پاسدار احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق رژیم در وحشت از نتیجه نمایش انتخابات رژیم آخوندی و تحریم گسترده آن توسط مردم به باند خامنه‌ای هشدار داد و گفت: «دارد سیل می‌آید! نمی‌بینید، یک اکثریتی در انتخابات شرکت نکردند؟».

وی که صحبتهایش در سایت حکومتی دولت بهار روز ۸تیرماه منتشر شده گفت: «برای خودشان حکومت و اختیار تعریف کرده‌اند و می‌گویند ما از آسمان هستیم! همه دیکتاتورها در طول تاریخ همین حرفها را زده‌اند».

بخشهایی از صحبت‌های پاسدار احمدی نژاد:

الان به اینجا رسیدیم که حکومت اصل شده است، همه چیز فدای حکومت! ما همچین چیزی نداریم، این بزرگترین انحراف است. مردم همه کنار بروند! این بزرگترین انحراف است. یعنی اگر برسیم به روزی که مردم اهمیتی داده نشوند یا یک عده به خودشان حق بدهند و بگویند ما می‌نشینیم و مدیریت و مهندسی می‌کنیم، این بزرگترین انحراف در انقلاب است.

حالا یک عده در کشور پیدا شده‌اند که می‌گویند اصل حکومت است، مردم چکاره اند؟!

به صراحت دارند بحث از مهندسی انتخابات می‌کنند، از قبل و بعد انتخابات.

بالاخره یک انتخابات برگزار کردند و مردم را هم کنار گذاشتند، بعد توجیهاتی می‌آورند! بعضی مواقع انسان تأسف می‌خورد، اول به‌حال خودش، به‌حال کشور و بعد به‌حال آن فردی که می‌گوید پیروزی عظیم! دلیل او چیست؟ می‌گوید دشمنان بسیج شده بودند که انتخابات روی ۳۰درصد بیاید، ما آن را روی ۴۰درصد و خرده‌ای بردیم، پس پیروز هستیم! اصلاً همین که مردم را کنار گذاشتید، این بزرگترین شکست است، وقتی مردم کنار گذاشته می‌شوند، اصلاً پیروزی وجود ندارد، در متن شکست دارید حرکت می‌کنید. کدام پیروزی؟ پیروزی معنا ندارد. موفق شدیم مردم را کنار بگذاریم! ۳۰ گل خورده و بعد می‌گوید پیروزی عظیم، قرار بود ۷۰ گل بخوریم، حالا ۳۰ تا خوردیم! چه پیروزی؟ خودتان را گول می‌زنید؟ با این می‌شود کاری کرد؟ و بعد به همدیگر تبریک می‌گویند. چه چیزی را تبریک می‌گویید؟

چه اتفاقی افتاده که مردم کنار رفتند و روگرداندند؟ چرا این‌قدر نارضایتی هست؟ همه‌اش گردن مردم نیندازیم. آنها می‌گویند اکثریت مردم ضد انقلاب شده‌اند. اکثریت ضد انقلاب می‌شود؟

این‌که می‌گویند بعد از ۱۰سال! یعنی می‌خواهیم ۱۰سال دیکتاتوری کنیم، ۱۰سال کشور را ببندیم، ۱۰سال مردم کنار باشند، ما می‌سازیم و بعد به مردم می‌گوییم بفرمایید بیایید! شما مردم را از صحنه بیرون کرده اید.

این یک حرف دروغ است که ما همه ارکان قدرت را هماهنگ می‌کنیم تا اتفاق مثبت بیفتد. اتفاقاً هماهنگ شود، پدر ملت در می‌آید. ما قبلاً هم تجربه کردیم. در استانهایی که نماینده مجلس، استاندار، رئیس دادگستری و امام جمعه با هم هستند، ملت بیچاره هستند! پناهگاهی ندارند. الآن هم همین طور شده است.

امروز مردم از اوضاع ناراضی هستند، چگونه باید بیان کنند؟ اجازه تجمع که داده نمی‌شود. یعنی هر کس از وزارت کشور درخواست کند که آقای وزیر کشور ما به قیمت گوشت اعتراض داریم، به‌عملکرد فلان وزیر اعتراض داریم، اجازه تجمع آرام به ما بدهید، اجازه نمی‌دهند. مردم رسانه مستقلی هم که ندارند. واقعاً چه رسانه‌یی در داخل هست که مال مردم باشد؟ یا مال جناح های قدرت است و یا مال خود حکومت است. صدا و سیما هم که در هپروت به سر می‌برد، خوش‌بینانه‌اش این است، یعنی اگر نگوییم نقطه مقابل مردم است! بقیه رسانه‌ها هم که به اجزای قدرت وصل هستند. دیدیم که روز پنجشنبه و جمعه چه کردند، بدو بدویی بود!

تجمع که نیست، رسانه مردمی هم که نیست، در فضای مجازی هم اگر کسی حرف بزند… دو دانشجوی نخبه دانشگاه شریف یک کلمه حرف زدند، یک‌سال است که آنها را برده‌اند! این مردم چگونه باید بگویند ما ناراحت هستیم؟ در انتخابات آمدند گفتند ما ناراحتیم، باز هم دارند ماست‌مالی می‌کنند، در واقع خودشان را فریب می‌دهند. مشکل و عفونت پیدا شده، باید بیایید و آن را درمان کنید. این‌که می‌آیید روی آن را می‌پوشانید و می‌گویید پیروزی عظیم، قرار بود ۳۰درصد بشود، حالا شده ۴۸درصد و پیروزی عظیم به‌دست آمده! چه کسی قرار گذاشته بود ۳۰درصد بشود؟

کشور را به کجا رساندید که حرف اجنبی اثر دارد؟ شما دارید می‌گویید حرف اجنبی اثر کرده،، یعنی اکثریت ملتی که رأی نداده‌اند، اجنبی هستند!

من آن کودک چوپان هستم که اعلام می‌کند دارد سیل می‌آید ولی شما دائما به من حمله می‌کنید، توهین می‌کنید و تهمت می‌زنید. دارد سیل می‌آید! نمی‌بینید یک اکثریتی در انتخابات شرکت نکردند؟

الآن مردم یک فریاد بلند زدند تا بگویند ما ناراحت هستیم، این روش اداره کشور را قبول نداریم ولی باز می‌خواهند گردن این و آن بیندازند. سیل اجتماعی چیست؟ همین است، دارد نشانه‌هایش را به شما نشان می‌دهد. یک اکثریت قاطع مردم ناراحت هستند و بخش قابل توجه و یا همه آنهایی هم که رأی داده‌اند ناراحتند ولی به ملاحظاتی آمدند رأی دادند.

اگر بخواهند همین مسیر را ادامه بدهند، چاره‌ای ندارند و باید مردم را محدود کنند. آدم تعجب می‌کند؛ دارند طرحی را در مجلس می‌گذارند که این فضای مجازی را هم محدود کنند. فکر می‌کنند اگر مردم را محدود کنند و کنار بگذارند، خودشان می‌توانند کاری بکنند. شما کسی نیستید، توانی ندارید،

من به شما بگویم که این طرح‌ها شکست‌خورده است. مگر می‌توانید با ۸۰میلیون جمعیت مقابله کنید؟ این همه فیلتر کردید چه شد؟ خودتان از فیلترشکن استفاده می‌کنید و به فضاهایی می‌روید که خودتان فیلتر کرده اید! خنده‌دار است.

آنها می‌گویند شما نگویید فساد هست باعث تضعیف نظام می‌شود! می‌گوییم خود فساد باعث تضعیف نظام می‌شود. شما به فساد کاری ندارید، فقط می‌گویید، نگویید فساد، نگویید دزدی! چرا می‌گویید ضعف هست!؟ این حرف نظام را تضعیف می‌کند! خود ضعف که هست و دارد تضعیف می‌کند.

برای خودشان حکومت و اختیار تعریف کرده‌اند و می‌گویند ما از آسمان هستیم! همه دیکتاتورها در طول تاریخ همین حرفها را زده‌اند.

چهارشنبه ۹ تیرماه ۱۴۰۰