ما جمعی از خانواده‌های شهدای سرفراز و سرموضع قتل‌عام۶۷، پس از حمله وحشیانه جلادان خامنه‌ای به زندانیان بی‌پناه زندان اوین، این عمل شنیع ضدانسانی را که تنها از عمال ولایت فقیه برمی‌آید، محکوم می‌کنیم.
روز شنبه ۲۳مهرماه ۱۴۰۱، صدها تن از زندانیان کشته و زخمی شدند. فرزندان این مرز و بوم را تا صبح با شلیک گلوله‌های ساچمه‌ای و جنگی، و گاز اشک‌آور و هم‌چنین باباتون تا حد مرگ کتک زدند.
ما با درد این خانواده‌ها آشناییم. فرزندان و عزیزان ما نیز پس از تحمل ۷سال داغ و شلاق و شکنجه به دست این اهریمنان به‌شهادت رسیدند. اما خوشا رسم سرفرازی و سرموضع مجاهدی بودن که با فدا آغاز کردند و با فدا ره باز کردند.
ما مادران و خانواده‌های قتل‌عام شدگان۶۷، پشتیبان و همراه فرزندان عزیزمان در زندانها هستیم تا روزی که به‌گفته رهبر مقاومت مسعود رجوی بند از بند این جانیان بگسلیم.
روی سخن‌مان با این فرزندان غیور مجاهدمان در زندان‌هاست، شما که در شب ۲۳مهرماه در زندان غریدید مرگ بر خامنه‌ای و مرگ بر دیکتاتور و فریاد سرنگونی سر دادید.
مردم و جوانان ایران همراه با شما و پشتیبان شما هستند. از رزم و پایداری شما می‌آموزند و در کف خیابانهای سراسر ایران، راه سرنگونی را می‌پیمایند.
مرگ بر خامنه‌ای
درود بر رجوی
زنده باد آزادی
خانواده‌های شهدای سرفراز و سرموضع قتل‌عام سال ۶۷
مهرماه ۱۴۰

شنبه ۳۰مهر ۱۴۰۱ 

#مهسا_امینی