پس از آنکه رضا پهلوی با یک پیام در صفحه توییتر خود «عدم اجماع» در پروژه نان و آب دار و انحرافی و ارتجاعی – استعماری علیه قیام مردم ایران را اعلام و به گفته خودش از این پروژه فست فود و مسموم کننده پا پس نهاد خبر از سفر به اسرائیل داد و سر از این کشور در آورد.
ورود ویروس سلطنت به اسرائیل به بهانه شرکت در مراسم یاد بود قربانیان هولاکاست در اورشیلم و تحویل گرفتن وی در یک آبدارخانه واکنش یک رسانه اسرائیلی را در پی داشت که بسیار پر معناست و اشاره ای به پدرخوانده ساواک (موساد) هم دارد.
یک گزارشگر اسرائیلی می نویسد:
«وارث تاج و تخت ایران «پیام صلح» را به کسانی خواهد داد که به پدرش کمک کردند پلیس مخفی (ساواک) را تأسیس کند تا مخالفانش را تحت تعقیب و شکنجه قرار دهند و با کسانی که از آب برای سرکوب فلسطینیان استفاده می کنند، در مورد آب صحبت خواهد کرد، کمی شبیه مشورت با جلاد در مورد کیفیت بند رخت است»
تمام جهان رضا پهلوی را فرزند دیکتاتور میدانند!
حالا چی شد که ویروس سلطنت که پدر بزرگ دیکتاتورش به دلیل دل دادن به هیتلر توسط انگلیس با یک پیام کوتاه از قدرت خلع و به جزیره موریس تبعید و همانجا هم مُرد یاد قربانیان هولاکاست هیتلر افتاده است؟!
مگر همین رضا پهلوی نبود که چندی پیش هم خودش هم زنش یاسمین پهلوی می گفتند دادخواهی و شعار نه می بخشیم نه فراموش می کنیم انتقامجویی است و نباید برای قربانیان هولاکاست خمینی دادخواهی کرد و حتی اسمشان را هم برد!
واقعیت این است که رضا پهلوی بعد از پروژه جورج تاون و کاسبی با خون مردم ایران برای مقابله با خیزش و انقلاب آنها دنبال پول و پله و زنده ماندن است. عربستان و عنتر نشنالش به سمت رژیم غش کرده اند و کسی هم همانطور که رسانه اسرائیلی به درستی نوشته اند فرزند یک دیکتاتور مدفون را تحویل نگرفته و نمی گیرد پس جایی بهتر از اسرائیل و آغوش رئیس موساد پیدا نکرده و نمی کند.
پیام این سفر هم یک چیز بیش نیست رضا پهلوی هیچ پایگاه و جایگاهی در بین مردم ایران ندارد و مهره ای است مزاحم و بازیچه دست رژیم و سیاست های ارتجاعی – استعماری که هر روز در برابر آفتاب درخشان قیام و انقلاب دمکراتیک مردم ایران ماهیت ضد ایرانی و ضد مردمی و ضد انقلابی اش بیشتر بارز می شود.
این ویروس برای زنده ماندن نیاز به اینگونه تحرکات دارد.
فرامرز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲