دوستان شما می‌گویند منظورتان ۱۴۴۴ قمری است. الان در ۱۴۴۰ هستیم. این خیلی خوب‌تر است. یعنی اگر حکومت اسلامی تا چهار سال دیگر دوام بیاورد، خود این بادوامی دستخوش دارد و مایۀ افتخار است.

نامه هادی خرسندی طنز پرداز نکته سنج و تیز بین به خامنه ای؛ حضرت آقای خامنه ای! با سلام، عرض می‌کنم ایولله، واقعاٌ هم ایولله. در حالی که مردم دلشان شور ۱۳ آبان و دور جدید تحریم‌ها را می‌زند، شما ناگهان از ۱۳ پرتشان می‌کنید به ۱۴! از ۱۳۹۷به ۱۴۴۴. ایولله. خوب ۱۳ آبان را دور زدید و با یک پرش قهرمانانه پریدید به چهل و هفت سال آن طرف‌تر.
حالا سند رو کرده‌اید و قول داده‌اید مملکت را در ۱۴۴۴ به «دروازه تمدن بزرگ» برسانید که در آن تاریخ ایران «دارای یکی از ۱۰ اقتصاد بزرگ دنیا» شود و «فقر، فساد و تبعیض در کشور ریشه‌کن گردد.» چه عالی! چند تا دکل هم این وسط گم شده، اگر تا آن تاریخ پیدا شود که فبها.

چیزی که هست اینجا دوستان ما می‌گویند منظور شما تاریخ میلادی است و می‌خواهید ایران را به قرن پانزدهم ببرید. این بیشتر با عقل جور می‌آید. بیش از این هم در توان سر و دست شما نیست. باز هم خوب است، ششصد هفتصد سال از صدر اسلام جلو می‌افتیم.
البته این حرف دشمنان است. دوستان شما می‌گویند منظورتان ۱۴۴۴ قمری است. الان در ۱۴۴۰ هستیم. این خیلی خوب‌تر است. یعنی اگر حکومت اسلامی تا چهار سال دیگر دوام بیاورد، خودٍ این بادوامی دستخوش دارد و مایۀ افتخار است. در این فاصله فقرا هم یا از گرسنگی می‌میرند یا خودکشی می‌کنند. سعید طوسی هم یک عده دیگر از بچه‌های مردم را می‌برد حمام، تمیز و پاکیزه. سعید مرتضوی هم می‌شود رئیس قوه قضائیه، شاید دکل‌ها هم پیدا شد… چشم‌انداز امیدبخشی است به نظرم.
اما از دوستان بالایی عجول‌تر، کسانی هستند که می‌گویند منظور از ۱۴۴۴، ساعت دو و ۴۴ دقیقۀ بعد از ظهرٍ همین پریروز بوده (۱۴.۴۴) که نقطه‌اش افتاده و منظور مقام معظم رهبری این است که ما الان یکی از ۱۰ اقتصاد بزرگ دنیا شده‌ایم و فقر و فساد و تبعیض و دکل دزدی در کشور ریشه‌کن شده.
این تنها حرفی است که همۀ مردم ایران و بلکه همۀ ملل جهان از مقام معظم رهبری انتظار دارند و به مشابهاتش از قول شما عادت دارند. امید که چنین باشد.
اما رهبر عزیز و محبوب!
اگر شما اصرار دارید بگویید منظورتان دقیقاً ۱۴۴۴ خورشیدی است، یعنی چهل و هفت سال دیگر، به نظر من بیندازیدش یک سال عقب، یعنی به ۱۴۴۵، چرا که ممکن است به خاطر برخی اشکالات پیش‌بینی نشده، برنامه سر موقع تمام نشود و یک سال بیشتر طول بکشد. – (مردم چی میگن) – جلوی سر و همسر خوب نیست که دوستان و آشنایان برگردند به رهبر آن زمان بگویند: «بابا بزرگت هم مثل خودت خالی‌بند بود.»
(توضیح اینکه رهبر معظم جمهوری اسلامی در آن زمان، انشاءالله حضرت آیت‌الله العظمی سید محمدباقر خامنه‌ای نوه رهبر فعلی و آقای حداد عادل خواهد بود که به وجه موروثی، بعد از آقا مجتبی جانشین پدر می‌شود. ضمناً از آنجا که طبق قانون، رهبران معظم باید در ایران به دنیا آمده باشند، از هم‌اکنون شایعات مربوط به تولد یک میلیون پوندی ایشان در بیمارستان کرامول لندن به شدت در حال تکذیب شدن است! یکجورایی به نظر می‌رسد که ایشان دوبار به دنیا آمده‌اند.)
در خاتمه، آقای محترم! اگر همچنان خودتان را به زمان‌بندی اعلام شده پایبند می‌دانید، لطفاً دقیق‌تر بفرمایید در چه روزی از ۱۴۴۴ این معجزه روی می‌دهد؟ صبح حادث می‌شود یا بعد از ظهر؟ قبل از صبحانه یا بعد از شام؟
در خاتمه دوم! ببخشید رهبر معظم، شما آدم ادیبی هستید، کلمه «سند» معنای اثباتی و مجاب کردنی و محکمه‌پسندی دارد، نه مفهوم ادعایی و فریبایی و برنامه آینده‌ای ….. به زودی در این سینما! ….. بنابراین، ……. هیچی بابا اصلاً، همان لحظه تحویلش را بفرمایید، خلاص. حوصله ندارم. شب به خیر.