طی ۴ماه گذشته این چهارمین ضربه کاری این‌چنینی است:
۱- تسخیر شبکه‌های رادیو و تلویزیون نظام و پخش شعارهای «مرگ بر خامنه‌ای» و «درود بر رجوی» از ۲۷شبکه (۷بهمن۱۴۰۰).
۲- تسخیر دهها سامانهٔ وزارت سانسور و خفقان موسوم به وزارت ارشاد و درج تصاویر مسعود و مریم رجوی و عکس باطل شد خامنه‌ (۲۳ اسفند۱۴۰۰).
۳- انهدام و تسخیر بیش از ۱۰۰سرور و کامپیوتر و دهها سامانه و بانک اطلاعاتی و ۳۷سایت و ۱۲سامانهٔ داخلی وزارت غارت جهاد کشاورزی (۵ اردیبهشت۱۴۰۱).
۴-و اکنون تسخیر هزاران دوربین امنیتی و (۱۲خرداد۱۴۰۱)…

دوربینهای مداربسته از ابزارهای اصلی دستگاه سرکوب و خفقان رژیم آخوندی هستند. رژیم با هزینه‌های سنگین از سفره خالی مردم ایران، این دوربین‌ها را خریده و در اماکن مختلف نصب کرده است. خودشان هم تأکید می‌کنند که «تمرکز پلیس روی نصب دوربینهای مدار بسته» است (همشهری-دی۹۵) و از آنجا که «از طرف خامنه‌ای تأکید فراوانی بر افزایش تعداد کلانتریها (مراکز سرکوب و مقابله با قیام)» هست، «تجهیز همهٔ کلانتریهای کشور به‌دوربینهای مدار بسته» ضروری است (پاسدار معصوم‌بیگی- از سرکردگان ارشد نیروی سرکوبگر انتظامی-دی۹۵). رژیم با نصب این همه دوربین می‌خواهد این را به‌جامعهٔ جوشان القا کند که همه جا زیر نظر اوست و اگر کسی به‌فکر خیزش و قیام یا دست زدن به‌عملیاتی مانند کانون‌های شورشی باشد، گرفتار چشمان نظام (دوربین‌ها) می‌شود. اما وقتی کانون‌های شورشی در یک عملیات ضربتی چشمان خامنه‌ای و رژیم را در ابعاد چند هزار کور می‌کنند، مردم می‌بینند که می‌توان و باید تور پوسیدهٔ اختناق را پاره کرد. مردم و جامعهٔ جوشان می‌بینند که قدرت جبهه سرنگون‌کننده، بارها و بارها بیشتر از ماشین سرکوب و اختناق است و اگر عزم جزم کنیم، می‌توانیم با شکستن این ماشین فرسوده، سرنگونی را محقق کنیم. علت وحشت خامنه‌ای و ارسال پیام «مهم-خیلی فوری» و «هوشیارباش» همین است!

ارسال گسترده این تحلیلها قسمتی از نبرد ما علیه پروپاگاندای علی خامنه‌ای است – با احترام-آریا

جمعه  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱