ما در عصر عجیبی زندگی می‌کنیم. به خصوص ما ایرانیها. عجایبی را شاهد هستیم که کمتر ملتی به خود دیده است. حتی دوران سیاه قرون وسطی نیز چنین وحشیگری و زیرورویی همه ارزشها و همه معیارهای فرهنگی، اجتماعی و … به خود ندیده است.
نتیجه طبیعی مواجهه با چنین توحش عهد حجر و خیانتی که حامیان داخلی و بین المللی آخوندها به خاطر منافع و مطامع اقتصادی بر ما ایرانیها روا داشته و می دارند، در ذهن هر انسانی این را تداعی می کند که کاری نمی شود کرد. هیچ چیز و هیچ تلاشی فایده ندارد و باید تسلیم شد. سر را پایین گرفت تا تاریخ بگذرد.
اما طی این دوران بیش از ۴۰ ساله بارها عجایب دیگری هم از ایرانیها و در ایران دیده ایم. ایرانیها طی مدت کوتاهی پس از غصب پیروزی مردم ایران بر دیکتاتوری سابق، نام خمینی را در تمام دنیا و ایران با مرگ بر خمینی عجین ساختند. صدها هزار ایرانی از جان و مال و عزیزان و همه چیز خود گذشتند و سربه راه آزادی ایران نهادند. در سالهای ۱۹۷۸ و ۱۹۸۸ و ۱۹۹۶ و ۱۹۹۸ رژیم آخوندی را تا یک قدمی سرنگونی پیش بردند و حماسه های تاریخی ایجاد کردند که در کمترین کشوری دیده شده است. و به رژیم و حامیانش نشان دادند که تا سرنگونی این رژیم دست از مقاومت و مبارزه نخواهند کشید.
هفته گذشته رسانه های ایران خبر دادند: «علی کریمی، ستاره سابق فوتبال ایران، با انتشار یک توییت، به آخوندی که در یک سخنرانی به او توهین کرده بود پاسخ داد.
علی کریمی در حساب توییترش نوشت:‌ بدون شک خیلی‌ها بهتر از من امام حسین را می‌شناسند اما من اینطور می‌شناسم که امام حسین مقابل ظلم، مقابل آدم بد ذات و بد دهن هرگز سر خم نکرد. و در آخر، باور دارم خدا اونایی که حق الناس به گردنشونه رو هیچ وقت رو سفید نمی‌کنه.
علی کریمی این توییت را در پاسخ به توهین تند و عجیب حامدرضا معاونیان (روحانی) مطرح کرد. ستاره سابق فوتبال ایران، نوشته بود: میلیاردها تومان خرج می‌کنیم نذری بدهیم و در پایان، آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول درمان می‌میرد».
بعد این آخوند پست و بی مقدار از اعماق جامعه و تاریخ دهان کثیف و هرزه خود را باز کرد و هرچه شایسته خودش و ولی فقیه اش بود نصیب قهرمان ملی ایران کرد.
نیازی نیست به این دهان متعفن پاسخ بدهیم و پاسخ را در روز عدالت و حسابرسی که به زودی فرا خواهد رسید، به او و از ما بهترانش خواهیم داد.
برگرفته از فیسبوک حسن نایب آقا ملی پوش پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه هما

 

 

جمعه  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱