزای حکومتی ایرنا ۱۴خرداد

اعتراف زاکانی کاندید سیرک انتخابات: امروز ما جزء پنج کشوری هستیم که تورم بالای ۲۵درصد را تجربه می‌کنیم تورم نقطه به نقطه ۵۰درصد تورم بصورت خاص ۴۰درصد است. این مایه بدبختی است.

دولت از طریق تورم خودش را دارد اداره می‌کند باید دستان دزدان را قطع کرد باید با اژدهای هفت سر فساد برخورد کرد

پاسدار احمدی‌نژاد، طی اطلاعیه‌ای تهدید کرد اطلاعاتی مربوط به یک باند فاسد نفوذی در نهادهای امنیتی را افشا خواهد کرد.

همتی در کلاب هاوس: پولهایی که دارد در برخی ستادها خرج می‌شود، ممکن است از درآمد واردات کسانی باشد که با رانت، دست به واردات‌ زده‌اند و با شفاف‌سازی در حوزه ارز مخالفند.

رقیب اصلی من این پنج نفر هستند؛ هر پنج نفر دارند تخریبهای زشتی علیه من می‌کنند.

رقیب مهم البته این پنج نفر نیستند، بلکه قهر مردم هستند، اگر مردم قهر نکنند، این پنج نفر اصلاً رقیب من نخواهند بود.(تلگرام خبر فوری رژیم)

آخوند عبدالله حاجی صادقی نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران در وحشت از قهر مردم با صندوقهای رأی و تحریم انتخابات گفت: راه عبور از مشکلات کنونی قهر کردن با صندوق های رأی نیست، بلکه راه‌کار عبور از معضلات و نارضایتی‌های کنونی، حضور پرشور مردم برای بسترسازی تحولات بزرگ در کشور است.
وی افزود: بسیاری از فضاسازیهای تبلیغاتی صادقانه و درست نیست. عده‌ای برای سوار شدن بر موج احساسات مردم برنامه جدی دارند که ان‌شاءالله با هوشمندی مردم مواجه خواهند شد. (خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۴خرداد).

جمعه ۱۴خردادماه ۱۴۰۰