اعدام پنج زندانی در زندان های اصفهان و لاکان رشت
سایت هرانا روز یکشنبه ۲۷ تیر اعلام کرد، دژخیمان خامنه ای، طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۲و۲۳ تیر ، سه زندانی در زندان مرکزی اصفهان و دو زندانی دیگر را در زندان لاکان رشت اعدام کردند.
هویت سه زندانی که درزندان مرکزی اصفهان اعدام شدند، رئوف رضایی‌فر، هاشم باورمند و محمد فرخی اعلام شده است، و دو زندانی دیگر که در زندان لاکان رشت اعدام شدند فرزان معصوم‌زاده، ۳۶ ساله و امید یاری، ۵۷ ساله اعلام شده است.

اعدام دو زندانی در ارومیه
روزیکشنبه ۲۷تیر دو زندانی در زندان ارومیه اعدام شدند. هویت این زندانیان، بابک اصلانی و محسن اصفهانی اعلام شده است.

اعدام سه زندانی در زندان مرکزی اصفهان – ۲۲تیر

صبح روز سه‌شنبه۲۲تیر دژخیمان خامنه‌ای در زندان مرکزی اصفهان ۳زندانی به نامهای سجاد سهرابی، مهرداد خاکسار و حسین پوزش را اعدام کردند.
در همین روز در جیرفت یک زندانی به نام علی محمدی اعدام شد.

اعدام دو زندانی در زندان عادل‌آباد شیراز – ۲۰تیر
دژخیمان خامنه‌ای دو زندانی را در زندان عادل آباد شیراز اعدام کردند. این دو زندانی به‌نامهای محمد حسن طاهری حقیقی و حسین نعمتی حدوداً ۳۵ساله معرفی شدند، نعمتی از سال۹۶ در زندان عادل‌آباد شیراز به‌سر می‌برد (هرانا ۲۰تیر).

اعدام دو زندانی در زندان مرکزی اصفهان – ۱۹تیر
روز شنبه ۱۹ تیرماه ۲برادر در زندان مرکزی اصفهان پس از بارها انتقال جهت اعدام و بازگرداندن به بند، در نهایت شب گذشته اعدام شدند. بر اساس اخبار رسیده، امیر جلیلی‌فر و اکبر جلیلی‌فر ۲برادر زندانی محکوم به اعدام در زندان مرکزی اصفهان اعدام شدند. این دو برادر همراه با سه زندانی دیگر در روز ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰ به سلول قرنطینه منتقل شده بودند.

امیر جلیلی‌فر ۵۶ساله، اکبر جلیلی‌فر ۴۲ساله، اهل اصفهان، هر دو با اتهامات مربوط به مواد مخدر بازداشت و به اعدام محکوم شده بودند. اکبر جلیلی‌فر متأهل و دارای ۲فرزند بود.

یکشنبه ۲۷تیرماه ۱۴۰۰